Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego? 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
BuntownikS3S4 napisał(a):
@HeavenMaker ja nie musze sie tym zajmowac, uwazam ze powinniscie bardziej postarac sie o lepsze serwery.

A skąd wiesz czy te ktore mamy nie są w top klasie dostepnej na rynku? Nie wiesz więc nie doradzaj w sprawach o ktorych pojęcia nie masz...


16 Lis 2014, o 23:15

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:09)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2013, o 15:58
Posty: 30
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Hmm , trochę mnie rozbawiłeś tym wszystkim co napisałeś ? Dlaczego ? otóż myślę , że za bardzo przeżywasz to co dzieje sie w grze , nie popadajmy w paranoje , to tylko gra i pewne sprawy należy traktować z przymrużeniem oka. Rozumiem oczywiście , że czasami można się zdenerwować , rownież przechodze czasami takie stany :P . Powiem tak, chamy i prostaki znajdą się zawsze i wszędzie , podobnie w realu , natomiast w grze , myślę że z chamami po prostu nie należy dyskutować , dyskusje tego typu kto ogarnia kto nie , źle kilknałeś itd uważam ,za całkowicie zbędne i dobrze na tym wychodzę . W życiu realnym są poważniejsze problemy , a gra dla większości graczy , tak przynajmniej myślę ;) powinna być odskocznią od codziennych problemów . Myślę , że polączenie serwerów nie ma tutaj nic do rzeczy , a ludzie którzy , prowadzą takie "ambitne i inteligentne " rozmowy na globalu typu ty taki ty owaki .. , pokazują tylko jaki poziom reprezentują . Wiesz weź pod uwagę , że na byłym s3 też zdarzają się prostacy i ... (pip) , którzy , też blokują drużynę na dz po dedzie , sama byłam tego świadkiem , a o polączeniu serwerów nawet nikt wtedy jeszcze pewnie nie myslał , chamskie zachowanie typu , nie leczenie na wendzie , łapanie dru itd , tak takie rzeczy działy się jeszcze przed polączeniem , i pewnie tak już będzie zawsze , niektórzy po prostu siedziąc przed komputerem czują się wtedy "kimś " , że majac 130+ złapie 100 lvl dru, albo i mniejszy na h1 ^^ ubije , ja /Ty padam/sz bedąc w oko w oko z wendem , on go przejmuje i czuje , się kimś , kimś lepszym :lol: , hmm skoro potrzebuje takiego dowartościowania swojej osoby to widocznie brak czegoś w realu :P , ale to już problem tych ludzi nie nasz .
Osobiście poznałam wielu sympatycznych ludzi z byłego s4 :) , jak rownież wielu ( pip ) , więc podobnie jak na byłym s3 :).
Polecam więc więcej luzu , czerpania radości z gry , a nie robienia ss , aby pokazać jaka wielka krzywda spotkałą Cie w taern , pamiętaj to TYLKO gra , a co do takich ludzi to proponuje Ci ich po prostu ignorować , to ich wkurza najbardziej :). Pozdrawiam i życzę czerpania radości z gry :).

_________________
mo 116 lvl
rycerka 81 lvl
Gildia Shadowhunters

Nie ma gorszego zła od pięknych słów które kłamią (Ajschylos)

W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.(Josh Billing)


16 Lis 2014, o 23:45

Podziękowali: 2 Heavenmaker (16 Lis 2014, o 23:47), ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:09)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 19:24
Posty: 6
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Mindway
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Mozliwe ze masz racje Anja, ale nie dzialo sie tego tak wiele na bylym s3, i ludzie sie w miare dogadywali. poza tym wiekszosc ludzi na kazdym bossie pyta sie z jakiego s, i im cos nie pasuje, a tak byc nie powinno. Wiem ze gra to gra i nie biore tego na powaznie, ale tacy ludzie mnie draznia.

@HeavenMaker Dostajecie w huk kasy dziennie, a serwery sa male i to widac. Na serwerach Me***a, na ktorych bylo po 100 osob, widzialem lepsze zabezpieczenia, wybacz. Powinienes troche wiecej pieniedzy zainwestowac w ochrone serwera, by miec spokoj, a nie wulgi ze strony graczy.


17 Lis 2014, o 00:34

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:09)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Wrz 2014, o 07:25
Posty: 21
Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: Pagut
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
1. Temat już nie raz był poruszany i nic z tego.
2. Jeżeli nieodpowiada Ci towarzystwo z s4, to lataj z s3.

Ja w swojej gildii jestem jako jedyny z s4 i jakoś niemamy ze sobą problemów, latamy na boski, pomagamy w zlec i 0 zgrzytów, więc nie szukaj problemów tam gdzie ich niema.


17 Lis 2014, o 10:34

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
BuntownikS3S4 napisał(a):
@HeavenMaker Dostajecie w huk kasy dziennie, a serwery sa male i to widac. Na serwerach Me***a, na ktorych bylo po 100 osob, widzialem lepsze zabezpieczenia, wybacz. Powinienes troche wiecej pieniedzy zainwestowac w ochrone serwera, by miec spokoj, a nie wulgi ze strony graczy.

Ponawiam pytanie. Skoro twierdzisz, że lepsze to napisz jakie mamy i jakie w Twojej ocenie mieć powinniśmy. Bo samo 'lepsze' to deczko za mało.

ps.
Na polskich serwerach Taerna po 100 osób gra późno w nocy i bardzo wcześnie rano (wtedy ataki ddos są praktycznie nieodczuwalne). Między 8 a 24 jest zawsze znacznie więcej graczy.


17 Lis 2014, o 11:00

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 15:17
Posty: 48
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: kwaratanna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
A jak jakieś osoby grają już 2 godz w taerna bez przerwy o może będziecie robić tak że ich się ''banuje'' na kolejne 2 godziny ?

_________________
Pomogłem ? dej Kufel ja postawie !!


17 Lis 2014, o 12:00

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Druid i Barb napisał(a):
A jak jakieś osoby grają już 2 godz w taerna bez przerwy o może będziecie robić tak że ich się ''banuje'' na kolejne 2 godziny ?

Nie rozumiem kontekstu tego pytania. Gracze grają i po 20 godzin bez przerwy i nikogo nie banujemy. Możesz wyjaśnić co masz na myśli?


17 Lis 2014, o 12:03

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 15:17
Posty: 48
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: kwaratanna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Że jak ktoś gra dużo bez przerwy to może trzeba będzie go wylogować bo na przykład on blokuje komuś innemu wejście na serw to żeby mógł ktoś inny pograć to wylogować tego kto gra dużo czasu.

_________________
Pomogłem ? dej Kufel ja postawie !!


17 Lis 2014, o 12:12

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Druid i Barb napisał(a):
Że jak ktoś gra dużo bez przerwy to może trzeba będzie go wylogować bo na przykład on blokuje komuś innemu wejście na serw to żeby mógł ktoś inny pograć to wylogować tego kto gra dużo czasu.

Nie ma takiej potrzeby. S7 swobodnie sobie radzi z obecną ilością graczy i to nie ilość graczy jest problemem tylko sytuacja z atakami DDoS.
Jeśli nie ma problemów zewnętrznych to wszystko działa prawidłowo i z tego co analizowaliśmy serwer dałby radę gdyby było jeszcze dwukrotnie więcej osób - nie planujemy jednak tak tego zwiększać bo chcemy mieć bufor właśnie na nieprzewidziane zdarzenia.


17 Lis 2014, o 12:16

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2013, o 15:17
Posty: 48
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: kwaratanna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Aha czyli te problemy: Utraciłes połączenie z serwerem gdy się nawet nie wloguje to są problemy zewnętrze czy wewnętrzne?

_________________
Pomogłem ? dej Kufel ja postawie !!


17 Lis 2014, o 12:18

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 498 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron