Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Mar 2011, o 09:00
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
a wiec jakies 2-3 tyg temu zdarzyla sie taka sytuacja jetsem na smoku a mial byc reset i pisalismy na chacie zbey poczekali jeszcze chwilke i akurat jak wyskoczylo okno po walce szał smoczy gnat mi dropnol juz mialem opuscic pole walki a tu zostales wylogowany z servera byylo juz puźno ale czekalem az wreszcie naprawią zeby zobaczyc czy uszk czy nie i schowac bo jeszcze nie mialem 45 lvlu wchodze szukam gnata nie ma wiec nawet nie wiem czy uszk czy nie, pisalem juz do gilku gmow zeby to sprawdzili i oddali odpisywali ze nie umiom sprawdzac ze drygu umie i zeby poczekac na dryga bo nie wiedzom czy nie sciemniam i pouczyli ze jak sciemniam to mam bana na rok noi dzis napisalem do dryga i kota na poczte bo ich zlapac nie moge i czekam i czekam i lipa nadal, wczesniej to ruznie bylem ale myslalem ze kturys gm to wkoncu zrobi, prosze wiec o szypkie sprawdzenie tego i oddanie bo juz mam kilka dni 45 lvl i bym pokosil


21 Mar 2011, o 00:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 23:56
Posty: 410
Miejscowość: Muszyna
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
Informacje o restarcie serwera, sa wlasnie po to aby uniknac podobnych sytuacji. Skoro wiedziales o restarcie, czemu wybrales sie na smoka nie wiedzac czy uda CI sie dokonczyc walke?

_________________
Image


21 Mar 2011, o 00:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Mar 2011, o 09:00
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
bo nie liczylem na wogule jakeigos rara bylem duzo razy na smoku i nigdy nie bylo pozatym ktos tam pisal na chacie ze spoko poczekajom jeszcze tom chwilke i tak jakby pcozekali ale juz wyjsc z pola walki nie zdonzylem


21 Mar 2011, o 01:02
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 23:56
Posty: 410
Miejscowość: Muszyna
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
Po 1 staraj sie pisac bardziej czytelnie. Twoj blad, wiadziales dobrze za ile ebdzie restart, wiec nie powienienes nawet zaczynac wyprawy.

_________________
Image


21 Mar 2011, o 01:05
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Mar 2011, o 09:00
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
ale jednak dotrwalem do dropu tylko w tym momencie mnie wywalilo drugi raz tego bledu nie popelnie ale jednak nie zaszkodzi chyba drygowi to sprawdzic i oddac bo jednak mi sie ten gnat nalezy, z gury przepraszam za tom pore wybrania sie


21 Mar 2011, o 01:10
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
Na nieszczęście dla Ciebie Geb ma rację. Wiedząc o restarcie wiedziałeś o ryzyku.
Nic tutaj nie możemy zrobić, nie mamy też tak dokładnych logów.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


21 Mar 2011, o 01:21
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Mar 2011, o 09:00
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
lol ale nawet gebb i kazdy mi pisal ze drygu sie tym zajmie i ze on ma pozatym o ryzyku wiedzialem tylko ze moge smoka niedokonczyc ale nie mialem bladego pojecia ze tu są takie bugi ze nie wyjdziesz z okna a drop ci zniknie! drygu pomocy!!!! drygu napewno ma takie logi a jak w nich nie ma mojego gnata to moge miec nawet paramountny ban bo musi tam byc i ja chce gnata i mnie to nie interesuje Drygu help!!

Nie powiedzialem ze Drygu sie tym zajmie, lecz powiedzialem cos w stylu 'zobaczymy co da sie zrobic'. Pozniej zwrocilem tez uwage na to co wyzej w tym temacie.


21 Mar 2011, o 01:26
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
Da się sprawdzić czy dropnął gnat ale tylko przeczesując kilkaset mb logów tekstowych.
Na to niestety teraz nie mam czasu :) To był pewnie restart, w którym ostrzegaliśmy żeby się wylogować bo nie zapisujemy stanu gry (taki krytyczny restart). Jeżeli nie zdążyłeś się wylogować to nic na to nie poradzę. Ostrzegalismy przed tym przez pół godziny.


21 Mar 2011, o 02:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Mar 2011, o 09:00
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
drygu z calym szacunkiem ale mnie tez to nie obchodzi ja chce tylko swojego gnata i on ma byc czaisz?


21 Mar 2011, o 21:47
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Postac: Dachowiec Server:1 wcielo mi gnata
Dachu, jeśli to żart (i oby nim był), to jest to bardzo kiepski żart.
Jeśli administracja/gm ostrzega graczy przez restartem i prosi o wylogowanie się z gry, to każdy kto nie zastosuje się do owych instrukcji powinien liczyć się z nieprzewidzianymi konsekwencjami swojego 'buntu'.
Na przyszłość radzę większą kulturę wypowiedzi oraz stosowanie się do próśb administracji/gm'a.
Zamykam, jak będzie coś do dodania to otworzę.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


23 Mar 2011, o 18:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 187 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron