Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Jeleń 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2014, o 10:25
Posty: 59
Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Jeleń
Tak jak napisał Seba oraz rzuff, takich mobów może być cała masa. To żółwie, to jaszczurki, to psy, to kurczaki. I tak jak napisał Seba, był by problem z wymyśleniem jakichś sensownych umek. A co do Jelenia, nie podałeś żadnej szczegółowej rzeczy. Jaka będzie miniaturka, jakie będzie miał ataki, jakie staty, ile HP/kondy/many. A poza tym pewnie był by problem z przerobieniem na 3D. Jestem na nie.

_________________
Kolor żółty zajęty przeze mnie. Prosiłbym o nie odgapianie koloru :D
UWAGA! Zanim przeczytasz jaki kolwiek pomysł mojej twórczości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy błąd ortograficzny może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.


ON


24 Lis 2014, o 21:51
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2013, o 12:02
Posty: 89
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Naloko
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jeleń
A moze nie taki zwykły jeleń (bo takie raczej pierzchają przed ludźmi robiącymi hałas na wiele kilometrów podczas zwykłego spacerku) tylko może... Leleń? Czyli takie o:

http://www.bogowiepolscy.net/gfx/image/08_Lelen_DrzewoZycia.jpg

Leleń, czyli biały jeleń, strażnik Drzewa Życia na Łysej Górze (czy gdzieś w tamtej okolicy).

_________________
Rany zadane na ciele, tak jak powiedzieli, w imie...
Rany zadane sercu, są początkiem, końca!
Rany zadane duszy, i ty wiesz, iż to wie gdzie moje...
Rany zadane mojemu życiu, przeklinające głośno, niczym chaos!


24 Lis 2014, o 23:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jeleń
Wszystko zależy od wyobraźni i ochoty Twórców. Umki to akurat najmniejszy problem - strach, panika, taran, krwawienie, uderzenie porożem i gotowe :P Fajny byłby taki jeleń, który byłby jeleniem rzadkim... Coś jak poborca, klepniesz jelenia i masz pokaźny cash i sensowny exp...

Generalnie sporo mobów w lesie koldów daje beznadziejnego expa - kompletnie nieproporcjonalnego do ich umiejętności (w sensie trudności ich zabicia). To dlatego np. trzy arcyłotry, czy lochy stoją sobie spokojnie. Po co je ruszać, skoro za jednego miśka jest znacznie więcej expa, do tego misiek jest znacznie łatwiejszy do klepnięcia...

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


25 Lis 2014, o 00:04
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2014, o 10:25
Posty: 59
Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Jeleń
@Gustavus
Teraz wymyś tylko HP/mane/konde tego jelenia, oraz zręke/siłe żeby nie było :D . Jeszcze zrób odpowiednią miniaturke i będzię.

_________________
Kolor żółty zajęty przeze mnie. Prosiłbym o nie odgapianie koloru :D
UWAGA! Zanim przeczytasz jaki kolwiek pomysł mojej twórczości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy błąd ortograficzny może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.


ON


25 Lis 2014, o 09:17
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Gru 2012, o 22:13
Posty: 16
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jeleń
Może dodamy jeszcze skrzydlate świnie.A tak na serio jestem na nie ponieważ jak by dodali do gry przykładowego jelenia to inni by chcieli by dodano kurczaki ,sowy itp ^^

_________________
druid 71lv (s3/s7) off
VD 39 lv(s3/s7) powoli i do przodu
Ryc 103 lv (s3/s7) postać od farta :p
kontakt gg 11221851


25 Lis 2014, o 11:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2013, o 12:02
Posty: 89
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Naloko
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jeleń
czarus256 napisał(a):
Może dodamy jeszcze skrzydlate świnie.A tak na serio jestem na nie ponieważ jak by dodali do gry przykładowego jelenia to inni by chcieli by dodano kurczaki ,sowy itp ^^

Ale świnie, kurczaki i krowy już są (sowę też chyba jakąś widziałam) i kilka innych zwierząt już jest. Co prawda jako dekoracja, ale są.

_________________
Rany zadane na ciele, tak jak powiedzieli, w imie...
Rany zadane sercu, są początkiem, końca!
Rany zadane duszy, i ty wiesz, iż to wie gdzie moje...
Rany zadane mojemu życiu, przeklinające głośno, niczym chaos!


25 Lis 2014, o 13:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Gru 2012, o 22:13
Posty: 16
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jeleń
Wiem ale z tego co wynika to niedługo cały zwierzyniec będą chcieli ^^

_________________
druid 71lv (s3/s7) off
VD 39 lv(s3/s7) powoli i do przodu
Ryc 103 lv (s3/s7) postać od farta :p
kontakt gg 11221851


25 Lis 2014, o 14:24
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 10:13
Posty: 323
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 115 razy
Nick w grze: Doneu
Odpowiedz z cytatem
Post 
To może ja coś zaproponuję bo jak wirtualna gra może nie być podobna do świata rzeczywistego :(
Proponuję na bagnach dorzucić parę ropuszek, bo co to za bagna bez ŻAB! Przed jaskiniami i zamkiem dodać paru przypakowanych kolesi, którzy pilnują swojej ośki i każdy niemile widziany gracz będzie dostawał od nich prezent w postaci 'buły na ryj' oraz teleport do trentis. W lesie przy ruinach proponuję dorzucić mobki jagódka, malinka oraz poziomka, które zachęcałyby płeć piekną do częstszego odwiedzania tego miejsca i zbierania zapasów na zimę. Aby nie brakowało także atrakcji dla panów mam pomysł, aby wprowadzić przy Domu Uciech w Trentis parę miejsc parkingowych dla stałych klientów, bo nie po to mam kartę stałego klienta, żeby zostawiać swego wiernego konia na pustej przestrzeni, zamiast na ekskluzywnym parkingu. Myślę, że mój pomysł jest najlepszy. Uważam tak, bo tak. Serdeczne i gorące pozdrowienia jak koldzie piwo przesyła Wasz oddany taernijczyk.


25 Lis 2014, o 16:16
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2014, o 10:25
Posty: 59
Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Jeleń
Waski napisał(a):
Myślę, że mój pomysł jest najlepszy.

Nie, nie za bardzo :D

_________________
Kolor żółty zajęty przeze mnie. Prosiłbym o nie odgapianie koloru :D
UWAGA! Zanim przeczytasz jaki kolwiek pomysł mojej twórczości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy błąd ortograficzny może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.


ON


25 Lis 2014, o 16:19
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Kwi 2013, o 16:59
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jeleń
Uhuh, widzę że kolega Elfnocy wypowiada się na temat jeleni porównując prawdopodobieństwo spokrewnienia z sarnami - co jest fatalnym błędem zważając na to, że oba te gatunki omijają się szerokim łukiem. Ostatnio prowadziłem za mojego ojca " spotkanie z myśliwym " gdzie także porównywano sarnę do jelenia - jestem na to uczulony - od 5 lat należę do PZŁ i takie błędy są karygodne.

Co do propozycji nie widzę sensu dodawania jelenia, lepiej zainwestować swój czas w zrobienie bossa z losową instancją - tak jak na modliszce ( grota nad ścieżką goblinów i Leika jest pusta, a może być wykorzystana ).
Głos neutralny.


25 Lis 2014, o 20:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 470 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron