Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 zmiany w koszach- stop złodziejom! 

Czy jesteś za wprowadzeniem blokad przeciw złodziejom kul?
Wybieram opcję nr 1. 13%  13%  [ 3 ]
Wybieram opcję nr 2. 39%  39%  [ 9 ]
Nie potrzeba tam blokad. 48%  48%  [ 11 ]
Razem głosów : 23

 zmiany w koszach- stop złodziejom! 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiany w koszach- stop złodziejom!
Torkil napisał(a):
Tyle, że czarne pole już istnieje i jest na nim owa pięciominutowa ochronka. Trzeba byłoby więc te pole zmodyfikować tak, jak napisałem wcześniej. Chociaż na istniejących czarnych polach nic by to nie zmieniło, mogę się założyć ze podniósłby się lament - po co ta zmiana itd.
A tak - nowe pole - nowe zasady.
Z tym rózowym to taki żart ;)


Przepraszam , czy ty jeszcze nie wiesz czym sluzy czarne pole? Pierwsze slysze aby tam dzialala 5 minutowa ochronka.
Chyba ci sie gry pomyliły

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


14 Lis 2014, o 23:16

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiany w koszach- stop złodziejom!
Nie, nie pomyliły mi się. Nie staraj się być zabawny, bo ci nie wychodzi.
Skąd mam wiedzieć, że nie działa, skoro ostatni raz na czarnym padłem w tamtym roku chyba?
No to zróbcie czarne przy armatach i po problemie


15 Lis 2014, o 15:10

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiany w koszach- stop złodziejom!
mati1997 napisał(a):
Te gromak byłeś ty na Lugusie? Ja wczoraj mało komputera nie zepsułem jak ten bot nam kule zabrał. Jak zrobisz juz 1 Lugusa to wtedy zabieraj głos. Wypowiadanie sie o czymś czego nie doświadczyłes jest bez sensu!


Te, mati a co Ty mój główny sekretarz jesteś, że znasz mój taernijski rozkład dnia, osiągnięcia i umiejętności? To, że kilku moderatorów na tym forum propaguje politykę miłości do drugiego gracza, nie oznacza, że gra ma być przepełniona miłością i "poszanowaniem pracy innego". Gdybym na swojej głównej postaci mógł swobodnie owe kule podkradać, to kradłbym na całego i w duchu zacieszał "Zaraz mu gul skoczy i z tego nerwa rozwali komputer" - tak samo jak z premedytacją czasami idę na małże i zgarniam "efekty ciężkiej pracy" jakiemuś lolkowi. Z kolei to, czy poniosę za owe czyny karę czy nie zależy tylko od zapalczywości Gildii której z uśmiechem na ustach przeszkadzam (bo i dlaczego mam im ułatwiać zdobywanie rarów a tym samym by byli lepiej wyposażeni niż ja?). Mnie zgony na czarnym nie przerażają... A piana z ust przeciwników "bo mam różowy łuk" udowadnia mi tylko, z jaką ilością frustratów w tej grze mam do czynienia. A najlepsze jest potem to, że taki Agrest ni w ząb nie kuma dowcipu i wylewa swoje żale na forum bo "mu kule ukradli i ma na wyprawie ciężej niż chciał mieć". Tak, to też mi przynosi wielką radość.

Torkil - idea różowego pola bardzo mi się spodobała.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


15 Lis 2014, o 16:04

Podziękowali: 3 moszfin (30 Gru 2014, o 07:28), ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10), Torkil (15 Lis 2014, o 17:01)
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiany w koszach- stop złodziejom!
@gromak
Po 1 , nie bawiłem się z tobą w tej samej piaskownicy więc skończ szczeniacko przekrecac moj nick.

Po 2 , jak cytujesz moje słowa to ich nie zmieniaj bo nigdzie nie napisalem ze ukradli mi moje kule czy coś w ten desen. Jakbyś sie chociaż raz przyłozył i czytal posty ze zrozumieniem, to zauwazyłbyś ze nie pisze tam przez pryzmat własnego egoizmu - w takim swietle próbujesz to przedstawic.

po 3 primo. Twoja opinia w tym temacie schodzi po mału na dno , a co najlepsze , nawet nie próbujesz sie od niego odbić... Nie wstawiaj mi tu pustych wypowiedzi o tematyce " Jaki Ja to nie jestem prze kozak w necie". Nie każdy gracz pochwala kradzieze i nie kazdemu taka perspektywa gry sie musi podobać.

Napisałes ze to ja nie potrafie zrozumieć,że ktoś ma inne zdanie ode mnie..hmm sądze ze Vice versa.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


15 Lis 2014, o 17:04

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiany w koszach- stop złodziejom!
Szlachetny Taernijczyku!

Społeczność Taernu jest Ci niezmiernie wdzięczna, za wygłoszenie ich zdania, uznajemy Cię za Taernijskie Vox Populi. Jednak stworzyciel zesłał na to forum Hrabiego Gromaka, który bóg-jeden-wie-dlaczego ma na ten temat odmienne zdanie ku Twej goryczy.

A tak na poważnie - to co przepraszam, wychodzi na to, że ten problem (złodzieje kul armatnich!) osobiście Ciebie nie dotyka, ale poruszyło Cię do szpiku kości to, że dotyka innych i dlatego stałeś się zagorzałym zwolennikiem zmiany systemu z którym Ty sam nie masz najmniejszego problemu ? Bo wydaje mi się to co najmniej dziwne, a mam prawo mieć odmienne zdanie. Jeżeli chcesz bezstresowych dyskusji w których każdy będzie się z Tobą zgadzać i pocieszać, to udaj się na forum sympatia.pl

Ocenę moich postów i wypowiedzi pozostawiam tym, których znam a którzy dają mi szczere rady - nie zawistnym-bez-przyczyny forumowiczom.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


15 Lis 2014, o 18:37

Podziękowali: 3 moszfin (30 Gru 2014, o 07:29), RycerzKróla (16 Lis 2014, o 12:50), ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil ICQ WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 489 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron