Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 korzenie a oczyszczenie 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 6 Sty 2011, o 17:07
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post korzenie a oczyszczenie
po wczorajszym turnieju 3v3 naszla mnie pewna myśl odnośnie tych umiejętności, a mianowicie:

jest 1runda, dostaje korzenie od druta z przeciwnej druzyny czy w tej samej rundzie drut z mojej druzyny moze mnie oczyścić ? ustawił na mnie oczyszczenie ponieważ wiedział że dostane korzenie

inna sytuacja

jest 1runda, dostaje korzenie, zaczyna sie 2runda i dostaje od mojego druta oczyszczenie, czy w tej samej rundzie druid z przeciwnej druzyny odrazu po oczyszczeniu może mi znów rzucić korzenie?



która umiejetność pierwsza dziala? oczyszczenie czy korzenie? czy to zależy od tego kto pierwszy kliknal zegar?

_________________
s2 Barbarzyńca.


20 Mar 2011, o 10:39
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: korzenie a oczyszczenie
Może Cię oczyścić, jeżeli później kliknął zegar.

Tak. Jeżeli twój kliknął wcześniej, to dostaniesz Oczyszczenie i potem Korzenie.

Zależy od kliknięcia w zegar.

P.S. Wczorajsze 2 miejsce na turnieju S1, to właśnie ta taktyka: Oczyszczenie po Korzeniach. Jedyny ZłyLas w finałach się skapnął o co chodzi :mrgreen: (czyli jedyny ogarnięty drut).

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


20 Mar 2011, o 11:22
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: korzenie a oczyszczenie
Lester, nie. Najpierw wchodzą buffy, potem debuffy. Czyli niezależnie od tego co się stanie, pierwsze pójdzie oczyszczenie, a potem korzenie.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


20 Mar 2011, o 11:56
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: korzenie a oczyszczenie
To ja nie wiem, chyba jakiś błąd na turnieju :D

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


20 Mar 2011, o 12:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: korzenie a oczyszczenie
Wiesz, nie gram druidem, ale nie wydaje mi się, żeby czyszczenie było traktowane jak debuff... Teraz zwątpiłem...

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


20 Mar 2011, o 12:13
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: korzenie a oczyszczenie
Być może Oczyszczenie jest ustawione jako debuff na siebie abyśmy oczyścili się z debuffów rzuconych na nas w tej samej rundzie.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


20 Mar 2011, o 17:45
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: korzenie a oczyszczenie
Gram druida i oczyszczenie zawsze wchodzilo mi jako buff a nie jako debuff (czyli zawsze przed debuffami rzucanymi na mnie przez innych graczy)


20 Mar 2011, o 20:19
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, o 23:14
Posty: 173
Miejscowość: Kabaty
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: korzenie a oczyszczenie
To chyba logiczne ze wpierw wchodzi oczyszczanie, a nastepnie potem debuffy przeciwnika w przeciwnym wypadku bysmy mieli sytuacje ze druid by nie musial dawac defa w uroki w walkach bo i tak by rzucal oczyszczenie (przeznaczone PA na obrone w uroki dawal by na oczyszczenie) i tak bylby wiecznie czysty i wtedy bylby calkowicie immortal
p.s
mowie o walkach pvp glownie :P

_________________
Lex retro non agit, chyba ze w taernie :)


20 Mar 2011, o 23:42
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 6 Sty 2011, o 17:07
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: korzenie a oczyszczenie
skoro oczyszczenie traktowane jest jako buff to wyobraźmy sobie taka sytuacje:

w 1rundzie dostaje korzenie od druta z przeciwnej drużyny, 2runda sie zaczyna, moj drut ustawia na mnie oczyszczenie i klika pierwszy zegar, a potem dopiero ja tak abym odrazu po oczyszczeniu mogl wrzucic furie i ruszyc do ataku.

tak to by sie to potoczyło?

czy moglo by byc tak, ze najpierw wrzucil bym furie a potem moja postac by sie poprostu obronila przed oczyszczeniem?

a pozatym jesli walczy powiedzmy 2 magów ognia i zaden nie kliknie zegara to losowo wybiera kto pierwszy ruch wykona?

_________________
s2 Barbarzyńca.


21 Mar 2011, o 14:40
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: korzenie a oczyszczenie
dordo napisał(a):
w 1rundzie dostaje korzenie od druta z przeciwnej drużyny, 2runda sie zaczyna, moj drut ustawia na mnie oczyszczenie i klika pierwszy zegar, a potem dopiero ja tak abym odrazu po oczyszczeniu mogl wrzucic furie i ruszyc do ataku.


Dokladnie tak by sie stalo

dordo napisał(a):
czy moglo by byc tak, ze najpierw wrzucil bym furie a potem moja postac by sie poprostu obronila przed oczyszczeniem?


Jezeli kliknalbys zegar przed twoim druidem to furia poszlaby przed oszyszczeniem (oczyszczenie ma to do siebie ze jest liczone 2 razy, pierw ten procent ktory sie wyswietla, pozniej na taka szanse na jaka rozwiniete jest oczyszczenie)

dordo napisał(a):
a pozatym jesli walczy powiedzmy 2 magów ognia i zaden nie kliknie zegara to losowo wybiera kto pierwszy ruch wykona?


Wtedy zalezy ktory ma wieksze lagi i pozniej minie jego czas na zegarze :)


21 Mar 2011, o 23:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron