Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Białe platynowe skrzynki 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Sie 2014, o 18:04
Posty: 5
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: utajniono
Odpowiedz z cytatem
Post Białe platynowe skrzynki
Dlaczego by nie wprowadzić dodatkowych białych platynowych skrzynek otwieranych platynowym kluczem, ale tylko przez graczy z aktywnym kontem premium? Ich resp byłby rzadszy a zawartość lepsza.

Byłby to ukłon w stronę płacących graczy. Może takie skrzynki zwiększyłyby też ilość kont premium ;)


9 Sty 2015, o 12:18
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 18:03
Posty: 85
Podziękowano: 224 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Nick w grze: ElMorte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Wystarczająco wiele jest już udogodnień dla konta premium.
Nie sądzę, by kolejne były potrzebne.


9 Sty 2015, o 12:34
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011, o 06:08
Posty: 232
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Djcompany
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Jako posiadacz konta premium uważam, że i tak mamy dużo udogodnień.
Uważam skrzynki dla nas (posiadaczy premium) za niepotrzebny dodatek.


9 Sty 2015, o 13:35
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
samashowalik napisał(a):
Jako posiadacz konta premium uważam, że i tak mamy dużo udogodnień.
Uważam skrzynki dla nas (posiadaczy premium) za niepotrzebny dodatek.


A ja jako posiadacz konta premium uważam dokładnie odwrotnie. Jako osoba regularnie kupująca platynę i tym samym przyczyniająca się do utrzymanie gry, chciałbym tych udogodnień mieć znacznie więcej. Konto premium może mieć każdy, niezależnie czy kupuje platynę czy nie. Ja bym chciał jakiś udogodnień tylko dla osób które kupują platynę za realne pieniądze. Żywą plastikową gotówkę. Wiem, że to niesprawiedliwe z punktu widzenia tych, których na to nie stać, lub tych których stać, ale nie chcą wydawać pieniędzy na "głupoty". Niestety świat już tak jest urządzony, że płacisz to się bawisz, a ja płacę i prawdę mówiąc figę z tego mam...


9 Sty 2015, o 14:11

Podziękowali: moszfin (12 Sty 2015, o 03:13)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Sty 2015, o 17:27
Posty: 9
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: AbertDr
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Może jeszcze niech rary lecą wam ze skrzynek albo epiki,esencje,klucze na lodowego,fyo itd itd.. Jestem na nie, posiadasz premium masz dużo zalet powinno Ci to starczyć a nie jeszcze marudzicie że mało wam.


9 Sty 2015, o 14:19
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Dieter napisał(a):
Może jeszcze niech rary lecą wam ze skrzynek albo epiki,esencje,klucze na lodowego,fyo itd itd.. Jestem na nie, posiadasz premium masz dużo zalet powinno Ci to starczyć a nie jeszcze marudzicie że mało wam.


A dlaczego nie? Płacę to wymagam. Jak na razie za swoje pieniądze, słyszę tylko jaki to ze mnie dureń, bo przecież "wszyscy ogarnięci gracze" nie wydali na grę ani złotówki. Jednym słowem, bawią się za moje pieniądze. To jako sponsor chcę coś z tego mieć. Dziwne takie?

A poważnie to znakomicie rozumiem, że aby gra się rozwijała muszą być gracze im więcej tym dla gry lepiej. Wszyscy płacić nie będą, to oczywiste. Ale to jedyna gra jaką znam, w której gracze kupujący walutę gry za realne pieniądze, nie są w jakikolwiek sposób promowani.


9 Sty 2015, o 14:24
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lis 2014, o 13:08
Posty: 23
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: SzczurLuk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
NIE NIE NIE jeszcze raz nie po co zmieniac cos co dobrze funkcjnuje


9 Sty 2015, o 15:42
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
@Ludgar :lol: :lol: :lol: :lol:

Płacisz - wymagasz. Kolejny sponsor z gatunku gromakopodobnych graczy. Kiedy wy w końcu zrozumiecie,iż kupno platyny jest tylko i wyłacznie z własnej inicjatywy? Nikt nikogo do kupna nie zmusza,ani też nikogo to nie uczyni lepszym.
Dlaczego chcesz tak bardzo podziału na równych i równiejszych?Bo ty masz kasę i ją wydajesz na gre? To co robisz z kasą zostaw dla siebie, nie przekładaj sobie tego na rangi w grze.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


9 Sty 2015, o 15:54
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Jestem na tak dla pomysłu, ale nie pod takim kątem. Lepsze platynowe skrzynki mogłyby być ale nie dla posiadaczy konta premium tylko jakoś inaczej, ale nie wiem jakich :D. Albo wprowadzić do nich jakiś specjalny klucz dropiący tylko z wena :O. Można kombinować pod tym aspektem... :P

@Ludgar
Nie bez powodu gra jest DARMOWA i można w nią grać ZA DARMO. Nikt Ci nie każe kupować platy za realne pieniądze. Platyna jest bonusem w grze tak jak w każdej są jakieś bonusy. Jeżeli przeszkadza Ci, że masz za mało udogodnień to zakończ sponsorowanie gry i tyle. Do sklepu też idziesz i prosisz o czerwony dywan i o pomoc w noszeniu zakupów i o kogoś kto Ci będzie pchał wózek, bo masz kartę w dyskoncie? Płacisz i wymagasz :P.

To tyle :). Pozdrawiam


9 Sty 2015, o 16:01

Podziękowali: ArGes (9 Sty 2015, o 16:05)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
ArGes napisał(a):
Dlaczego chcesz tak bardzo podziału na równych i równiejszych?Bo ty masz kasę i ją wydajesz na gre? To co robisz z kasą zostaw dla siebie, nie przekładaj sobie tego na rangi w grze.


Kiedy widzisz nie bardzo da się to oddzielić. Wydaję kasę na grę i dzięki temu różni inni, którzy kasy nie wydają mogą grać. Gdybym platyny nie kupowali Ci wszyscy którzy wydają na nią "żywy cash", gry by nie było. To chyba jakaś drobna rekompensata by się należała?

Ale może rzeczywiście pora zamiast wydawać kasę co miesiąc na grę, pora zacząć kupować platynę złoto w grze. Wystarczy jakieś 6KK złota, nawet dla takiego nuba jak ja to raptem 6 dni grania, i jest "premka" plus coś na drobne wydatki, a jak dobrze pójdzie, to czasu wystarczy by jeszcze na bossa skoczyć.

@RycerzKróla
Na tym świecie nic nie jest darmowe. Taern również. To że Ty nie musisz płacić, nie znaczy że coś jest za darmo, po prostu płaci za Ciebie kto inny, lub coś jest finansowane z innych środków. Jakoś nie widziałem, aby ktoś musiał klikać dziesiątki reklam, aby się zalogować? To może jednak warto uszanować Tych którzy pozwalają Ci grać. Brak finansowania = brak gry.


9 Sty 2015, o 16:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 523 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron