Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 19:24
Posty: 6
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Mindway
Odpowiedz z cytatem
Post Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Siemanko, jestem Mindway, i mam propozycje i szczerą prośbę o rozdzielenie s3 i s4.

Dlaczego?

Otóż większość graczy z serwer czwartego, nie ma szacunku do innych graczy, i stara się tepic ich tylko dlatego, ze... są z s3! Wiem ze to wrecz nie do pomyslenia, ale tak niestety jest. Dodatkowo spora czesc graczy rezygnuje z gry na polaczanych serwerach, poniewaz ceny sa zbyt wielkie, i nie jest przyjemnie grac z takimi osobnikami.


Nie jest przyjemnie, spotkac sie z osoba ktora zniza sie do takiego poziomy bu napisac, ze ktos jest debilem, frajerem itp tylko dlatego ze jest z s3. Ciekawe takze sa ich stwierdzenia gdy ktos nie zdazy kliknac danej umki, czy przelaczyc na atakowanie innego potworka, typu " Przestan walic konia tylko graj ". Haha ale to bylo dobre! - Nie...

Mysle ze sporo gm'ow i moderatorow zauwazylo ze duza czesc graczy, a nawet wielka kloci sie miedzy soba na globie. Co prowadzi to takich klotni? Np to, ze gildia z s4 zabila kogos z s3 zabijajac go w 5 ciu, a potem gdy ktos przyjdzie ze swoja gildia, zaczynaja sie sprzeczki, Najciekawsze, ze ponoc z winy s3.

Tak samo gildie o takiej samej nazwie kloca sie, ze ktos jest podroba, nie umieja wymyslic wlasnej nazwy itp. Nie mowie, ze w tym zawinilo tylko s4.

I rowniez nie jestem zdania, ze osoby z s3 nie sa wgl winne owym klotniom. Wiadomo ze zawinily 2 serwery, lecz jestem zdania ze s4 ma tu wieksza wine.


Z mojego pkt widzenia : Nie wiem, czy na s4 pasowalo im takie chamskie, a wrecz karygodne zachowanie, ale jezeli tak, to prosze bardzo, ale na swoim oddzielnym serwerze. Zdaje mi sie, ze nie tylko ja tak mysle, ale i rowniez duza czesc serwera 3.

Tak. Hejtujesz hejtujesz, a dowodow nie ma....

Otoz nie! Kilka ssow potwierdzajacych karygodne i bezczelne zachowanie graczy z serwera 4. Taki glupi przypadek na dz. ( Ja z s3, razem z graczami z s4 )

Nie uleczanie przez druida, po czym ded i blok druzyny:
Image

Wczesniej smieli sie, ze "gowno" robie i wgl im sie nie przydam. Okazalo sie, ze swoje z nich padlo na dz . Potem gdy dolaczylem do ich druzyny, ktora zostala oblokowana tylko dlatego, ze zostal dr i ryc ( chyba ??? ), ich reakcja byla niecenzuralna

Swietnie, ukazalem dz, polecial Nurthil, zero podziekowania, nawet glupiego " dz ". znaczy przepraszam, podziekowali, za to ze " Poradzili sobie sami "

Image
Image

A tu dialog, z gwiazda tego spotkania:


[ciach]

A wiec kochana administracjo, jeszcze raz zwracam sie z prosba o rozdzielenie serwerow, bo niedlugo caly serwer bedzie toczyl ze soba wojne, a na takim serwerze nie da się grac. Ja jak i wiele osob uwazamy, ze tak bedzie lepiej. Tyle ode mnie, tak na szybko.




usunęłam screeny, z rozmowy - jak na karczmę to wulgów było aż nadto - nawet nie były zamazane! Poza tym, zmniejszyłam czcionkę, piszemy normalnym rozmiarem ~ Zar


16 Lis 2014, o 19:54

Podziękowali: 2 Rzaba (16 Lis 2014, o 23:03), ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:08)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 11 Wrz 2014, o 10:12
Posty: 66
Miejscowość: Wlkp
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Hahaha śmieszną kłótnie przedstawiłeś. Nie chcę mi się akurat rozpisywać ale ... jeszcze nigdy nie spotkałem się po połączeniu serwerów z taką sytuacją aby na bossku był blok pt lub wyzwiska. Oczywiście zdarzały się ale się wszyscy uspokajali i boss był kontynuowany. Co do rozłączenie jestem na kategorycznym NIE. Według mnie bardzo fajnie gra się z nowymi twarzami i można wiele więcej pokombinować i wiele się nauczyć.

_________________
Nikt cię do niczego nie zmusza


16 Lis 2014, o 20:10

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:08)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Sie 2013, o 16:57
Posty: 18
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: RoughMatt
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Zabawny jesteś... Bo niby niektórzy gracze z byłego s3 do starego s4 nic nie mają? Najlepiej obwinić jednych..
Ps. Jestem na nie.


16 Lis 2014, o 20:15

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:08)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 19:24
Posty: 6
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Mindway
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Nie obwiniam jednych, wina lezy po obu stronach, wczytaj sie dokladnie. A taka ciekawostka : Lagi na serwerze sa spowodowane zbyt duza iloscia graczy, bo serwery sa tanie :)


16 Lis 2014, o 20:26

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:08)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 15:17
Posty: 48
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: kwaratanna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Mam to samo.Te s4 mnie czasami bawi bo jak sobie grałem na moim dru i poszłem pomagac jakiemuś vd 45.Byłem wtedy w gildzie co miała na końcu s3 a ten vd odrazu pisze:,,Wiesz, musze juz iść po czym widze go w kemenak.Miałem jeszcze to samo byłem sobie na DZ dedłem ponieważ dru mnie nie uleczył potem reszta dedła bo nie leczył i dawał cały czas blok.Został sam nie było obstawy tylko został sam DZ co miał połowe hp.Gdy zabił DZ chwalił się że ,,zsolował DZ''.Jestem za żeby roździelić s3 i s4

_________________
Pomogłem ? dej Kufel ja postawie !!


16 Lis 2014, o 20:31

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:08)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
BuntownikS3S4 napisał(a):
Nie obwiniam jednych, wina lezy po obu stronach, wczytaj sie dokladnie. A taka ciekawostka : Lagi na serwerze sa spowodowane zbyt duza iloscia graczy, bo serwery sa tanie :)

A możesz napisać konkrety, jakie to są serwery, jaki jest ich koszt i jakie masz sugestie co do tego, żeby były lepsze? Chętnie poznam fakty, bo brzmisz jak ekspert.


16 Lis 2014, o 20:40

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:09)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Gru 2011, o 17:42
Posty: 112
Miejscowość: Mokradła
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Spectrum
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Na początku połączenia serwerów było gorzej pod względem kultury i zachowania graczy. To normalne i oczywiste, że na taką ilość graczy, musi znaleźć się X graczy, którzy będą chcieli zniszczyć klimat gry i się kłócić w taki a nie inny sposób. Nie rozumiem jednego, po co wdawać się w dyskusję z takimi ludźmi, to mija się przecież z celem. Wina nie leży po stronie jednego serwera, a obydwu, to że nie potrafią ze sobą normalnie grać/dyskutować. A rozdzielenie tych serwerów mija się z celem, argument zachowania nie jest wystarczający. Gdyby każdy gracz olewał, nie odpisywał na zaczepki drugiej osoby w grze, po jakimś czasie by im się znudziło. Jak takie akcje są na bossach, to wystarczy zapisać sobie w notatniku ich nicki i więcej z nimi na bossy nie chodzić... Wtedy, jak zauważą brak reakcji innych ludzi, myślę że się ogarną.

Ja przestrzegam tego co wyżej napisałem i nie mam z tym problemów. Faktem jest, że oko cierpi jak widzę te zachowania, ale tak jest na każdym serwerze w mniejszym lub większym stopniu. To jest internet, w każdej grze ten element niestety jest i tego nie zmienisz. Wystarczy, że weźmiesz sobie pewne zasady do serca i będziesz ich przestrzegał - wtedy zauważysz, że będzie Ci się lepiej grało....

A co do lagów, gram na laptopie co ma pewnie już z 10 lat, http://scr.hu/0ue/cfe6a
na win xp z wersją klasyczną paska, internet 4 albo 6MB i nie narzekam jakoś na lagi, zdarzają się, lecz z winy słabego komputera, na 1 przeglądarce z grą mam użycie procesora od 60-100% i połowę ramu zabiera :D Przy dużej ilości graczy w 1 miejscu potrafi mi ścinać, ale tragedii nie ma takiej, bym nie mógł grać. Na PC 2GB ramu i procesorze 2 rdzeniowym śmiga mi wszystko dobrze.


16 Lis 2014, o 20:51

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:09)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2014, o 23:46
Posty: 107
Miejscowość: Budziska
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: CarrtyXeen
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Ja jestem na Nie, dlaczego?

Bo jak serwery nie były połączone nie miałem możliwości zagrania z kolegą który jest z s3 a ja z s4.

Po prawie 2 latach mam tą możliwość grania z nim

_________________
"Pomagaj innym, bo nie wiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy"

Image


16 Lis 2014, o 22:49

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:09)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 19:24
Posty: 6
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Mindway
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Bartoszek, to ze ty nie mozesz grac z kolega, nie jest najwazniejsze. Liczy sie dobro graczy.

@HeavenMaker ja nie musze sie tym zajmowac, uwazam ze powinniscie bardziej postarac sie o lepsze serwery.

@Lesiak Sluchaj, masz po czesci racje. Ale serwer nie powinien caly czas toczyc ze soba wojny. Kiedys bylo lepiej, przed polaczeniem. Ludzie z s4 nie sa nawet w stanie nawet odpisac, gdy ktos potrzebuje pomocy. Ogladajac czat widze takie przypadki .


16 Lis 2014, o 22:53

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:09)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Ja powiem tak, przez pierwszy tydzień po połączeniu serwerów byłem trochę zażenowany zachowaniem graczy(z obydwu serwerów). Nawet trochę żałowałem, że wrzuciłem jabłko do kosza na tak. :P Teraz jestem pewien, że już nigdy nie chcę przywrócenia osobnych serwerów. Bez problemu mogę znaleźć slota na bossy(między innymi rycerzem 77 i mo 45). Co wcześniej było praktycznie niemożliwe(zbyt dużo rycerz, a graczy na low levelu nie było prawie wcale). Poza ogólnym brakiem możliwości zalogowania do gry lagów nie odczuwam(nawet jeśli się pojawiają to z winy grania na Chrome, na FF wszystko ładowało się 5-10x szybciej). Do tego dochodzi masa gidlii z innego serwera(w moim przypadku to s4). Pozostaje mi liczyć, że nikt nie weźmie tego tematu na poważnie, a serwera na zawsze zostaną razem.

_________________
_______
Image
Image


16 Lis 2014, o 23:07

Podziękowali: 2 Merowen (7 Gru 2014, o 16:51), ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:09)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 471 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron