Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności! 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2015, o 23:13
Posty: 9
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: kovalchuck
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
No dobrze. Ja ze swojej gildii usunąłem wszystkich, bo to była zgraja przypadkowych ludzi i nie miałem zaufania do nikogo. Miałem chorego tatę którym musiałem się zajmować i nie miałem możliwości grania. grałem na innych serwerach ale bardzo rzadko.

Teraz gdy sprawa się rozwiązała :( . Postanowiłem wrócić na serwer s2, nie dostałem żadnego ostrzeżenia na e-maila, ani nawet na pw w grze. Faktycznie możecie zmieniać zasady gry. Ale jak chcecie kasować działki gildyjne to powinna być jakakolwiek informacja. Ja żadnej nie dostałem po prostu ostatnio chciałem skorzystać z buffów świątynnych i okazało się że nie ma mojej działki.

Więc według mnie to nie w porządku, że kasujecie Gildię bez żadnej informacji do Kanclerza. Co tam informacji bez żadnego ostrzeżenia !!!!!!!

_________________
KOVALCHUC the best player


5 Sty 2015, o 14:57
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 18:03
Posty: 85
Podziękowano: 224 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Nick w grze: ElMorte
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
Działka jest usuwana dopiero po przekroczeniu 30 krotności opłaty dziennej, więc nie przesadzajmy.


5 Sty 2015, o 16:59
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2015, o 23:13
Posty: 9
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: kovalchuck
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
No dobra ja to rozumiem, tylko wyobraź sobie że jesteś sam w gildii i trzymasz ją tylko po to bo jest jako tako rozwinięta. Nie miałem potrzeby wchodzić sobie na działke żeby popatrzeć na ładne budynki.

Nie miałem żadnej informacji że chce skasować moje 20 kk. I tylko o to się rozchodzi
czuje się poszkodowany przez Administratorów gry ponieważ moja gildia nie była porzucona po prostu nie wiedziałem ze ktoś mi ją skasuje bez jakiej kolwiek informacji !!!!!!!

Nie wiem czego wy nie czaicie.

_________________
KOVALCHUC the best player


5 Sty 2015, o 17:08
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
Ja nie czaję w jaki sposób mieli Cię poinformować o tej zmianie skoro było info zarówno na forum jak i na blogu.

Cytuj:
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=31581&hilit=op%C5%82aty+za+dzia%C5%82ki


Cytuj:
http://blog.taern.com/obecnie-pracujemy-nad-cz-48/


Cytuj:
Opłata gildiowa

Aby można było odzyskać działki po opuszczonych gildiach, wprowadzimy opłatę za jej używanie. Symboliczna kwota 10 tysięcy złota dziennie za każdy poziom warowni (np. gildia z warownią na drugim poziomie zapłaci 20k dziennie) dla funkcjonujących normalnie gildii nie będzie problemem, a gildie wymarłe zwolnią w ten sposób działki. Nie od razu oczywiście. Najpierw dług będzie musiał narastać przez 30 dni (czyli w naszym przykładzie 30 x 20k). Należny czynsz za działkę będzie pobierany automatycznie w okolicach północy.


Listem poleconym za potwierdzeniem odbioru? Nie rób sobie gościu jaj...

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


5 Sty 2015, o 17:41
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2015, o 23:13
Posty: 9
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: kovalchuck
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
no to wyczyścili te nieaktywne gildie, super !!!

A skasowali o jedną gildię za dużo. Bo tak się akurat złożyło że ta nieaktywna gildia chciała od nowa odżyć. Spoko chcieli zrobić miejsce zrobili a ja chce swoje 20kk. to tak jak by kasowali ci peta bo nie ma jedzenia i od nowa musiał byś go kupować. Trochę nie fair.
Maerle napisał(a):
Ja nie czaję w jaki sposób mieli Cię poinformować o tej zmianie skoro było info zarówno na forum jak i na blogu.


Nie miałem czasu wejść na grę. To fakt będę czytał blogi i fora.
Brawa dla tego Pana.

Heavenmaker napisał(a):
Ale Panowie
Kupiliście działkę na własność, co nie zwalnia Was z obowiązku opłacania od niej podatku. Tak jak w realu... kupujesz ziemie - płacisz podatek od nieruchomości, kupujesz mieszkanie płacisz czynsz w którym jest m.in. podatek. Opłata będzie niewielka bo na poziomie np. 100k miesięcznie dla pierwszego poziomu Warowni - dla dowolnej gildii to tyle co nic.


Fajnie że Administrator użył słowa własność , ja się pytam jakim prawem ktoś usuwa moją własność. Jak ktoś jest nieaktywny rozumiem żeby usunąć z działki.... okey żaden problem, tylko w takim układzie ja chce zwrot poniesionych kosztów.

_________________
KOVALCHUC the best player


5 Sty 2015, o 18:07
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 18:03
Posty: 85
Podziękowano: 224 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Nick w grze: ElMorte
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
Własność powiadasz...
Wszystko co osiągnąłeś w tej grze, nawet samo konto jest własnością firmy Whitemoon, nie Twoją.
Radziłbym więc zakończyć ten temat, bo coraz mniej w nim racjonalnych argumentów.

Pozdrawiam.


5 Sty 2015, o 18:20
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2015, o 23:13
Posty: 9
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: kovalchuck
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
Bardzo mnie cieczy twoja znajomość prawa. Tylko te czystki miały na celu kasowanie Gildii widmo. No a właśnie taka gildia widmo upomina się o swoją działkę.

Raz już zapłaciłem za działkę i drugi raz mi się nie uśmiecha.

_________________
KOVALCHUC the best player


5 Sty 2015, o 18:58
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
kovalchuck napisał(a):
Bardzo mnie cieczy twoja znajomość prawa. Tylko te czystki miały na celu kasowanie Gildii widmo. No a właśnie taka gildia widmo upomina się o swoją działkę.

Raz już zapłaciłem za działkę i drugi raz mi się nie uśmiecha.

Rozumiem, że się upominasz - ale wyjaśniłem Ci już, że to nie przyniesie efektu.


5 Sty 2015, o 20:02
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 17:11
Posty: 36
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post 
Uważam że nie jest problemem zabranie działki tylko jej zawartosc, jezeli komus zalezy niech opłaci zadłużenie i wykupi działkę ponownie ale niech bedzie ona miala zawartosc jaką sie wypracowalo, jaka niesprawiedliwosc jest w tym co piszę? Komu zalezy na zabraniu tego co ktos sie dorobił? Pewnie wszyscy powiedzą że nikomu i chodzi tylko o zwolnienie miejsca przez gildie widma, no i własnie tak sie stalo a to czy ktos odkupi swoją dzialke jest weryfikacją tego czy gildia jest aktywna czy martwa.


5 Sty 2015, o 20:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2015, o 23:13
Posty: 9
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: kovalchuck
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
A nie możecie tak z dobrego serce po prostu oddać mi pustej działki to nic was nie koszt a ja będę bardzo szczęśliwy że nie popsujecie mi przyjemności z gry.

_________________
KOVALCHUC the best player


5 Sty 2015, o 21:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 246 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron