Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Miejsca w znajomych 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2014, o 01:33
Posty: 31
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Kleopatr
Odpowiedz z cytatem
Post Miejsca w znajomych
Witam wszystkich serdecznie.

Chciałem przedstawić propozycję usunięcia opłaty za miejsca dla naszych najnowszych znjomych. Czemu trzeba płacić za to żeby dodać nowego frienda? Według mnie jest to kompletnie bez sensu, aby płacić dodatkową walutą za kolejne miejsca. Przecież w prawdziwym życiu nie musimy płacić, aby nawiązać długie przyjaźnie. Wiadomo, że już na 10 poziomie każdy z graczy może mieć więcej niż 7 znajomych, a jak już nie ma miejsca, to co ma zrobić z tym 8? Przydłoby się usunąć opłate za nowe sloty, ponieważ platynę można wykorzystać na wiele innych sposobów, albo przynajmniej obniżyć cenę lub zamienić ją z dodatkowej waluty na podstawową.

Dzięki i pozdrawiam :)

_________________
Kleopatr s7
OSTATNI SPRAWIEDLIWY W TYM OKRUTNYM ŚWIECIE
joł


9 Sty 2015, o 17:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2012, o 13:40
Posty: 9
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 60 razy
Nick w grze: Heaptoil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
Szczerze? A z czego admin będzie żył? :/

_________________
Nudzi ci się, jesteś masochistą? Czytaj to co poniżej!


viewtopic.php?f=108&t=38481&start
=60

viewtopic.php?f=108&t=41964


9 Sty 2015, o 17:40
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Miejsca w znajomych
Moim zdaniem jest to przesadzone, opłata powinna być niższa, dajmy na to 2platy

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


9 Sty 2015, o 18:16

Podziękowali: 2 MaxMar (9 Sty 2015, o 20:21), Zuzialol (11 Sty 2015, o 20:26)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2014, o 01:33
Posty: 31
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Kleopatr
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Miejsca w znajomych
Ludzie kupują platynę na wiele innych rzeczy. Platyna zawsze będzie kupowana, więc admini będą dalej się utrzymywali jak się utrzymują dotychczas.

_________________
Kleopatr s7
OSTATNI SPRAWIEDLIWY W TYM OKRUTNYM ŚWIECIE
joł


9 Sty 2015, o 18:17
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2015, o 08:37
Posty: 9
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Keszysz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
Z tego co zaczynam obserwować forum i widzę, że gracze w jak najlepszy sposób próbują sobie ułatwić grę.. co mają powiedzieć starzy wyjadacze których nie brakuje? a no dobra tak jest musimy się dostosować heh oni tak samo jak i wy teraz musieli stawiać sobie pewne wyzwania, że tak to nazwę. Ja sam mam wyznaczony cel (może i jest on śmieszny) aby kupić 100 slotów dla znajomych i nigdy więcej nie tracić platyny na kupno miejsca. Tak tak tak... przecież ja mogę kupić za to tyle eq! nawet na przyszłość.. jest tak zazwyczaj trzeba zrezygnować z czegoś żeby mieć coś innego!! i to jest właśnie dobre w tej grze że wszystko nie przychodzi od tak tylko trzeba sobie na to zapracować. Tak samo był kiedyś temat, że zbyt długo wbija się 140lv haha a co 2 lata i nowa postać, nowa profesja? przecież to bez sensu.. Co jakiś czas są wprowadzane nowości ostatnio działo się nawet dość dużo i jeżeli komuś ta gra znudzi się po pół roku, roku czasu to po prostu gry mmo rpg nie są dla niego chyba że znajdziesz jakąś podobną grę gdzie będziesz w TOP 10 przez rok lub są też inne powody. Ludzie dajcie sobie spokój z tymi ułatwieniami tutaj musi być ciężko tak samo jest w życiu nigdzie nie ma lekko. To nie jest gra na facebooku, że ściągniecie sobie chety i jesteście najlepsi wszystko wam wychodzi!!! wbijcie to sobie do głowy i dawajcie naprawdę jakieś porządne pomysły bo jeszcze trochę to będziecie prosić dryga o zmniejszenie kosztów platyny za esa/przelew a to już by była totalna żenada:) pozdrawiam


9 Sty 2015, o 20:03

Podziękowali: Hepatoil (11 Sty 2015, o 16:18)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2012, o 13:40
Posty: 9
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 60 razy
Nick w grze: Heaptoil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
@up dokładnie

Nie ma co płakać. W Taernie jest stosunkowo tanio, nie to co w innych grach :P Ale na pewno nie drogo.

_________________
Nudzi ci się, jesteś masochistą? Czytaj to co poniżej!


viewtopic.php?f=108&t=38481&start
=60

viewtopic.php?f=108&t=41964


11 Sty 2015, o 16:19
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
Szczerze, to mnie też ta opłata przeraża. Za możliwość lepszego kontaktu ze swoimi znajomymi z gry płacić tyle co za ogara? Trochę przesada. Zgadzam się tu z Helsingiem, opłata może nie powinna być całkowicie zniesiona, ale zmniejszona do 2 platy - ot jest pomysł!

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

11 Sty 2015, o 20:27
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
Przy dokupieniu dwóch miejsc do liczby podstawowej (7) otrzymujemy 9 znajomych za cenę 10 platyny. Przy obniżeniu do 2 platyn za taką cenę do 7 dodajemy 5 i wychodzi 12, czyli różnica znajomych wynosi 3. I już mamy większe szanse na dołączenie do kogoś na wenie, czempie za mniejszą cenę. Jestem na nie dla pomysłu, nie ułatwiajmy coraz bardziej gry.


11 Sty 2015, o 20:33
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2014, o 01:33
Posty: 31
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Kleopatr
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Miejsca w znajomych
RycerzKróla napisał(a):
Przy dokupieniu dwóch miejsc do liczby podstawowej (7) otrzymujemy 9 znajomych za cenę 10 platyny. Przy obniżeniu do 2 platyn za taką cenę do 7 dodajemy 5 i wychodzi 12, czyli różnica znajomych wynosi 3. I już mamy większe szanse na dołączenie do kogoś na wenie, czempie za mniejszą cenę. Jestem na nie dla pomysłu, nie ułatwiajmy coraz bardziej gry.


Ale to nie jest jakoś straszne ułatwienie gry tylko większa możliwość integrowania się z innymi graczami.

_________________
Kleopatr s7
OSTATNI SPRAWIEDLIWY W TYM OKRUTNYM ŚWIECIE
joł


11 Sty 2015, o 21:30
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
Ja bym na to spojrzał z innej perspektywy.

Nie ukrywajmy,ale większość z was wysyła zaproszenia do ludzi z którymi raz,czy dwa wybrała się na nowe/szatany itd. Powielanie znajomych u wielu osób spowodowane jest tylko i wyłacznie tym,iż chcą sobie zapewnić dodatkowe sloty na wena i inne czempy do których w tychże przypadkach mogą dostać się na bloku. Ponadto im większa ilośc osób w znaj,tym mniejsza obawa,że podczas oro na czarnym nie zostaniemy bez wsparcia.

Wydawanie 5 platy na 1 slot ma równiez swoje podstawy. Taka ilośc wpłaty nie bierze się z kosmosu..Wyobraźcie sobie jak wyglądała by gra mając darmowe,niekończące się sloty w znajomych. Większa część to będą gracze którzy na bocznym czy gdziekolwiek nawet nie przywitaliby się z nami,ale już podczas bicia czempiona/bossa nagle stajemy się punktem ochoczo napieranym przez masowe ilości "sępów".

Osobiście uważam,że koszt miejsca w znajomych nie jest prze ogromnie spory,aby był on utrapieniem dla graczy. Mam ponad 140 znajomych i są to osoby z którymi na co dzień gram,piszę i prowadzę wszelakie or"o"ganizacje wojenne na czarnych.

Lepiej mieć mniej znajomych wiedząc,że zasługują na miejsce w zakładce, niż mase zapchajslotów,którzy myślą tylko o sobie ;p

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


11 Sty 2015, o 22:15

Podziękowali: moszfin (12 Sty 2015, o 01:09)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 461 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron