Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Święta 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Święta
Siema Mam Konkretna propozycje,, ktora zamieszcze ciut dalej a teraz napisze kilka słów...

Tradycja jest w taernie ze mamy eventy swiateczne a wlasciwie tylko bozonarodzeniowe. tak wiec zapewne nasza droga ekipa niezapomni o nas biednych graczach i tym razem tez bedzie taki event...

Teraz zamieszcze swoja propozycje

Proponuje aby event (jesli jest przewidziany) to zeby został odpalony wlasnie na swieta tzn . 24 grudnia - powiedzmy 2 stycznia a nie tak jak to mialo miejsce w zeszłym roku iz event swiateczny odpaliliscie jesli dobrze pamietam 2 tygodnie po swietach...

dziekuje za uwage


11 Gru 2014, o 22:10
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: Święta
24 grudnia jest wigilia. Jak nie masz życia prywatnego, tudzież jesteś innego wyznania niż rzymskokatolickie, to jest to tylko i wyłącznie twój problem. Z jakiej racji masz mieć możliwość uczestnictwa w evencie bożonarodzeniowym a ja nie, tylko z tego tytułu że nie obchodzisz tego dnia świąt w rodzinnym gronie?
Pomysł na nie, a dla twojej informacji "prawdziwe" święta bożonarodzeniowe obchodzone są 25-26 grudnia, i wtedy już można się zastanowić czy czegoś nie zorganizować.

Pozdrawiam


12 Gru 2014, o 01:28
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Święta
widac ze niegrasz za długo i nie wiesz o czym pisze...


12 Gru 2014, o 01:36
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: Święta
Gram od 4 lat w Taern synu, co częściowo potwierdza data mojej rejestracji na tymże forum (konto założyłem jakieś pół roku po założeniu pierwszej postaci). Btw co ma data rejestracji do gry? Każdy normalny człowiek (może Cię tu zaskoczę, ale członkowie administracji również) 24 grudnia spędzają święta w rodzinnym gronie, a nie przed komputerem. Więc skończ pierniczyć farmazony i odejdź od komputera, bo chyba rzeczywistość Ci się miesza ze światem wirtualnym


12 Gru 2014, o 01:48
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Święta
jak dla mnie mozesz spedzac swieta nawet w zoo guzik mnie to obchodzi.

poza tym nie jestem twoim synem ( dzieciaku )

co ma czas gry? ano zachowujesz sie tak jakbys pierwsze słyszal o bozonarodzeniowym evencie... a zwracam uwage na to by znowu administracja nie zamulila i nie wlaczyla go 2 tygodnie po czasie.

dodatkowo skoro event swiateczny to event swiateczny w okresie swiatecznym do ktorego zalicza sie i 24 grudnia .. dodatkowo tak jak bylo w zeszlym roku najwiecej skorzystalo na nim nupstwo twojego pokroju ( gimbaza? ) inni musieli pracowac dlatego najlepiej odpalic event w czasie swiatecznym w czasie wolnym dla kazdego badz dla znacznej czesci populacji. juz prosciej ci tego niewyjasnie, nastepne tulmaczenie to juz tylko łopata...

dotarlo do twojej pustej glowy teraz? bo widze brak zrozumienia tekstu u ciebie lub wybierasz tylko to co chcesz widziec pomijajac sens calosci.. Wiec jesli nie masz nic konkretnego do powiedzenia na temat to daruj sobie swoje wypociny.


12 Gru 2014, o 02:42
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Święta
Temat zamykam, bo zamiast dyskusji, to zaczynają się jakieś pyskówki.

Co do odpalenia eventu, planujemy zrobić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni:D

Pozostaje cierpliwie czekać:)

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


12 Gru 2014, o 02:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 151 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron