Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 zmiana ceny/zasad resetu statow 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Zamiast nazywać mnie gimbusem, tudzież podważać moją znajomość gry - popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem. A swoją drogą, elokwencja rodem z goolgi ;) jednakże, jeżeli pragniesz, cobym się dalej nie udzielał - postąpię jak pragniesz, mistrzu.

BTW, wiem, że jako gimbus nie przekraczam IQ tasiemca uzbrojonego, ale czy obniżanie cen czegokolwiek nie jest właśnie ułatwieniem gry?

Pozdrawiam i rzegnam, idę się uczyć do sprawdzianu z pszyrody, ktury mnie jutro czeka.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


28 Sty 2015, o 23:08

Podziękowali: 2 Graniastosłup (30 Sty 2015, o 14:14), Zuzialol (8 Lut 2015, o 13:02)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Ogolnie myslalem ze wy tu dla smiechu to napisaliscie, ale czytajac wszystkie posty zrozumialem ze wy to na powaznie przemysleliscie. To i ja dołloze swoje pisiont groszy...

Czy wy potraficie myslec czy tylko udajecie?? :D Jak to Dark_Woolf napisał, ja bym robil resety co chwile, czy ide na gorzale, htage, lodowego, czy nawet na fiodora... Wszedzie przydaje sie inny build :).

Jezeli mowicie juz o roznorodnosci buildow, to nie porownujcie gry ktora ma 140 czempionow i kazdy ma po 4 umiejetnosci oraz multum itemow, do gry ktora ma 7 klas postaci, mało specjalnych itemow(czytaj rarow setow i epikow), bo to porownanie jest bezsensowne. Nie zrobisz tak, że bedziesz mial swoj wlasny unikalny build poniewaz niestety nie masz za bardzo w czym wybierac...

Gdybyś mial jedna klase postaci, oraz do wyboru 63 umiejetnosci, do rozlozenia na 9 miejscach czyli wzialbys sobie to co ci pasuje na dany lvl, wtedy moglibysmy pisac o unikalnych buildach...

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


29 Sty 2015, o 16:20
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
50platy to nie aż tak dużo...
A jak ktoś nie potrafi rozdać statystyk odpowiednio to niech dopyta bardziej doświadczonych graczy jak rozdawać punkty, na forum istnieje wiele obszernych poradników które też co nieco doradzą. Co do sprawdzania różnych bulidów to bym proponował porozmawianie z członkami ekipy o chęć testowania różnych zmian itd., może akurat ktoś się zgodzi i da dostęp do s0.

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


29 Sty 2015, o 16:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Areol napisał(a):
Czy wy potraficie myslec czy tylko udajecie?? :D Jak to Dark_Woolf napisał, ja bym robil resety co chwile, czy ide na gorzale, htage, lodowego, czy nawet na fiodora... Wszedzie przydaje sie inny build :).


Powstrzymuje cię zatem przed tym tylko cena 50 platyny? Gdyby kosztował reset 10-15 platyn robiłbyś co bossa? 10 resetów to już by było 150, a tak robiąc co bossa szybko by się okazała że wydajesz na miesiąc 1000 lub więcej platyn. Nie pisz takich rzeczy bo administracje jeszcze weźmie to na poważnie i zmieni. Obrót platyną wzrósłby nastokronie.

A co do tego że nie ma indywidualnych "bulidów", to się pozwolę nie zgodzić. Pewnie że cudów nie wymyślisz. Na moim przykładzie potestowałby sobie co by było, gdybym miał po równo wiedzy i mocy. Teraz mam ok 100 wiedzy więcej. A może jeszcze trochę inaczej zrobić -- zdjąć nieco z hp i dodać do mocy, a może zmniejszyć lub zwiększyć nieco many. Rewolucji nie zrobisz, ale możliwości jest sporo. Ciągłe zmiany "bulidu" jednak w grę by nie wchodziły -- bo wbrew pozorom wydając nawet "tylko" po 10 platyn można szybko wydać duże sumy.


29 Sty 2015, o 17:02
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
jak przeczytalem 10 platyn i 12 godzinne darmowe resety, to sie prawie posikalem ze smiechu, to wlasnie odnosilo sie do tego.

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


29 Sty 2015, o 17:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Areol napisał(a):
jak przeczytalem 10 platyn i 12 godzinne darmowe resety, to sie prawie posikalem ze smiechu, to wlasnie odnosilo sie do tego


Nie no coś takiego to bzdura, nie ma wątpliwości. Ale tańszy reset albo coś podobnego to tego co proponował ruff z tym zastrzeżeniem, że końcowa cena za reset to nie 100, a właśnie 50 platyny to nie jest złe.


Ostatnio edytowany przez Ludgar, 3 Lut 2015, o 13:59, edytowano w sumie 1 raz



29 Sty 2015, o 17:56
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Mam propozycje, która by była i wiele bardziej sensowna. Otóż można obniżyć cenę resetu do dajmy na to 30 platy, jednak żeby dopełnić resetu trzeba by przejść odpowiedni trening. Bo przecież coś w sobie zmieniamy, czyż nie? A jak by to miało wyglądać? Swojego rodzaju zlecenie/quest. Nie wiem jak to nazwać. Oczywiście nie za proste. Wiadomo, Góra się na to łatwo nie zgodzi, bo przecież mniejsza cena = mniej platyny. I tu jest haczyk - na instancji treningowej nie ma odpo - w ten sposób dużą część platy straconej na resecie odkują na potach. Tadam. "Mniej" platy, więcej radości z gry, nie tylko bzdurne kliknięcie "reset". Tadam.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


29 Sty 2015, o 23:10

Podziękowali: Graniastosłup (30 Sty 2015, o 14:14)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Sty 2015, o 15:25
Posty: 13
Miejscowość: okolice Warszawy.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Dzieci, wszędzie dzieci. Nie wiem co to s0 i gdzie to można znaleźć, ale jak każdy chciałby ogarnąć swoją postać to administracja mogła by w końcu stworzyć oddzielny serwer dla każdego, załużmy serwer nazywał by się "TES" i przy tworzeniu tam postaci miało by się opcje wpisania poziomu oraz eq jakie chce się mieć na sobie, np:
Profesja: Barbarzyńca,
Poziom: 65,
Ekwipunek: Gorthdar, Gathril [bla, bla, bla] chodzi mi tutaj o pozostałe części czy sety.
Polegało by to na odźwierciedleniu postaci gracza, reset mógłby być co sekunda, eq ma się automatycznie na sobie po wpisaniu jaki się chce mieć.
Dla mnie ten pomysł jest idealny, bo widzę, że ludzie mają jakieś wonty, w sumie się im nie dziwie.

_________________
Podczas zażartej kłótni w Internecie nigdy nie atakuj oponenta za jego błędy gramatyczne i ortograficzne. Może być tak, że jego klasa jeszcze danego zagadnienia nie przerabiała.

Sheed, serwer 2.


3 Lut 2015, o 13:34
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Mr.Fresh napisał(a):
Dzieci, wszędzie dzieci. Nie wiem co to s0 i gdzie to można znaleźć, ale jak każdy chciałby ogarnąć swoją postać to administracja mogła by w końcu stworzyć oddzielny serwer dla każdego, załużmy serwer nazywał by się "TES" i przy tworzeniu tam postaci miało by się opcje wpisania poziomu oraz eq jakie chce się mieć na sobie, np:
Profesja: Barbarzyńca,
Poziom: 65,
Ekwipunek: Gorthdar, Gathril [bla, bla, bla] chodzi mi tutaj o pozostałe części czy sety.
Polegało by to na odźwierciedleniu postaci gracza, reset mógłby być co sekunda, eq ma się automatycznie na sobie po wpisaniu jaki się chce mieć.
Dla mnie ten pomysł jest idealny, bo widzę, że ludzie mają jakieś wonty, w sumie się im nie dziwie.

Tak i pozostałe serwery się w ogóle wyludnią bo po co mam grać na nudnym serwie gdzie za wszystko muszę płacić skoro jest serwer gdzie wszystko za darmo...
s0 to właśnie serwer gdzie są przeprowadzane testy różne...
Sądząc po poziomie twoich wypowiedzi gdzie wszystko chcesz za darmo to albo sam jesteś tym dzieckiem, który biega sobie z 20lvl i pada na każdej grupce..
Czy naprawdę te kilka cyferek z ekwipunku jest tak ciężko dodać? A jak jeszcze nie potrafisz liczyć to zawsze można wpisać kilka cyferek w exelu...

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


3 Lut 2015, o 17:04
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Lip 2013, o 11:49
Posty: 7
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Huntico
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
a co wy na to zęby darmowy reset był dostępny no nie wiem co np 10 lve czyli wbijając np 70 dostajemy 70 płaty no i miksturkę do resetu do wyboru umki/staty to było by bardziej odpowiednie dla tej gry niż obniżanie ceny resetu

_________________
Barba 101 wciąż rośnie :P

100 lve wbity 07.07.2015

1 htage maraton 95 lve :P


3 Lut 2015, o 22:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron