Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 zmiana ceny/zasad resetu statow 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
No to po to dostajesz tę plate, żebyś mógł sobie zrobić reset.
Może jeszcze niech dają komplet eq na dany lvl, pakiet potów, premkę na pół roku i słoik smalcu.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


3 Lut 2015, o 23:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Sty 2015, o 15:25
Posty: 13
Miejscowość: okolice Warszawy.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Treamer napisał(a):
Mr.Fresh napisał(a):
Dzieci, wszędzie dzieci. Nie wiem co to s0 i gdzie to można znaleźć, ale jak każdy chciałby ogarnąć swoją postać to administracja mogła by w końcu stworzyć oddzielny serwer dla każdego, załużmy serwer nazywał by się "TES" i przy tworzeniu tam postaci miało by się opcje wpisania poziomu oraz eq jakie chce się mieć na sobie, np:
Profesja: Barbarzyńca,
Poziom: 65,
Ekwipunek: Gorthdar, Gathril [bla, bla, bla] chodzi mi tutaj o pozostałe części czy sety.
Polegało by to na odźwierciedleniu postaci gracza, reset mógłby być co sekunda, eq ma się automatycznie na sobie po wpisaniu jaki się chce mieć.
Dla mnie ten pomysł jest idealny, bo widzę, że ludzie mają jakieś wonty, w sumie się im nie dziwie.

Tak i pozostałe serwery się w ogóle wyludnią bo po co mam grać na nudnym serwie gdzie za wszystko muszę płacić skoro jest serwer gdzie wszystko za darmo...
s0 to właśnie serwer gdzie są przeprowadzane testy różne...
Sądząc po poziomie twoich wypowiedzi gdzie wszystko chcesz za darmo to albo sam jesteś tym dzieckiem, który biega sobie z 20lvl i pada na każdej grupce..
Czy naprawdę te kilka cyferek z ekwipunku jest tak ciężko dodać? A jak jeszcze nie potrafisz liczyć to zawsze można wpisać kilka cyferek w exelu...

Może trochę zluzuj, chodziło mi o serwer testowy -,- widać, że Twoje doświadczenie jest wątłe, serwery testowe są ograniczone czasowo i pojawiają się w czasie trzech dni po ogólnej informacji, no tak wybacz, hetjtów na świecie nie brakuje, nie będę z Tobą już prowadził konwersacji bo chyba jeszcze żadnych kwestii informatycznych Twa szkoła nie przerabiała, dziękuję; do widzenia.

_________________
Podczas zażartej kłótni w Internecie nigdy nie atakuj oponenta za jego błędy gramatyczne i ortograficzne. Może być tak, że jego klasa jeszcze danego zagadnienia nie przerabiała.

Sheed, serwer 2.


6 Lut 2015, o 18:37
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sty 2015, o 13:25
Posty: 10
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: marmilsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
informacja serwera z mojej poprzedniej gry.

Cytuj:
Darmowe respece zostały wprowadzone na serwerze! Od teraz możecie kupić "karnet" u waszego class trainera na 6 miesięcy darmowych respecy. Karnet ten kosztuje 1000 gold (20 respecy o pełnym koszcie). Dla tych, którzy dużo respecają zaoszczędzi to wiele golda, oraz pozwoli im na grę PvP we wszystkich buildach, PvE na każdej pozycji, oraz da możliwość zmieniania PvP < - > PvE nielimitowaną ilość razy dziennie. Do trzymania szablonów i rozdawania ich jednym kliknięciem polecamy addon o nazwie Talented. Ci którzy nie są zainteresowani w dalszym ciągu mogą respecać na normalnych warunkach


Pozdrawiamy
Posted by HellGround.net on 2015/01/20


Można ? mozna. I nikt nikomu tam adminom nie wypisywal po forach tylko sami sie domyslili. I nie ma tam tak ograniczonych graczy i problemów jak wolf


8 Lut 2015, o 04:45
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Tak, o tym marzyłem! Od zawsze chciałem zmieniać build w zależności od bossa, na którego idę!
Wyżej wymienionej gry nie znam, nie ustosunkuje się, ale jestem w stanie zapewnić, że w taernie nic takiego nie będzie mialo miejsca.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


8 Lut 2015, o 09:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sty 2015, o 13:25
Posty: 10
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: marmilsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Jestes w stanie zapewnic? AHHAHAHAHH
AHHAHAH
HAHHAHAHA
HAHAHAHHA

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , wiedziałem ze masz nierówno pod sufitem , ale pisaniem takich głupot tylko wbiłeś gwóżdź do trumny.

Ostrzeżenie, ten post nie wnosi nic do dyskusji - rzuff


8 Lut 2015, o 15:36
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Po przeczytaniu Twojego postu zacząłem się zastanawiać, kto na nierówno pod sufitem. Co do tego, że ja normalny nie jestem nie mam złudzeń - dobrze o tym wiem. Ale mój ciasny umysł nie jest w stanie ogarnąć Twojej głupoty. Dlatego wolę rozmawiać z koszatniczkami. Nie mamy przynajmniej problemów w komunikacją.

BTW, czemu na tym forum jest w koło płacz, że coś jest za drogie, a nikt nie napisze, że coś jest za tanie? Mentalność Polaka?

BTW v2: konto założone 2 tyg temu? Specjalnie żeby trollować? Czy przygoda z grą rozpoczęta na dniach?

Dziękuję, pozdrawiam.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


8 Lut 2015, o 21:41
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Prościej - 50 platy jako reset całości statów, ale mozliwość usunięcia 1 stata za 1 platy

Np sprawdzę sobie czy z 50 many więcej mi lepiej, ale stwierdzę, że jednak nie, wolę te 5pkt dać w zręczność to 5 razy klikam w minusik przy manie płacąc 5 platyny, a nie dla tych 5 punktów (z pozostawieniem 200 pozostałych tak jak są) to ma jakiś sens, niska cena globalna sensu nie ma - za tanio = za często, a o to chodzi w grze, żeby nie bylo za łatwo.

Może od razu dawajmy inhibitory po 10 w paczkach, żeby można było potestować ulepszanie? Bo 6platy za 1 na VIII poziom to za drogo?

A co do info z serwera poprzedniej gry....

Grywałem w gry gdzie są rozbudowane drzewka umek i zrobienie tam bulidu to masakra i jest powszechne, że można mieć 2 lub 3 bulidy zmieniane 1 kliknięciem (zazwyczaj 2 - na PvP i PvE), ale na litość boską w taernie jest 9 (słownie DZIEWIĘĆ) umek, da się je kurna dobrze rozdzielić, a staty? te się dobiera pod sprzęt, bo ich czasem wymaga. Poza tym jak Ci mało jakiejś statystyki a chcesz testować kupuj alternatywne itemki z rożnymi statami lub nawet 2 komplety tych samych ulepszone w różny sposób, a zapewniam, że przetestujesz wszystko.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


9 Lut 2015, o 01:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sty 2015, o 13:25
Posty: 10
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: marmilsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
tatus gracza A zarabia x=9k, tatus gracza B x=4k, C x=1k, jesli pieniadze jakie otrzymuje gracz to x/100 ktore moze wydac na plate to jaki to ma zwiazek z "trudnościa" gry ? XD. Beke mam z was. Mentalnie siedzicie 45 cm pod ziemią jak kartofle :). Wiadomo ze jak ktos expi to rzeczywscie , level i zdropiony sprzet i nabyty skill jest jakims miernikiem trudności , ale kasa/ plata ? ahhahahah, boki zrywać.
Gdyby gra była rozbudowana jak moja poprzednia i byłby addon typu dps/dmg i hps meter mierzący wydajność postaci i testowany przez miliony graczy no to rzeczywiscie nie bylo by rozmowy bo wiadomo tam było jak dana statystyka wpływa na gre i jako palek wiedzialem ze mam isc pod crita i haste a nie pod bsd, tu ilu graczy tyle opinii z niepotrwierdzonymi informacjami. Slychać tylko: chyba , tak mi sie wydaje itd. Tutaj natomiast jest chora sytuacja gdzie brak info , brak rozeznania, wszyscy robią postać na oko ,tak naprawde rzadko kiedy robią reset, byleby postac byla, nie ma różnorodności tylko hermetyczna grupa pijawek aka rzuff i dzieci z platą aka wolf którzy i tak jak co do czego na turku padają jak muchy a platyne wbic w lolu to na booscie sie im nie da, opanowała forum i dział ZMIANY tak aby tych ZMIAN nie było.
Stwórzcie sobie dział konserwy i korniszony i tam sobie siedzcie a jak chcecie jakies argumenty przeciw dawac to moze jakies z głową bo brak oddziaływania mózgu w waszych postach jest ewidentny. Bo jak sie ma trudność gry do platy niezależnej WCALE od taern. ILe razy mozna to mówić aż dotrze po kopułe??
Jakby była jakaś 3 płatność typu nie wiem : silver, soulbound nie do kupienia i za to reset - to rozumiem, ale plata jak u kolegi który miał tygodniówke 2 tysiące złotych zostawiany przez ojca sam na sam z kompem który friendsów nie miał i chciał zaimponować w necie kasą by ich zdobyć? to jest ta wasza TRUDNOŚĆ?
wolf ZENUA. wcześniej juz wiedziałem ale tym tematem sie przygwoździłeś. Zenua. ty i twoja trudność. Chcesz mieć trudność i mierniki zmien gre w której za kase nie kupisz swojej "trudnośći".

@nephalem
Nie wiem czemu koluniu wspominasz o resecie umek skoro nie rozwazamy tego tematu, chyba pomylileś działy. Natomiast kupowanie itemow na zmiane to chyba jakis zart. Dodanie statyk+ 7 na itX kosztuje srednio na oko 500 platy + eski i flaszki. Tylko pogratulowac rozeznania tematu. Ja mówie o zmianie statów rzędu 100-150 , a jeśli twierdzisz ze to pryszcz to chetnie przyjme pieniądze na ten cel skoro twierdzisz ze to dobry/tani sposób.

PS.BTW1. Jak masz za dużo pieniędzy to wydaj na pomoc dzieciom Afryki albo podam ci prywatny numer konta, tez wezme. Będziesz miał swój efekt drożyzny jak Ci do tego śpieszno. Pozostali mają inne zdanie, wiec myśle ze wszyscy będą zadowoleni.
PS.BTW2:obecnie mam 92 lvl czyli wiecej niz twoj jakikolwiek istniejący char, i zacząłem grać w mmo gdy ty miałeś tylko główkę i ogonek. Moja a nie twoja sprawa kiedy konto zakładam, a wytykanie takich pierdół świadczy i potwierdza fakt ze nie masz nic do powiedzenia w temacie godnego uwagi co tylko potwierdzają twoje wypociny w tym i innych tematach.

Apeluje. Jeżeli masz więcej wypocin - NIE PISZ.


9 Lut 2015, o 07:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zmiana ceny/zasad resetu statow
Po pierwsze życzę sobie więcej szacunku. Bo tak.
A co do turków to zapraszam na s1, popytaj jak mi w nich idzie, bo trochę mijasz się mój drogi z prawdą ;) i to ja czepiam się pierdół.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


9 Lut 2015, o 08:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 212 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron