Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego? 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Druid i Barb napisał(a):
Aha czyli te problemy: Utraciłes połączenie z serwerem gdy się nawet nie wloguje to są problemy zewnętrze czy wewnętrzne?

To co było wczoraj około godziny 19.15-19.30 i około 22ej to były właśnie efekty zablokowania możliwości logowania ze względu na ataki DDoS. Żeby serwer nie padł całkiem blokujemy możliwość logowania na serwer, dzięki czemu ataki odbijają się od ściany i choć są odczuwalne to ich wpływ jest znacznie mniejszy, a tym samym serwer ma czas, żeby przetrawić ślepe zapytania i się ustabilizować.


17 Lis 2014, o 12:30

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Świetnie dogaduje sie z s3 i połaczenie bylo genialne ale Żal mi tych ludzi co 75+ atakuja 30-50 na małżach wina leży w poszczególnych ''NOBA'CH'' z poszczegulnych serwerów
Jestem na NIE

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


17 Lis 2014, o 12:39

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 19:24
Posty: 6
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Mindway
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
@HeavenMaker Nie musze ci wymieniac jakie macie serwery, bo to nie jest moja sprawa, co jeszcze raz powtarzam. Na grze, ktora konkuruje z taernem, jest top 1, Mianowicie Mar****m, codziennie jest po kilka tys graczy, ataki ddos sa codziennie, a nie ma sytuacji w ktorych bylyby przerwy techniczne dlozsze niz minute, dwie. W godzinach szczytu zdarzylo sie 7 minut. Wiec nawet po tym fakcie widac, ze najlepsze serwery i programy ochronne nie sa zakupione, moze sie myle, lecz jest na to male prawdopodobienstwo.

Hev, mysle ze o takich sprawach powinnismy pogadac na priv/ts, nie spamujmy w temacie, ktory słuzy do czego innego.

Pozdrawiam, zapraszam do wypowiedzi


17 Lis 2014, o 15:00

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:10)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Tymi scr. to bym się tak nie chwalił młody kolego... Nie świadczy to zbyt dobrze o Twoim wychowaniu, może inaczej - słowo na "k" - tak ochoczo przez Ciebie używane, w oczach np. moich jak i (jak sądzę) w oczach płci pięknej, nie uczyni z Ciebie - twardziela, fajnego faceta, bardziej męskiego etc.

Pewnie, że to słowo, wyrażające np. wszystkie uczucia (jak zdziwienie: o k?! na ten przykład :)), zostało w końcu po coś wymyślone, ale używanie go jako kropek i przecinków nie doda Tobie powagi...

Grałem na niemal każdym serwie, zarówno na S1, S2, dawnych S3 i S4, na każdym z nich trafiał się taki element, z którym wyprawa na DZ była udręką - czy to z powodu tekstów typu "ić! faast!!!", "co ty k robisz!!!!", czy też cyklicznych i długich "zw", "sorry mama woła, musz kończyć" - fajne zwłaszcza u druida tuż przed dz, "bijemy tylko mega i kołki bo nie mam czasu", wpadania po dedzie na czysto (a co, idę na najdłuższą instę w grze bez potów...) itp.

Takie matoły są wszędzie, nie należy zwracać na nich uwagi. Jeżeli zatem młody kolego reagujesz tak impulsywnie, tak wielką przykrość Tobie to sprawia, to zastanów się, czy to jest gra dla Ciebie... W grach tego typu nie zawsze spotkasz miłe i chętne do pomocy osoby. Niestety spotkasz też takie, które nie mają zacnych zamiarów, takie które chcą Ciebie okraść, wykorzystać, sprawić byś poczuł się źle - trolli karmiących się negatywną energią, dowartościowujących się właśnie czymś takim. Zadaj sobie pytanie, czy warto, abyś przez takich matołow źle się czuł, żebyś się denerwował, ignoruj tych osłów...

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


17 Lis 2014, o 15:07

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:11)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
BuntownikS3S4 napisał(a):
@HeavenMaker Nie musze ci wymieniac jakie macie serwery, bo to nie jest moja sprawa, co jeszcze raz powtarzam. Na grze, ktora konkuruje z taernem, jest top 1, Mianowicie Mar****m, codziennie jest po kilka tys graczy, ataki ddos sa codziennie, a nie ma sytuacji w ktorych bylyby przerwy techniczne dlozsze niz minute, dwie. W godzinach szczytu zdarzylo sie 7 minut. Wiec nawet po tym fakcie widac, ze najlepsze serwery i programy ochronne nie sa zakupione, moze sie myle, lecz jest na to male prawdopodobienstwo.

Hev, mysle ze o takich sprawach powinnismy pogadac na priv/ts, nie spamujmy w temacie, ktory słuzy do czego innego.

Pozdrawiam, zapraszam do wypowiedzi
Szanowny graczu BuntownikS3S4. To że gra Mar****m jest niewrażliwa na ataki DDoS jest wierutną bzdurą. Nikt i nic nie jest niewrażliwe na ataki DDoS. Przez kawał czasu pracowałem jako "techniczny" u jednego z krajowych dostawców internetu i powiem Ci jedno - dobrze wymierzony DDoS jest w stanie wywalić ruch w dostawcy internetu nie wspominając już o kilku serwerach takich jak te na których działa Ta**n. Ja wiem, rozumiem, że ktoś może się czuć kiepsko z tym, że wywala go z gry za którą płaci "wiadra platyny" ale proszę - jeśli się zabiera o czymś głos publicznie, jeśli się zabiera głos w ogóle, to trzeba mieć o tym jakieś pojęcie.

PS Swego czasu grałem w di***o 3, ataki DDoS były tam normą, a firma Bli****d ma, jak mi się wydaje kilka set, jak nie tysięcy razy więcej $ niż developerzy Mar****m i Ta**n razem wzięci przeznaczane na sprzęt.

Pozdrawiam.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


17 Lis 2014, o 17:11

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:11)
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 19:24
Posty: 6
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Mindway
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
@gustavus Nie chodzi o to co pisze, tylko o zachowanie innych.

Ps jak tu sie nie wkur... i nie napisac czegos na k.

@Desacred nie mowie ze gra Mar****m jest niewrazliwa na ataki ddos, ale sa one nieodczuwalne


17 Lis 2014, o 18:29

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:11)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
BuntownikS3S4
Ciekawe rzeczy wypisujesz. Jeśli ataki DoS na ową Mar****m są nieodczuwalne, to skąd w ogóle wiesz, że miały one miejsce. Administracja serwera Ci napisała? Czy tak Ci się wydaje?

Z mojego skromnego punktu widzenia, ekipa Whitemoon całkiem sprawnie sobie radzi z odpieraniem ataków. Jak dotąd serwera nie udało się zablokować. A uwierz nie jest to znowu taka wielka sztuka. W sieci są dziesiątki programów umożliwiających tego typu ataki nawet osobą mało lub wcale znającym się na sieciach. Zaproś do współpracy z 3 kumpli i każdy serwer może mieć kłopoty. Można sobie popróbować jak kto ma ochotę :D ...

Generalnie programy te mają służyć do testowania bezpieczeństwa sieci, korzystający z tego typu oprogramowania w nielegalnych celach, mogą się liczyć z szybką wizytą policji, nie zapewniają one anonimowości.

PS Sorry za post nie na temat, ale nie cierpię za przeproszeniem "pierdzielenia głupot".


17 Lis 2014, o 20:26

Podziękowali: ShiBBy (17 Lis 2014, o 22:11)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2013, o 10:30
Posty: 8
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: JessiexD
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jestem na nie, ludzie z s4 są bardzo mili.. Znalazłem gildie z s4, jest więcej graczy = więcej wypadów na bosy = więcej rarow = mniejsza cena rarów. Uważam że połączenie serwerów to jedna z najlepszych decyzji...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

_________________
YouBlood s7


22 Lis 2014, o 00:05
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2013, o 14:40
Posty: 4
Miejscowość: Unin
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Buntowniks3s4 jestem na nie, argumenty dobrze podał przedmówca :D
Jestem graczem z s4, z wulgaryzmami nie spotkałem się jeszcze od połączenia bo komuś nie pasuje gracz z s3 :P Połączenie jest owocne dla graczy z lvl znacznie większymi niż twój bo umożliwia zebranie większej ilości składów na bosy typu Szatana/seleny/lugusa a nawet łatwiej jest zebrać skład na Gorzałkę (lód jak to s3 podkreśla ;) ) Jesteś graczem który szuka zaczepki lub jest upierdliwy :D ss to jedno, nikt nie wie co wyczyniałeś wcześniej i czy ty nie zacząłeś spinać się :P
Pozdrowienia dla s7 i tak niech zostanie :D
PS: Ogarnijcie tylko te LAGGGIIIIII :P

_________________
Loludss 97 lvl sheed (s4)
LongHuo 35 lvl MO Turkowy 3vs3 i 5vs5 (s4)
LoludssGryz 29 lvl Barba Turkowy 1vs1 (s4)
LoludsSs 19 lvl MO Turkowy 2vs2 (s4)
Loluuds 19 lvl Barba Turkowy 1vs1 (s4)


25 Lis 2014, o 20:34
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Kwi 2013, o 16:59
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozdzielenie s3 i s4. Dlaczego?
Na początku dodajmy, że to jest tylko gra - większość graczy serverów to ludzie, którzy nie mają skończonych 15 lat.
Coraz to rzadziej zdarza mi się widywać 'ogarnięte' osoby nie mające problemów z samym sobą, potrafiące dogadać się z innymi bez żadnych wulgaryzmów.
Hm. Gdyby spojrzeć na to innym kątem oka - s3 i s4 muszą być połączone. Gdy grałem samotnie na s3 rzadko widywałem, że ktokolwiek wybierał się na jakiegoś większego bossa niż modliszka/fyodor, wiem że to dość dziwne, ale takie jest moje zdanie.
Jestem oczywiście pozytywnie nastawiony też do połączenia s1 i s2 - więcej ekip na Moranę, przyjemniejsza gra jeżeli widujemy się z dorosłymi osobnikami ^.^.
PS.
To, że na serverach bywają też dzieci to żenada - rodzice pozwalają swoim pociechom marnować czas przed komputerem, zamiast przygotowywać ich do życia.
,, Dopiero na wolności dowiadujesz się ile jesteś wart. "
Pozdrawiam.


25 Lis 2014, o 20:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron