Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Ban na rok 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Sty 2011, o 15:28
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
Nie chodzi o to aby mi odblokowali postac , jak chca i sparawi im to przyjemnosc moga mi wykasowac nie przejmuje sie jakas gra... wiecie oco chodzi naprawde? o to ze czlowiek popelnil blad taki a nie inny coz bywa a oni wala takie bany ktore jest przeciwienstwem calej gry 400 dni to przesada powinny byc zmiejszone , pierwszy mniejszy i bardziej logiczne ktore moga pozwolic na to aby w niedlugim czasie zrozumiec blad wydaje mi sie ze za 1 ban powinno byc 1 tydzien nastepny miesiaci tak dalej ... troche logiki :)

pamietajcie ludzie ucza sie na bledach ;P gomeeq jestes jedna z tych osob ktorzy zostali zbanowani na taki czas jaki pokazuje brak myslenia moderatorow...

bylo to co bylo oszukalem czy nie dobra ale troche regulamin jest zbyt wygorowany...



;* pozdrowinia dla normalnych :)


17 Mar 2011, o 23:44
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 18:45
Posty: 101
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
rets napisał(a):
Nie chodzi o to aby mi odblokowali postac , jak chca i sparawi im to przyjemnosc moga mi wykasowac nie przejmuje sie jakas gra... wiecie oco chodzi naprawde? o to ze czlowiek popelnil blad taki a nie inny coz bywa a oni wala takie bany ktore jest przeciwienstwem calej gry 400 dni to przesada powinny byc zmiejszone , pierwszy mniejszy i bardziej logiczne ktore moga pozwolic na to aby w niedlugim czasie zrozumiec blad wydaje mi sie ze za 1 ban powinno byc 1 tydzien nastepny miesiaci tak dalej ... troche logiki :)





1 morderstwo - tydzień więzienia, następne miesiąc itd? Trzeba było myśleć przed wszystkim, mi mama zawsze powtarzała "zastanów się 10 razy zanim coś zrobisz". :/

P.S. stawiając ":*" tylko pokazujesz jak jesteś beznadziejny.


Ers: Robi się offtop, przystopujcie, jeżeli nie macie do napisania nic, co mogło by wniosło coś do tematu.


17 Mar 2011, o 23:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Ban na rok
Gomeeq zaprezentował swoją część prawdy. Bana dostał za obrazę administracji gry. I to nie jednokrotną i ze względu na brak poprawy zachowania mimo licznych próśb i to nie tylko jednej osoby.


System kar wydzieli różne sankcje za różne przewinienia.
Tak jak za spam dostaje się 10/60 minut knebla, tak za oszustwa (jeszcze tak ewidentne i jawne) przewiduje się wyższe kary, tak jest było i to się nie zmieni.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


18 Mar 2011, o 00:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Ban na rok
Gomeeq: Otrzymałeś wystarczającą ilość wyjaśnień w PM. Wspomnę jednak gwoli ścisłości dla całości. Prv czy nie - nie tolerujemy w grze ludzi, którzy do kogokolwiek (co dopiero do MG) piszą, aby się rozpędził i rozjebał o ścianę. A to tylko jeden z Twoich pięknych epitetów. Okrojony, coby nie gorszyć innych.
Ba, dostałeś w trakcie rozmowy wiele upomnień, bana dopiero po dwóch godzinach siarczystych nieuzasadnionych obelg. Że masz jeszcze czelność "walczyć o swoje"...
Tym samym zamykam dyskusję odnośnie Gomeeq i sugeruję nie zaczynać jej tutaj ponownie. Temat dotyczy Retsa.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


18 Mar 2011, o 17:13
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:17
Posty: 26
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Post Re: Ban na rok
wolne forum, wolne slowo i bede pisal co chce ja tu nie zaczynalem o sobie tylko pytam innych o zdanie nie musisz mi mowic kiedy mam konczyc bo moge pisac na forum co chce :) co do bubla nie edytuj moich postow bo nie chce widziec twojego nicku w swoim poscie, nie twoja sprawa - nie wtracaj sie, to sprawa miedzy mna a Esem


/edit: rets bywa, pokazuje to ze nie warto grac w taerna bo delete dostaniesz i tyle tu Ci nikt nie da szansy/nie wybaczy lepiej kup steama i zacznij orac w cs'a :D

_________________
Image


18 Mar 2011, o 22:43
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Ban na rok
Po dłuższej naradzie stwierdziliśmy, że Rets'owi należy się unban. Odcierpiał swoje, zrozumiał winę i obiecuje poprawę. Szczera wiara w jego dobre chęci podtrzymuje mnie w tej decyzji :) Obyśmy już się nie spotkali w takich okolicznościach! :) Temat Zamykam.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


19 Mar 2011, o 00:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 199 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron