Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie. 

Czy chciałbyś,aby taki przedmiot został wprowadzony?
Tak,przedmiot wniósłby coś ciekawego do systemu pvp. 44%  44%  [ 19 ]
Nie, przedmiot jest kompletnie złym pomysłem. 37%  37%  [ 16 ]
Nie bawię się w walki pvp. 19%  19%  [ 8 ]
Razem głosów : 43

 Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie. 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
ArGes napisał(a):
Po 2 to by spowodowało ze tylko 1 osoba na cały serwer by owy przedmiot posiadała.. reszta zepewne predzej ubrałaby się w epiki v2 niż w to cacko:P


Gdyby eventy były częściej zapewne więcej osób by go posiadało :)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


1 Gru 2014, o 20:29
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
HELLSING napisał(a):
ArGes napisał(a):
Po 2 to by spowodowało ze tylko 1 osoba na cały serwer by owy przedmiot posiadała.. reszta zepewne predzej ubrałaby się w epiki v2 niż w to cacko:P


Gdyby eventy były częściej zapewne więcej osób by go posiadało :)


event czesciej?:D chetnie:P

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


1 Gru 2014, o 20:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2014, o 10:25
Posty: 59
Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
ArGes poraz kolejny się z tobą zgadzam :D . Eventy częściej to by była świetna sprawa. :P

_________________
Kolor żółty zajęty przeze mnie. Prosiłbym o nie odgapianie koloru :D
UWAGA! Zanim przeczytasz jaki kolwiek pomysł mojej twórczości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy błąd ortograficzny może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.


ON


1 Gru 2014, o 20:51
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Lis 2014, o 20:25
Posty: 22
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
Odpowiedź dla llwyd Blaidd:

Widzisz, ponieważ autor edytował tekst, jeśli nie wierzysz spr liczbę edycji bądź sam zapytaj.

Nie podważam pomysłu tylko zwróciłam uwagę na błędy, które zostały poprawione lub wytłumaczone, reszta i tak zależy od ekipy.


PS. Podejrzewam, że może nie przejść, ponieważ trudności mogą sprawić same walki PVP. Mianowicie chodzi mi o możliwości rozpoznania podczas walki czy walczą ze sobą Tarcza vs Czacha czy tylko zwykli gracze.


2 Gru 2014, o 22:14
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
Hej!

W sumie to nei wiem jak sie do tego pomysłu ustosunkować - niby oryginalne, ale czy takie potrzebne i super... ciężko powiedzieć, ale pomysł mnie na tyle zainteresował, że podrzucę temat do Dryga i zapytam jego o zdanie :)

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


2 Gru 2014, o 23:49
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
Jestem absolutnie na nie, dlaczego? Otóż puste miejsce pod pelerynkami dla graczy nie biorących udziału w PvP nadal pozostałoby puste. Więc dlaczego inni mają nosić więcej rzeczy od niego i jak go ktoś zaatakuje na czerwonym/czarnym to ten który posiada przedmiot gotycki ma mieć większe szanse na zwycięstwo? Byłaby to moim zdaniem faworyzacja graczy biorących czynny udział w PvP.
Pozdrawiam


3 Gru 2014, o 10:12
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
Tak, bo należy faworyzować graczy, którzy albo nie logują albo przesiadują pod Kemenak.

Kolejny pomysł pt. "Jak zapełnić puste miejsce w eq i dodać kilkanaście nowych rarów". Co w sumie nie jest pomysłem złym. Chociaż już lepiej bym widział craftowanie Buszcika niż kolejne itemy do dropienia. Drop, Drop, Drop... to już zbyt nudne. Nie wspominając że już było, więc czym bardziej dziwi mnie reakcja Willego. Ale on ma już talent do zadziwiania mnie, szkoda tylko że zwykle w negatywnym sensie.
Jeśli chcesz powiązać przedmiot z PvP, to poprzez wymagania. Odpowiedni poziom tarczy/czachy dla danego przedmiotu.

PS: Bonus 8% obrony dla fizola to o wiele więcej niż 10% dla klasy magicznej. O modyfikatorach celności dla klas magicznych też można by snuć długie, rzewne ballady - zawsze ktoś poszkodowany. Lepiej już nie dać wcale, niż nie dać na wszystkie strefy. Ale takie szczegóły to zawsze pozostają w gestii administracji.


3 Gru 2014, o 10:18
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
Kyth Moire napisał(a):
Tak, bo należy faworyzować graczy, którzy albo nie logują albo przesiadują pod Kemenak.

Kolejny pomysł pt. "Jak zapełnić puste miejsce w eq i dodać kilkanaście nowych rarów". Co w sumie nie jest pomysłem złym. Chociaż już lepiej bym widział craftowanie Buszcika niż kolejne itemy do dropienia. Drop, Drop, Drop... to już zbyt nudne. Nie wspominając że już było, więc czym bardziej dziwi mnie reakcja Willego. Ale on ma już talent do zadziwiania mnie, szkoda tylko że zwykle w negatywnym sensie.
Jeśli chcesz powiązać przedmiot z PvP, to poprzez wymagania. Odpowiedni poziom tarczy/czachy dla danego przedmiotu.

PS: Bonus 8% obrony dla fizola to o wiele więcej niż 10% dla klasy magicznej. O modyfikatorach celności dla klas magicznych też można by snuć długie, rzewne ballady - zawsze ktoś poszkodowany. Lepiej już nie dać wcale, niż nie dać na wszystkie strefy. Ale takie szczegóły to zawsze pozostają w gestii administracji.


*przedmiot wymagany od poziomu 90.
*Jak nie drop to w jakiej postaci? Idz zrób/kup? Powiedz mi prosze jak ty to widzisz nie zalewając tym samym gotykami mase graczy. Ja chce ograniczyć występowanie takiego przedmiotu a nie go powielać.
*Bonusy nie mają dodawać uber mega koks powera w walkach jak ty to widzisz. Lepiej jak już magiczni mają te 10% niż go nie mają. Bonus ma tylko lekko podnieść poprzeczkę rywalowi ale tym samym nie robić z nas nieśmiertelnych.

@rycerzkróla
A powiedz mi prosze w jakim stopniu przeszkadzałby ci ten przedmiot skoro nie bierzesz udziału w pvp? Przedmiot nigdzie indziej potrzebny nie będzie zatem to czy ja go będe nosil pod pelerynką bądź nie , nie robi żadnej różnicy dla graczy którzy chodzą po instach/stoją po sullogiem.
Co do tego kto i na kim by z tego korzystał to już inicjatywa własna. Skoro atakują cie tak samo teraz to tak samo i pozniej beda atakować, przedmiot cie przed tym nie uchroni:p

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


3 Gru 2014, o 13:15
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2013, o 12:02
Posty: 89
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Naloko
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
FireHolly napisał(a):
Odpowiedź dla llwyd Blaidd:

Widzisz, ponieważ autor edytował tekst, jeśli nie wierzysz spr liczbę edycji bądź sam zapytaj.

Nie podważam pomysłu tylko zwróciłam uwagę na błędy, które zostały poprawione lub wytłumaczone, reszta i tak zależy od ekipy.


PS. Podejrzewam, że może nie przejść, ponieważ trudności mogą sprawić same walki PVP. Mianowicie chodzi mi o możliwości rozpoznania podczas walki czy walczą ze sobą Tarcza vs Czacha czy tylko zwykli gracze.

Kolego, ja to czytałam, zanim ty się w ogóle wypowiedziałeś.

_________________
Rany zadane na ciele, tak jak powiedzieli, w imie...
Rany zadane sercu, są początkiem, końca!
Rany zadane duszy, i ty wiesz, iż to wie gdzie moje...
Rany zadane mojemu życiu, przeklinające głośno, niczym chaos!


3 Gru 2014, o 14:30
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Gru 2014, o 13:35
Posty: 4
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: piettrek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy typ przedmiotów/Przedmioty Gotyckie.
Pomysl niezly ale zmienil bym pochodzenie tych przedmiotow a poza tym jestem na tak


3 Gru 2014, o 14:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 481 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron