Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Event 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Cze 2012, o 10:33
Posty: 134
Podziękowano: 519 razy
Otrzymanych podziękowań: 276 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Event
Witam.
Przedstawię Wam, graczom, pomysł na event, żebyście mogli wypowiedzieć się co o nim myślicie i czy chcielibyście wziąć w nim udzial oraz Wam, ekipie, propozycję na zorganizowanie zabawy dla nas.

Legenda:
Voicy puszczane przez ekipę,
grupki mobów do bicia,
inne :D.

Ogólny zarys.
Jak wiecie po ostatniej aktualizacji serwerów mamy mnóstwo przedmiotów, które widzimy po raz pierwszy oraz zmodyfikowane pety, które nie walczyły u boku naszego lub naszego rywala. Nie wiem jak Wy, ale ja bym chciał liznąć choć troszkę umiejętności nowych zwierzaków.
Rzucam, więc pomysł na event my versus pety. Pety słabe oraz głupie. Pety silne w ulepszonym eq (rzecz jasna z komendy). Pety dobrane w składy potrafiące zabić w rundę 120level oraz potrafiące przeżyć atak meteorów Szifokytka bez inki. Jeśli byłoby to możliwe to pety z podrasowanym AI, a jeśli nie to pety mutanty, które uciekły naszej kochanej ekipie :D.


Event

Taernijczycy! W Nowym Roku wraca stary Adelwig! Opracował on recepturę, która potrafi najwierniejszych towarzyszy odwrócić przeciwko panom.

To Wasze pety! Są teraz śmiertelnie groźną bronią w jego rękach, a co gorsze formuła, którą opracował Adelwig wzmocniła Waszych towarzyszy, więc mogą być bardziej agresywni.

To z laboratorium uciekają mutanty, ale pamiętajcie, że każdy musi czekać na swój przedział levelowy.


W tym momencie GM ustawiałby grupki.

Przedział 1-29
Wybrzeże Haligradu. Od portu, przez wioskę rybacką, Romana aż do zamku wraz z grobowcem.

Staruch chce wykończyć Taernijczyków od najsłabszych! Nie dajcie się. Musimy obronić Haligrad, bo to on jest teraz naszym domem. Wspólnymi siłami dacie radę.

Przypominamy, że pierwszy etap jest dla graczy do 29poziomu. Innych będziemy nagradzać szczurami.


5x Wilczur groźny,

2x nietoperz, 2x Wilczur groźny,

Motyl, 2x Wilczur groźny,

Jaguar, Wilczur groźny,

Plox, 2x nietoperz,

Hiena, Jaguar, Wilczur groźny, ogar biały, ogar czarny.


Nasi jeszcze niedoświadczeni w boju rodacy świetnie poradzili sobie że zwiadowcami maga. No właśnie- tylko zwiadowcami!

Następny etap eventu przeznaczony jest dla graczy 30-60 i odbędzie się w centralnym Alair oraz pobocznych jaskiniach- również Haligradu.

Adelwig po informacjach, które uzyskał od swoich zwiadowców ocenił możliwości Taernu i wysłał drugą falę morderczych zwierząt! Udowodnijmy, że Taern jest silniejszy niż mu się wydaje.

Przedział 30-60
Alair. Od plaży icha przez środkowe Alair po rozstaje i rezydencje Laudauna oraz jaskinie Alairskie i Haligradu.

Motyl, krab, Amorek, Jaguar, Jaguar,

5x Plox,

Trio aqua,

Gnida, Papug, Skorpion, Hiena, krab,

3x Fenix, Spopielacz, Krab,

Krowa, Kudlacz, Twig.


Ledwo bronimy się w Alair, a Las Koldów zalewa już morze istot pragnących siać zniszczenie. Adelwig ma jeszcze mnóstwo sił! Do broni, za Taern!

Moby, pojawiające się w Alair, lesie orków oraz jaskini niedźwiedzia będą przeznaczone dla graczy z poziomem 61- 100.


Przedział 61-100.
Las orków wraz z jaskiniami, Las koldów wraz z jaskinią misia oraz góry koldów.

4x krowa, krab.
Aquasol, tłuk, kudlacz, motyl, krab,

Darkling, Twig, Kudlacz, Tłuk, Krab,

Papug, Kudlacz, Krab, Amorek, Twig,

Ogar biały(140lvl)x2, Twig x2, krab.


Mag już nie ma sił! Niech nasi najlepsi wojownicy gonią go przez najchlodniejsze i najbardziej nieprzyjazne krainy. Podobno schował się w jakiejś jaskini wraz ze swoją eskortą, która składa się z najlepszych zwierzaków.

Event będzie od masywu do Berin i jest przeznaczony dla osób, które mają ponad 100poziom.


Jako, że osoby z poziomem 100+ widziały prawdopodobnie każdego peta, a okres poznania tych zmienionych po UPku będzie dla nich krótszy że względu na grubość ich wirtualnych portfeli i większą liczbę znajomych będą mieli to czego pragną w grze chyba najbardziej :D Exp.

Vidvar z obstawą,
Ołm z postawą,
5x lempo,

i inne moby/bosy/czempy dające kopa expa z wyłączonym dropem.

Event jak widać w jego "fabule" powinien odbyć się po Nowym Roku, gdyż obecnie mamy zamieszanie z grupami świątecznymi.
Głównym zamiarem dla graczy 1-100 byłoby pokazanie umiejętności najróżniejszych petow. Od jednorazowych. Poprzez pety expiace (również wyexpione np motyl na 120poziomie) oraz gołe jak było niedawno, ale i te w ekwipunku sklepowym, rarowym, a w końcu w obrożach agresywnych i defensywnych. Dla graczy 100+ event byłby oderwaniem się od monotonnego expa i wybicie kilku ciekawszych grupek.

Dodatkowo proponuję dać jedną grupkę do każdego przedziału (otoczoną agresywnymi innymi grupami) z możliwością szansy na drop obroży zmieniającej typ walki peta.

Oczywiście wszystko jest do modyfikacji, bo chodzi mi raczej o samą idee eventu- poznanie psychorarow dla petow, nowych petow oraz wyexpionych w ulepszonym eq pupili.

Kupa roboty z takim eventem, więc czekam na Wasze opinie ;)

_________________
IImiejsce-jedyny 29lvl, który dobił 800powera
http://scr.hu/2s0/ullr3

Koniec gry 2017.04.19


27 Gru 2014, o 17:10

Podziękowali: 3 Kij (27 Gru 2014, o 17:15), nettik123 (30 Gru 2014, o 19:01), phpBBP (28 Gru 2014, o 03:52)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event
Pomysł ogółem fajny i ciekawie przedstawiony, ale mam dwie uwagii :D

1. By w każdy pet, pojawił się chociaż raz przez event. (Jednorazówki, gildyjne itd.), najlepiej właśnie więcej mieszać z ich poziomami.

2. Stary Adewilg ma swoją wersję do bicia, przy wejściu na mario. Może dodać go na koniec zmutowanego, a za ubicie jakąś nagrodę?:P

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


27 Gru 2014, o 17:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event
Pomysł dobry , ale aby sprawdziło się to co piszesz to każdy pet/mob musiałby być nie tylko ze zmodyfikowanym lvl ale też resem w szczególności ogień ,postawić mobki które istnieją to dla gm nie problem ale przerabiać każdego z osobna przed postawieniem ,w tym miejscu pojawia się pytanie czy warto .

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


27 Gru 2014, o 17:26
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event
Podoba mi się pomysł a obiekcję mam tylko w formie że plox lub jaguar tym bardziej wzmocniony rozjedzie graczy 1-29lvl :P

Edit: proponuję dodać ankietę.

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


Ostatnio edytowany przez Elfnocy, 29 Gru 2014, o 00:30, edytowano w sumie 1 raz



28 Gru 2014, o 21:17
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Gru 2014, o 10:00
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: JakubRycek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event
No taki event to coś dla nas możemy sie dzięki temu oswoić z nowymi petkami i to w walce :D


Jak dla mnie pomysŁ fajny mam nadzieje że reszta też tak myśli :P

_________________
Rycerz 76 Larkas i nadal rośnie
Druid 51 Larkas i nadal rośnie


28 Gru 2014, o 21:29
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lis 2014, o 23:17
Posty: 112
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Wert
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event
Pomysł fajny ;) tylko mam pytanie ile miałoby to trwać i cz komuś z ekipy się podoba???

_________________
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem"

J love Peace :D


29 Gru 2014, o 00:52
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Cze 2012, o 10:33
Posty: 134
Podziękowano: 519 razy
Otrzymanych podziękowań: 276 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event
@UP
Czy komuś z ekipy się to podoba? :D Pewnie nie :cry:

Ile miałoby to trwać? No myślę, że tak około 3h cały evencik powiedzmy od 18 do 21.

@Kiju
No jestem jak najbardziej za, żeby każdy pet się w tym evencie pojawił- grupki to tylko takie przykłady trudności, żeby było jakieś wyzwanie ;) No i na pewno więcej niż raz, bo co to za pokazanie peta dla jednej grupy?

Niestety z takim eventem faktycznie byłoby dużo pracy, bo jednak trzeba by się pobawić z tymi obrożami dla petów- ten ofensywna, a ten defensywna.

_________________
IImiejsce-jedyny 29lvl, który dobił 800powera
http://scr.hu/2s0/ullr3

Koniec gry 2017.04.19


30 Gru 2014, o 23:22
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Gru 2014, o 13:47
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Paronamus
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event
Jestem na nie ze względów że dajesz przeciwko 1-29 pety takie jak : Motyl Plox Jaguar, Przecież te pety zjadą 5 osobową team w ciągu jednej tury sam motyl ich zjedzie.

źle dobrane przedziały

z resztą te pety mają po 50 lvl a wzmocnione ehh szkoda gadać :P

Pozdrawiam Paronamus

_________________
Uczeń Zwieji
,,Wiele jest kruków które razem latają, lecz prawdziwy orzeł lata sam"

Nick : Paronamus
serwer :2
Gildia: brak


2 Sty 2015, o 01:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 502 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron