Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Szczurek- nowa umiejętność 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2014, o 10:25
Posty: 59
Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Szczurek- nowa umiejętność
Hej.
Jak w temacie, proponuje dodać nową umiejętność dla Szczurka, gryzienie bez krwawienia, umiejętność ta była by x2 silniejesza od gryzienia z krwawieniem. Myśle że nie byłby to problem dodania takiej umiejętności.
Ps Nie dodam ankiety bo pisze z telefonu.

_________________
Kolor żółty zajęty przeze mnie. Prosiłbym o nie odgapianie koloru :D
UWAGA! Zanim przeczytasz jaki kolwiek pomysł mojej twórczości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy błąd ortograficzny może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.


ON


19 Lis 2014, o 10:34
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szczurek- nowa umiejętność
Chodzi o jednorazówkę?
Już posiada "gryzienie bez krwawienia". Nazywa się ono zwykłym atakiem. Nie byłoby problemem dodanie takiej umiejętności, lecz problemem jest uzasadnienie takiego działania. Dlaczego miano by coś zmieniać?


19 Lis 2014, o 10:42
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2014, o 10:25
Posty: 59
Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Szczurek- nowa umiejętność
Kyth Moire napisał(a):
Chodzi o jednorazówkę?
Już posiada "gryzienie bez krwawienia". Nazywa się ono zwykłym atakiem. Nie byłoby problemem dodanie takiej umiejętności, lecz problemem jest uzasadnienie takiego działania. Dlaczego miano by coś zmieniać?

Nie było by to w jednorazówce, tylko w normalnych mobach(szczurkach). A dlaczego dodać? Skoro jednorazówka ma taki cios, a jest szczurem przydało by sie to dodać.

_________________
Kolor żółty zajęty przeze mnie. Prosiłbym o nie odgapianie koloru :D
UWAGA! Zanim przeczytasz jaki kolwiek pomysł mojej twórczości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy błąd ortograficzny może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.


ON


19 Lis 2014, o 10:46
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szczurek- nowa umiejętność
Przydałoby się. Zaiste. Przydałoby się wzmocnić mobki, które normalny gracz zabija w oszałamiającej ilości pięciu sztuk w całej grze. Potem się nie opłaca na tym expić, chyba że w jailu. Bardzo, ale to bardzo przydałoby się je zmieniać. Koniecznie też trzeba przyjrzeć się ilości wiedzy oraz resom na uroki, bo za łatwo je ukazać.

Czy ty naprawdę jesteś poważny, myśląc że administracja będzie w ogóle zerkała do kodu gry by zmieniać coś tak pozbawionego znaczenia? Komuś naprawdę by musiało się nudzić. Pozostaje tylko mieć nadzieje, że nie będziesz produkował takich pomysłów w dziesiątkach, bo równie bezsensowne zmiany można wprowadzić w każdym mobie.


19 Lis 2014, o 10:52
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2014, o 10:25
Posty: 59
Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Szczurek- nowa umiejętność
@Kyth
Nie chodzi mi tylko o takie szczurki, chodzi mi głównie te czempy i te mocniejsze szczurki. Właśnie te czempy(może tych szczurków-mobów nie)nie którzy biją je przec całą gre, z chęcią zdobycia seta. Więc Administracja może dodać tą umke do czempa i jeśli będzie chciała, doda ją do mobów.

_________________
Kolor żółty zajęty przeze mnie. Prosiłbym o nie odgapianie koloru :D
UWAGA! Zanim przeczytasz jaki kolwiek pomysł mojej twórczości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy błąd ortograficzny może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.


ON


19 Lis 2014, o 10:59
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Gru 2011, o 17:42
Posty: 112
Miejscowość: Mokradła
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Spectrum
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szczurek- nowa umiejętność
Flamer, ale to na prawdę nie ma sensu. Są ważniejsze sprawy niż zmienianie AI takich słabych i mało popularnych moobów/czempów w grze jak szczurki. Z tego co się orientuję większość ludzi chodzi na inne czempy, tylko przechodząc przez jaskinie, napotykając się na szczurka go bije. Są czempy, które dają to samo co szczurki i są łatwiej dostępne i popularniejsze. Wzmacniając AI czempów szczurków nic nie zmienisz, poza dłuższą walką.


19 Lis 2014, o 12:53
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szczurek- nowa umiejętność
Bez urazy ale poprzednicy maja racje za rzadko sie bije te moby i czempy lepiej zajmijcie się łucznikiem i może kiedyś podklasami

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


23 Lis 2014, o 12:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 153 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron