Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Płatne zwoje teleportacji, resy 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Płatne zwoje teleportacji, resy
Witam, gra sie rozwija, mamy wiecej map, jednakże płatne zwoje teleportacji przenoszą jedynie do... Trentis. Chciałbym prosić o rozważenie wprowadzenia kolejnego zwoju tego typu. Mam naturalnie na myśli graczy bez gildii i przykładowo oznaczony innym kolorem zwój przenoszący pod Kemenak.

Kolejny temat. Wprowadzone zostaną nowe pety, które ułatwia osobom bez gildii grę, czy można rozważyć wprowadzenie płatnych buffkow?

Przykładowo:

Npc (wędrowny czarodziej oferujący swoje usługi) - dialog - przenosi do świątyni (lekki retusz tych, które mamy obecnie w gildii) - wybieramy płatne buffy (bonus proporcjonalny do poziomu postaci).

Najwieksza bolączka graczy bez gildii sa buffy z resami (urok, res fizyczny) i podstawowe jak mana, konda, hp, ow npc nie dysponowałby zatem buffkami regenki itp.

Rozumiem, ze Ekipa pragnie polepszyć "życie" w Taernie graczom, którzy np. z powodu braku czasu tudzież nieregularnej aktywności w grze (a gildie wlasnie tejże aktywności wymagają, co skreśla tego typu graczy z ich szeregów, zas wyjątki potwierdzają regule w tym zakresie), nie mogą sie cieszyć dostępem do części marcepanow, które gra oferuje tym "zrzeszonym".

Skoro niebawem maja wejść pety, to moze warto ogarnąć kompleksowo usprawnienia dla graczy bez gildii.

Pozdrawiam.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


25 Mar 2015, o 11:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Sty 2012, o 16:33
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Nihil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Ale gracze bez gildii mają możliwość szybkiej podroży po mapach za pośrednictwem przewodnika w cenie x imperiałów.

_________________
Zaprawdę powiadam wam,
w te dni ludzie szukać śmierci będą, ale jej nie znajdą,
zapragną umrzeć, ale śmierć się od nich odwróci.


25 Mar 2015, o 11:36
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Trochę to dla mnie zaciągane w zła stronę. W końcu po to są G żeby miec jakieś korzyści z nich względem innych graczy, a tu się powoli zaczyna robić tak że wszyscy skaczą wokół tych co latają solo. Już i tak ciężko znaleźć kogoś do G, bo jest ich coraz wiecej, a graczy jakby ubywa, jeszcze jak się doda takie bajery to wgl po kiego grzyba będzie komu G jak wszystko będzie dostępne poza nią. A teraz nagle się robi wielki hałas na watahe i tu jeszcze widze takie pomysły. Taern stracił klimat zdecydowanie... Miałbyć grą drużynową zrzeszającą ludzi i to mi się podobało, to mnie tu wciągnęło i trzymało 4 lata, teraz tego nie ma, coraz gorzej o sloty (tak jeszcze niedawno mówiłem co innego ale zauważyłem z tym problem już) , G nawet te topowe nie są już stałymi ekipami tylko ludzie latają z jednych do drugich, w poszukiwaniu petów z 3 klatki, a nawet zakładają desperacko swoje własne, ostatnio założyłem sobie VD i klimat początkowy już nawet nie jest wciągający, ludzie latają za robieniem długich questów, mało kto komu pomaga, turniejowcy rżną poczatkujących na mapkach, a zebranie pt na cokolwiek to już nie napisanie "4sloty na duszki" i już ekipa gotowa tylko mozolne szukanie ludzi. Zaczynam odbiegac od tematu więc tu skończę, nie będę wymieniał całej reszty którą stracił taern :D
W kazdym razie na te propozycje jestem zdecydowanie na nie.


25 Mar 2015, o 12:12

Podziękowali: Ahamenum (25 Mar 2015, o 12:47)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Juz tłumacze, ja aby moc korzystać z peta leczącego kupiłem gildie, wybudowałem klatki, tylko z tego powodu jestem w gildii. Gram nieregularnie, z tego powodu nie aplikuje do dobrych gildii, gdyz nie mogę zapewnić cyklicznej aktywności - a tego gildie oczekują. Troche takich graczy jak ja jest.

Ten kto gra głownie solo, raczej do gildii sie nie nadaje, z rożnych powodów. Radzę sobie bez teleportow (nie mam telepka w gildii), ale wprowadzenie dodatkowego zwoju i takich buffkow byłoby dla mnie i tego typu graczy dużym ułatwieniem. Nie chodzi o wszystkie dostępne w świątyniach gildii buffy, a jedynie o kilka z nich.

Gildie maja sie dobrze, w szczególności te powyżej 40k presta, nie sadze, zeby to miało im zaszkodzić - w sensie odpływu kluczowych graczy na rzecz grania solo. Skoro sa aktywni to z gildia zawsze beda mieć co robić (czy będzie to adekwatne do poziomu ich postaci? cóż zależy jaka profa grają...).

Ja mógłbym grac sam, bez gildii, party sobie ogarne, obecny system niejako wymusza na mnie pewne czynności, których bym nie wykonał mając choc porównywalna alternatywę.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


25 Mar 2015, o 15:13
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Rozumiem że nie masz czasu na grę, ale z tym powinno się własnie liczyć rozpoczynając taką zabawę, ze bez poświęcenia czasu ma się mniejsze przywileje, inaczej to nie jest do końca fair wobec tych którzy poswiecają wiecej czasu niż przecietny gracz, a potem się okazuje że niepotrzebnie bo niewielkie są różnice.


25 Mar 2015, o 15:47

Podziękowali: ElMorte (25 Mar 2015, o 16:18)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Dokładnie, ja z kolei rozumiem, ze gra jest z założenia "zespołowa", nie miałbym nic do tego, gdyby gra samotnych wilków nie była tu możliwa, jednak jest i tacy gracze sa. Stad wlasnie ten temat, jestem jednym z nich. Gra oferuje mi możliwość takiego wlasnie grania, siła postaci na przestrzeni 4 lat znacznie wzrosła, samotny gracz jest w stanie klepać instancje, które kiedys były dla postaci na danym poziomie niemożliwe (solowanie jasek i dojścia do niej, wenda). Zdaje sobie sprawę, ze loskow czy Htagi, następnie bossów w Berlinie solo nie zrobię - pójdę na nie w swoim czasie (zapewne jako random), albo nawet nie pójdę...póki co mi sie tam nie pali, biłem juz wszystkie bossy w tej grze (Morany nie zabiłem, ale byłem :) ), niektóre w Berlinie po wiele razy, toteż wystarcza mi obecnie to co mam dostępne dla mojej postaci - to co robię solo. Tak jak pisałem, stworzono w Taernie miejsce dla takich wlasnie graczy, niedługo maja wejść pety (w tym pet leczący jako alternatywa dla motyla dla grających solo), a skoro jest takie miejsce i Ekipa uznała, ze tacy gracze takze sa, to można przyjąć założenie, ze da sie jeszcze takim graczom grę usprawnić.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


25 Mar 2015, o 16:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 18:03
Posty: 85
Podziękowano: 224 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Nick w grze: ElMorte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Co do zwoju do kupienia za platynę do Keme - jestem na tak.
Ale buffy powinny być tylko dla członków gildii. Jest to nagroda za trud poświęcony w rozbudowę świątyni.


25 Mar 2015, o 16:20
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Gustav, ja Ciebie rozumiem doskonale i to co mówisz, ale sam chyba widzisz, przynajmniej może zauważysz jak jeszcze raz przeczytasz swój ostatni post na końcu, ze to już trochę korzystanie z okazji, dali nam palec to chcemy teraz rękę :p


25 Mar 2015, o 16:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Powiem tak, gracz i tak ma możliwość korzystania z wszystkich buffkow, w tym celu musiałbym kupić gildie powyżej danej ilości presta, takze jest to zrobienia, ale wydaje sie dość absurdalne. Ja sobie poradzę, choc alternatywy nie mam, gdyby była możliwość posiadania "domku jednorodzinnego" dla grających solo to nie byłoby mnie w gildii 8-)

Zgadzam sie, ze w gildiach powinno byc wiecej buffkow, regenka, exp, była kiedys idea, aby samotny gracz miał taki "domek", ale najwyraźniej padła. Zwracam uwagę, ze to gra stworzyła nisze - dla grających solo.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


25 Mar 2015, o 18:10
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 24 Mar 2015, o 10:31
Posty: 77
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Płatne zwoje teleportacji, resy
Jesli to gra dla graczy"solo" to zasoluj sane :)


27 Mar 2015, o 14:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 441 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron