Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Sheed tańczy breakdance 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 18:32
Posty: 55
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Sheed tańczy breakdance
Serwer: S1
Nazwa postaci: ŁysyNinja
Czas: 18:53 20-11-2014
Opis:
System: Ubuntu 12.04 LTS
Przeglądarka: Mozilla Firefox

http://oi59.tinypic.com/ib9bfb.jpg

Zaczęło się jak na ss. Potem SH zaczął tańczyć breakdance - chyba moje ustawienia walki się wczytywały automatycznie bo było: konda, lewy prawy, lewy prawy, front, dotkliwe, lewy prawy, lewy prawy, lewy prawy, po 3 seriach był do tego ukłon i pad, a potem wstawał i od nowa:) A Warkhal gapił się jak głupi bo czegoś takiego jeszcze nie widział. Postać stała w miejscu, chwilami wisiała w dziwnych pozach. Mam jeszcze kilka ss, nie miałem jak nagrać ekranu.

Ciasteczek nie czyściłem, generalnie mam problemy z Flashem, bo Adobe już nie wspiera Ubuntu.


Serwer S7 ale ktoś zapomniał opcji wklepać.

_________________
Step 1: Troubleshot. Step 2: Debug. Step 3: look step 2. Step 4: Polish. Step 5: Shine on.


20 Lis 2014, o 19:59
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Sheed tańczy breakdance
Błąd po stronie klienta, jeśli się powtarza, to musisz zacząć od czyszczenia cache.


Adobe nie wspiera Ubuntu? A co z Chrominium? Przecież to taki Chrome, niektórzy mówią, że nawet lepszy, z wbudowanym Flashem.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


20 Lis 2014, o 20:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 258 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron