Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Taki mój mały pomysł :3 

Czy jesteś za wprowadzeniem takiej listy?
Tak 41%  41%  [ 9 ]
Nie 41%  41%  [ 9 ]
Nie mam zdania. 18%  18%  [ 4 ]
Razem głosów : 22

 Taki mój mały pomysł :3 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Lip 2012, o 02:04
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Latex
Odpowiedz z cytatem
Post Taki mój mały pomysł :3
Siemanko, brałem ostatnio udział w paru turniejach, i zauważyłem, że znalezienie ogarniętej ekipy na turnieje 10-19 20-35 jest naprawdę bardzo ciężko, szczególnie na 5 vs5, ostatnio zostałem sam bo mi się gościu wycofał 15 minut przed turniejem. a więc mój pomysł jest taki. w kalendarzu, gdy jest turniej, dany dzień jest na czerwono. no i wpadłem na pomysł, żeby po kliknięciu tego kwadracika, wyskoczyła lista z możliwością wpisania się na listę osób chętnych do wzięcia udziału, nick,profesja,lvl i jakiś dopisek od siebie na max np.50 znaków np ,,mam 18 lat i skype, szukam vd i barb". lista mogła by ,mieć formę graficzną jak wygląd rankingu czy członków gildii.Uwierzcie mi, naprawdę łatwiej było by znaleźć ekipę, ogarniętą, a nie 12 letnie dzieci które nie mają pojęcia jak się prowadzi daną postać(pozdrawiam pewnego łucznika, który chciał iść ze mną na turek, bije z ognistej zamiast z precyzyjnego). tak wiem, na wyższych lvl idzie się już gildią, i jest łatwiej ogarniać, jednak na niższym lvl jest to w dalszym ciągu trudne.
Zapomniał bym dodać, lista ta, nie miała by charakteru wpisania się na turniej, tylko wyrażenia chęci wzięcia udziału, zapisy odbywały by się dalej w normalny sposób.

_________________
Postacie:
Latex - łucznik lvl48 S7


28 Lut 2015, o 23:51
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
W tej formie jestem na nie ale taka tablica z turkowym naborem byłaby niezła.

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


1 Mar 2015, o 14:02
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Mar 2013, o 12:01
Posty: 87
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
Cytuj:
pozdrawiam pewnego łucznika, który chciał iść ze mną na turek, bije z ognistej zamiast z precyzyjnego

na przedziale 10-19 ognista jest lepsza od precy a od 26 lvla mamy jeszcze lepszą lodową więc robił dobrze waląc czymś innym od precki


1 Mar 2015, o 20:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Lip 2012, o 02:04
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Latex
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
Elfnocy napisał(a):
W tej formie jestem na nie ale taka tablica z turkowym naborem byłaby niezła.


Czyli że w jakiej formie? nie że np. z kalendarza? no ok, po prostu żeby było coś takiego, nie ważne w jakiej postaci :) proszę admina o wypowiedź, bo czekam z niecierpliwością :)

_________________
Postacie:
Latex - łucznik lvl48 S7


1 Mar 2015, o 23:59
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
alelolo12 napisał(a):
Elfnocy napisał(a):
W tej formie jestem na nie ale taka tablica z turkowym naborem byłaby niezła.
proszę admina o wypowiedź, bo czekam z niecierpliwością :)

A czekaj sobie :)
viewtopic.php?f=121&t=38675&hilit
Zobacz datę posta...widzisz gdzieś tam odpowiedź jakiegokolwiek funkcyjnego ? :lol:


2 Mar 2015, o 00:47
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011, o 09:40
Posty: 238
Podziękowano: 87 razy
Otrzymanych podziękowań: 238 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
Nie jestem adminem, ale i tak wtrące parę słów.

Problem ze znalezieniem bezbłędnie dobrej ekipy na turek jest taki, że naprawdę ogarniętych na tym lvlu spotkasz głównie, jeśli są to n-te postacie gracza, który tworzy turniejówki. Tacy zawodnicy przeważnie mają stały skład lub też mieszają się miedzy sobą, gdyż znają się z poprzedniej gry lub wcześniejszych turniejów.

Szansa na znalezienie przez Twój pomysł naprawdę dobrej ekipy jest taka sama jak na czacie, jednocześnie z graczem ogłaszającym się na czacie można zamienić parę słów, zobaczyć jego styl wypowiedzi i sposób rozumowania. Jednak osobiście nie mam nic przeciwko ułatwieniom, które pozwoliłyby zwiększyć ilość osób na turniejach, tylko czy naprawdę potrzebujecie rozwiązań systemowych zamiast rozmowy na czacie? PS. Mocne ekipy często zbierają się na parę (parenaście) dni przed danym turniejem.

Merytorycznie uderzając do Twojej wypowiedzi, czasem (przeważnie) ognista jest znacznie lepszym wyborem niż precyzyjny, a opis "Szukasz ogarniętego maga ognia na turniej? mam 18 lat,skype,ogarniam mo całkowicie, mam dobre eq" w Twoim pomyśle nie sprawiłby, żebym (jako osoba pojawiająca się czasem na turniejach i odnosząca na nich sukcesy) chciał Cię wziąć do drużyny. Zapewne napisałbym priv, żeby się dowiedzieć co Twoje "całkowite ogarnianie" oznacza i aby upewnić się, że nie muszę się martwić o przebieg walki. Dodatkowo warto zauważyć, że większość graczy korzysta aktualnie z TS lub ewentualnie VT, a nie skype.

Jeśli chcesz się upewnić, czy ogarniasz całkowicie, to oto pytania, na które chętnie poznam Twoją odpowiedź, a także od każdego turniejowego MO 35 i które mogą stanowić początek testu na całkowite ogarnianie profesji na tym poziomie ;) :
1. Jaka jest optymalna wartość inkantacji na 35 poziomie u MO i dlaczego?
2. Jeśli w drużynie przeciwnej jest VD i MO, to lepiej mieć markahn, czy obrożę władcy i dlaczego? W jakim przypadku zmieniłbyś swoją odpowiedź?
3. W pierwszej rundzie masz palić wrogiego druida, jakie 2 buffy wybierasz (trans, poświęcenie, aurę) i dlaczego?
4. Jeśli oberwiesz od VD z uderzenia cienia (które zabrało mu 18 many, podczas gdy dostał od druida 5-cio rundowe źródło, bo obserwowałeś walkę prawda?) i niestety weszło zatrucie, a schodzi inkantacja. Z jakim kosztem many i kondycji musisz się liczyć, jeśli chcesz rzucić inkantację, a jakim meteoryt? (możesz wybrać poziom, na którym je masz)
5. W przeciwnej drużynie są łucznik, sheed, rycerz i druid. Dostałeś korzeń oraz mierzony cios, domagasz się mycia czy strzelasz i dlaczego?
6. Podaj po 3 propozycje silnego składu przeciwników, kiedy lepszą i gorszą kombinacją są lysmary, koriatula i brassary od setu okowy i dlaczego?
7. Jaka układ broni jest najlepszy dla MO na 35 poziomie? (wliczając, że każdy przedmiot można ulepszyć na +5), jeśli w Twojej drużynie jest druid.
8. Jaki jest optymalny stosunek moc:wiedza i dlaczego?

_________________
Eder vill jag gifva ett förgyllande svärd
Som klingar utaf femton guldringar
Och strida huru I strida vill
Stridsplatsen skolen i väl vinna


2 Mar 2015, o 01:31
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2012, o 23:14
Posty: 46
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: NettikIIoII
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
potwierdzam większość składów uzgadnia się tuż po pojawieniu się rozpiski. Taka lista w niczym ci nie pomoże w znalezieniu dobrej ekipy.

@hasinna tym 4 pytaniem to mnie trochę zagiąłeś, ale stawiam 54 kondy i many oraz 107 many.

_________________
Turnieje: 3 mjc: 32x / 2 mjc: 25x / 1 mjc: 65x
RedBite bb59, wygrany turniej mistrzów.
http://www.youtube.com/c/nettik1231


2 Mar 2015, o 02:26
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
Hasinna jest o wiele krótszy test zadaj jedno pytanie jaki masz nick postaci hlvl ;) bo faktycznie na tych turkach sa takie postacie ze spokojnie 10lvl ma wiecej stat jak nie jeden 30 czy 40

@virus nie no ja nie neguje pomysłu bo kazda szansa na komunikacje jest dobra

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


Ostatnio edytowany przez Ares, 2 Mar 2015, o 09:24, edytowano w sumie 1 raz



2 Mar 2015, o 09:07
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
Oj tam ...Wy piszecie o pro składach. Ja zawsze piszę, że turki są komercyjne i idą na nie "mutanty",
ale co z osobami, które chcą pójść...spróbować nie dla chwały i zwycięstwa, lecz dla "fanu"
i ewentualnie kilku wygranych fartem ? i po to są własnie te pomysły


2 Mar 2015, o 09:19
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Lip 2012, o 02:04
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Latex
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Taki mój mały pomysł :3
Hasinna napisał(a):
1. Jaka jest optymalna wartość inkantacji na 35 poziomie u MO i dlaczego?
2. Jeśli w drużynie przeciwnej jest VD i MO, to lepiej mieć markahn, czy obrożę władcy i dlaczego? W jakim przypadku zmieniłbyś swoją odpowiedź?
3. W pierwszej rundzie masz palić wrogiego druida, jakie 2 buffy wybierasz (trans, poświęcenie, aurę) i dlaczego?
4. Jeśli oberwiesz od VD z uderzenia cienia (które zabrało mu 18 many, podczas gdy dostał od druida 5-cio rundowe źródło, bo obserwowałeś walkę prawda?) i niestety weszło zatrucie, a schodzi inkantacja. Z jakim kosztem many i kondycji musisz się liczyć, jeśli chcesz rzucić inkantację, a jakim meteoryt? (możesz wybrać poziom, na którym je masz)
5. W przeciwnej drużynie są łucznik, sheed, rycerz i druid. Dostałeś korzeń oraz mierzony cios, domagasz się mycia czy strzelasz i dlaczego?
6. Podaj po 3 propozycje silnego składu przeciwników, kiedy lepszą i gorszą kombinacją są lysmary, koriatula i brassary od setu okowy i dlaczego?
7. Jaka układ broni jest najlepszy dla MO na 35 poziomie? (wliczając, że każdy przedmiot można ulepszyć na +5), jeśli w Twojej drużynie jest druid.
8. Jaki jest optymalny stosunek moc:wiedza i dlaczego?


1.Od 36 lvl reset, kulka inka 7, potem podpalenie na 5, wrazka 3, meteo 3 i dalej jeszcze się nie zastanawiałem :D na 35 nie mam pojęcia :D ja miałem na 5 :D
2.Markahn, bo obroża nie ma resów, a mo nie potrzebna jest regeneracja, gdyż mo powinien likwidować przeciwnika w 2-3 rundy :)
3.Trans i aure, ponieważ trans zwiększy mi szansę na trafienie,aura zmniejszy szansę na otrzymanie korzeni a poświęcenie mocno mnie osłabi, a mo ma mało życia, więc wole trans zamiast poświęcenia :)
4.Nie mam zielonego pojęcia. ja to zawsze daje na oko, jak mam mniej niż 200 many (790 całkowitej) z reguły bije po 2-3 ataki bez inki.
5.Biorę mycie i palę łucznika, bo skoro dostanę debuffy w pierwszej rundzie, to łuk raczej starej nie rzuci, bo skoro mam mierzony i korzenie, to i tak jestem już na gorszej pozycji, i najpewniej debufał by VD(ja w więcej niż 3vs3 tylko z Vd w ekipie :D) a ja wtedy pale dziada :D W next druid musi dać więcej pa by umyć łuka, i nałożyć buffy, i wtedy dostaje 5x meteoryt :D
6. Dla mnie set okowy jest lipny pod pvp, bez resów, i wgl lipa :D zawsze brałbym pierwszą kombinacje :)
7. w sensie że jakie bony? pod moc i wiedze, bez hp i many :D
8. ja robie 1:1 według mnie tak jest najlepiej :) tylko w itemach mam trochę więcej mocy, ale podstawowe 1:1 :D

Powyższe odpowiedzi są podane według mojego doświadczenia, każdy ma inny styl na grę, ja gram w ten sposób, jeśli komuś się nie podoba.. nara :D

_________________
Postacie:
Latex - łucznik lvl48 S7


8 Mar 2015, o 13:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 402 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron