Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności! 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 18:03
Posty: 85
Podziękowano: 224 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Nick w grze: ElMorte
Post Re:
Luciuss napisał(a):
Uważam że nie jest problemem zabranie działki tylko jej zawartosc, jezeli komus zalezy niech opłaci zadłużenie i wykupi działkę ponownie ale niech bedzie ona miala zawartosc jaką sie wypracowalo, jaka niesprawiedliwosc jest w tym co piszę? Komu zalezy na zabraniu tego co ktos sie dorobił? Pewnie wszyscy powiedzą że nikomu i chodzi tylko o zwolnienie miejsca przez gildie widma, no i własnie tak sie stalo a to czy ktos odkupi swoją dzialke jest weryfikacją tego czy gildia jest aktywna czy martwa.


To by mogło zadziałać, ale co gdy ktoś inny wydzierżawi działkę?
Wtedy gracz musiałby wybrać inną wolną, czy losowo by ją system przydzielał na x stronie?

===

kovalchuck napisał(a):
A nie możecie tak z dobrego serce po prostu oddać mi pustej działki to nic was nie koszt a ja będę bardzo szczęśliwy że nie popsujecie mi przyjemności z gry.


A wiesz co się stanie jak Tobie zostanie oddana działka?
Zaraz support zaleją żądania innych graczy, którzy tez będą chcieli odzyskać nagle swoje działki, których nie chciało im się opłacać. Ten kij ma dwa końce.


5 Sty 2015, o 21:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2015, o 23:13
Posty: 9
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: kovalchuck
Post Re: Usunięcie Działki po dłuższej nieobecności!
No a to nie miało być usuwanie martwych gildii ??? Te martwe to się raczej o działkę nie będą upominały :D no ale dobrze jak tak mówicie to spoko.


TERAZ PRZYNAJMNIEJ WIEM ZE ADMINISTRACJA NIE JEST DLA TYLKO PRZECIW GRACZOM


~~Żegnam


Można zamknąć

_________________
KOVALCHUC the best player


5 Sty 2015, o 23:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 235 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron