Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Mały dodatek do zleceń. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Maj 2013, o 12:04
Posty: 22
Podziękowano: 46 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Whis
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Mały dodatek do zleceń.
Witam zlecenia to bardzo ważny element w dumie Taernu, jest ich coraz więcej. Niektóre z nich ułatwiają grę, niektóre są potrzebne do zdobycia wymarzonych rarów, ale przejdźmy do pomysłu. Pewnie każdy miał taką sytuacje kiedy zabrał się za zlecenie i w połowie jego wykonania nagle coś mu wypadło. Zirytowany musiał je anulować ponieważ nie zdążył by na czas. Nie wiem jak wam ale mi dosyć często się to zdarza. Mój pomysł polega na dodaniu do karty ze zleceniem opcji ''wstrzymaj zlecenie''. Znajdowałaby się nad przyciskiem anuluj. Pomogłaby graczom którzy lubią robić zlecenia, lecz często coś im wypada. Opcja wstrzymaj zlecenie w chwili aktywowania uniemożliwiłaby poruszanie się.( Coś podobnego do afk). Gracz wtedy spokojnie może zająć się np wyprowadzeniem psa na spacer, pomocą w domu. Gdy gracz tylko się ruszy wstrzymanie anuluję się a czas z powrotem zacznie spadać. Sądzę że ten pomysł zostanie pozytywnie rozpatrzony, nie jest on trudny do wykonania i nie zajmie dużo czasu. Jest to mój pierwszy pomysł więc proszę o wyrozumiałość, jednakże jestem otwarty na słowa krytyki. Bardzo się przydadzą aby w przyszłości pisać mi lepsze pomysły. Pozdrawiam serdecznie wszystkie serwery, zapraszam do dyskusji i dziękuje za przeczytanie mojego pomysłu.


2 Lut 2015, o 21:35

Podziękowali: 5 Ahamenum (3 Lut 2015, o 11:11), Calipsis (3 Lut 2015, o 13:20), Cikła (4 Lut 2015, o 19:35), Ludgar (3 Lut 2015, o 00:02), nettik123 (2 Lut 2015, o 22:31)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Paź 2014, o 23:52
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Sephres
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mały dodatek do zleceń.
Pomysł całkiem fajny, ale taki jeden haczyk tu jest.
Dużo osób powiedzmy robiących zlecenie na maga mogłoby się skampić powiedzmy przed robacza, w jaskini orków i czekać aż Kimerul się nam pojawi.
Wg mnie ta opcja mogłaby być ale do zlecek np. na kase do którego musisz długo czekać


2 Lut 2015, o 22:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Paź 2013, o 18:36
Posty: 5
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Przemojk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mały dodatek do zleceń.
Seph napisał(a):
Pomysł całkiem fajny, ale taki jeden haczyk tu jest.
Dużo osób powiedzmy robiących zlecenie na maga mogłoby się skampić powiedzmy przed robacza, w jaskini orków i czekać aż Kimerul się nam pojawi.
Wg mnie ta opcja mogłaby być ale do zlecek np. na kase do którego musisz długo czekać

Albo po prostu przy niektórych zleceniach tej opcji by nie było.Pomysł bardzo ciekawy

_________________
Przemojk Profesja:Druid Lvl:66


2 Lut 2015, o 22:17
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Sty 2015, o 14:51
Posty: 50
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Promilovy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mały dodatek do zleceń.
Pomysł bardzo fajny i myślę, że to wejdzie w życie. Byłoby to bardzo przydatne, ponieważ często trzeba coś nagle zrobić. Tak jak na przykład pomoc w domu czy odprowadzenie dziecka do przedszkola. Jestem na tak :)

_________________
<Nic tu nie ma.>


3 Lut 2015, o 08:18
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 20:27
Posty: 47
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: KrzychuRc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mały dodatek do zleceń.
Bardzo fajny jak i przydatny pomysl. Najlepszym rozwiązaniem byłoby uniemożliwienie wstrzymania zlecka od Kimarula Maga i Rocka Ollona, a resztę juz tak.

Ps: Dodaj ankietę.

_________________
KrzychuRc - Rycerz 50 OFF
VkrzychuD - Voodoo 49 OFF
Krzychudr - Druid 46 OFF
Krzychushed - Sheed 48 OFF


4 Lut 2015, o 22:01
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mały dodatek do zleceń.
Ja jestem na nie.
Jeśli coś zaczynasz to planuj
tak, aby to zakończyć.
To nie szkoła ... nie ma przerw :D


4 Lut 2015, o 22:14
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Sty 2015, o 14:01
Posty: 35
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Mały dodatek do zleceń.
Dla mnie pomysł bardzo ciekawy. Jestem za wprowadzeniem go. Też nie raz mi się zdarzyło że musiałem się czymś zająć a zlecenie musiałem anulować bo bym nie zdążył.


5 Lut 2015, o 00:35
Profil ICQ
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 431 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron