Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Postać zablokowana? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Mar 2011, o 14:16
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Postać zablokowana?
Co chwila w grze wyskakuje mi ''postać zablokowana'', że używam jakiś zewnętrzny program i łamie regulamin przez to...i zostaje wylogowany...i tak co chwila...o co chodzi?...bo nic takiego nie używam itd.?


25 Mar 2011, o 14:19
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Postać zablokowana?
serwer, nazwa postaci.


25 Mar 2011, o 15:05
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Mar 2011, o 14:16
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać zablokowana?
Serwer 3 postać DzikiAtylla...przez te wylogowania tracę zlecenia...tzn wyzerowują się do 15 min


25 Mar 2011, o 15:08
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Postać zablokowana?
Ten komunikat pojawia się jeżeli twoja przeglądarka zaczyna bardzo wolno lub bardzo szybko działać (nienaturalnie). Jakiej przeglądarki używasz i jaki masz procesor? Przedtem nie miałeś tego problemu?


25 Mar 2011, o 15:18
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Mar 2011, o 14:16
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać zablokowana?
Gram od 5 dni...wcześniej było to rzadsze...a przez jeden dzień w ogóle...przeglądarka mozilla firefox...procek dual core 2,5ghz


25 Mar 2011, o 15:20
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Postać zablokowana?
Takie coś może mieć miejsce jeżeli masz bardzo obciążony procesor. Zwróć uwagę czy w międzyczasie nie kompresujesz połowy dysku albo nie konwertujesz dvd na divx'a :) Do tej pory jeden gracz miał taki problem ale występowało to co 1-2 dni. Zwiększylismy po tym tolerancję skryptu wykrywającego takie działanie i już więcej się nie zgłaszał.


25 Mar 2011, o 15:58
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Mar 2011, o 14:16
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać zablokowana?
Nie to nie to...bo jak dzisiaj grałem, to miałem tylko przeglądarkę włączoną...sam nie wiem...ale zauważyłem, że jak mi ping skacze to wszystko działa ok...a dzisiaj akurat wszystko mi śmigało dobrze i szybko i co chwilę mnie wykopywało...to na pewno nic z obciążonym prockiem

Odnoszę wrażenie, że właśnie wtedy mnie kicka jak bardzo szybko i płynnie się przemieszczam

Z całą pewnością jest coś z poruszaniem się...gdy zbyt szybko klikam myszką na przemieszczenie się i mapa(obraz) szybko się przesuwa dostaje od razu kicka

Nie możecie wyłączyć tej blokady?...to jest bez sensu...dostaje cały czas kopa bo za dobrze mi gra chodzi...totalna abstrakcja...jak są lagi i każdy ruch robię z 1 sec czy 2 sec opóźnieniem to mnie nie wywala...

Edytuj posty i unikaj pisania pod sobą.
Bubel


25 Mar 2011, o 16:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 186 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron