Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Miejsca w znajomych 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2014, o 01:33
Posty: 31
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Kleopatr
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Miejsca w znajomych
ArGes napisał(a):
Ja bym na to spojrzał z innej perspektywy.

Nie ukrywajmy,ale większość z was wysyła zaproszenia do ludzi z którymi raz,czy dwa wybrała się na nowe/szatany itd. Powielanie znajomych u wielu osób spowodowane jest tylko i wyłacznie tym,iż chcą sobie zapewnić dodatkowe sloty na wena i inne czempy do których w tychże przypadkach mogą dostać się na bloku. Ponadto im większa ilośc osób w znaj,tym mniejsza obawa,że podczas oro na czarnym nie zostaniemy bez wsparcia.

Wydawanie 5 platy na 1 slot ma równiez swoje podstawy. Taka ilośc wpłaty nie bierze się z kosmosu..Wyobraźcie sobie jak wyglądała by gra mając darmowe,niekończące się sloty w znajomych. Większa część to będą gracze którzy na bocznym czy gdziekolwiek nawet nie przywitaliby się z nami,ale już podczas bicia czempiona/bossa nagle stajemy się punktem ochoczo napieranym przez masowe ilości "sępów".

Osobiście uważam,że koszt miejsca w znajomych nie jest prze ogromnie spory,aby był on utrapieniem dla graczy. Mam ponad 140 znajomych i są to osoby z którymi na co dzień gram,piszę i prowadzę wszelakie or"o"ganizacje wojenne na czarnych.

Lepiej mieć mniej znajomych wiedząc,że zasługują na miejsce w zakładce, niż mase zapchajslotów,którzy myślą tylko o sobie ;p

Widzisz masz ponad 140 znajomych i mówisz, że "sęp" wejdzie Ci na Wendigo lub na czempa. Przeliczając twoje miejsce w znajomych biorąc to, że jest ich 140 wydałeś ponad 660 platyny (132*5=660) :o . Mnóstwo osób taką ilość platyny wolałaby wydać na coś innego, a nowych znajomych dodać już za te 2 platyny. (132*2=264) A z taką ceną oszczędziłbyś aż 396 platyny, którą można wydać np. na peta, który często ginie, ale nie odchodźmy od tematu. Nie sądze też żebyś pisał do tych 140 osób "cześć" ;) . Przy okazji wpadłem na pomysł "dodawania do ulubionych" znajomych, z którymi najczęściej gramy.

Pozdrawiam :)

_________________
Kleopatr s7
OSTATNI SPRAWIEDLIWY W TYM OKRUTNYM ŚWIECIE
joł


11 Sty 2015, o 22:47
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
pomysl zly. na znajomego powinno sie zasluzyc, gdyby znajomi byli darmowi a raczej miejsce dla znaj to kazdy by sie wpychal i wpychal, znam wiele przypadkow gdzie znajomy sie pyta czy pomoc czy to solo na czarnym albo czy moze na wenda, gdyby zmienili to to kazdy by w sumie wchodzil na bloku i tyle by bylo z zaufania


11 Sty 2015, o 23:14
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
Widzisz...Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...Nigdzie nie napisałem,że MI wbija sęp do pt. Przekalkuluj jeszcze raz moją wypowiedź.

Z kolei to na co wydaje platynę to moja indywidualna sprawa i nikt nie ma prawa mi tego wyliczać. Pewnie nie wiesz jaki to przyjemny gest wiedząc,że ktoś wydał specjalnie na slot dla ciebie w znajo,aż 5 platy :lol: :lol:

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


11 Sty 2015, o 23:15
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miejsca w znajomych
Cóż nie wiem, co to dla kogo znaczy drogo. Jeżeli ktoś potrzebuje 100 miejsc w znajomych to wyda niecałe 500 platyny.

Podejrzewam, że gdyby takiego posiadacza poprosić by wymienił z pamięci owych swoich 100 znajomych choćby z nicków -- nie wymienił by więcej niż 30, ale to już zależy kto kogo uważa za znajomego. To taka mała dygresja :P

Wracając do tematu, 500 platyny w jednorazowym zakupie kosztuje, uwaga, 7,4 grosza za sztukę. Wykupienie 93 miejsc, aby mieć 100 miejsc w znajomych po 5 platyny za miejsce daje nam "straszliwą kwotę" niecałych 35 złoty (37 groszy od znajomego). Cenicie sobie swoich znajomych nie ma co :P. A można tą kwotę rozbić jeszcze na raty -- majątek nie z tej ziemi :lol:

Albo jak ktoś woli w złocie to jest 6 975 złota (licząc po 15 000 za szt platyny) -- 23 zlecenia od Taisha.


12 Sty 2015, o 00:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 491 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron