Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 nowy S 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: nowy S
"Najmniej uczęszczanym serwerze"?! :shock: Bo najlepiej testować wszystkie pomysły na "najmniej uczęszczanym serwerze"?! :shock: Czyli co nie dość, że na serwerze HC (czyli "najmniej uczęszczanym"...) eq traci się po walkach pvp, czy po śmierci to jeszcze najlepiej zmniejszyć graczom szanse na drop?!!! :shock: O, nie tylko szanse na drop, lepiej żeby się jeszcze wolniej expiło... Czyli co expiłbyś 2x dłużej, a jeszcze dodatkowo po śmierci byś 3 lvle stracił?! :!: No proszę Cie.


12 Kwi 2015, o 20:38
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 18:33
Posty: 55
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Maleficar
Odpowiedz z cytatem
Post Re: nowy S
Gdyby te kilka osób chcących grać z obniżonym dropem, expem itp. miało sypnąć kasą tak jak Rosjanie, to czemu nie. Ale ponieważ te kilka osób, którym za bardzo dropi na obecnych serwerach kasą nie sypnie, więc taki serwer nie powstanie.

Już prędzej rację bytu miałby serwer "Elizjum" puszczający nieustanne pawie dobrobytu w postaci ciągłego HH i szansy na drop rzędu 90%
Przeznaczony byłby dla wszelkiej maści nupów i nieogarów, których to całe rzesze wyemigrowały by tam z dotychczasowych S, ku wielkiej radości normalnych graczy.
Oczywiście (by nie przeciążyć ich intelektualnie), na serwerze Elizjum wybór prof byłby zawężony do jedynej słusznej - "Piorunów Inkantacji Zabójczego Druida Atlety" w skrócie... no mniejsza o skrót...
Dość powiedzieć, że druid taki na 18 lvl kijem biłby jak barb 120 z epikiem. Na 30 lvl pioruny były by jak metek u MO 100+ a do tego miałby zmartwychwstanie - im kto więcej głupich dedów zaliczy, tym stawało by się ono mocniejsze...


13 Kwi 2015, o 00:50

Podziękowali: ElMorte (13 Kwi 2015, o 09:36)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Kwi 2014, o 20:11
Posty: 156
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: nowy S
Sajdzix napisał(a):
Szansa na drop 1%? A na luj mi bosski! Będę farmil icha/żabę i dropil epiki skoro aż taką duża szansa. Pomysł z dupy, bez głębszej analizy... NIE



Kolega napisał "Szansa na drop RARA , a nie EPIKA" . Czytanie ze zrozumieniem .

Pomysł nie podoba mi się , tylko obciążał by grę , przez co bylo by więcej "lagów" . Mało ludzi gralo by na nim , tak jak na HC :)

_________________
Image
Image
Image
Image


13 Kwi 2015, o 15:41
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: nowy S
Onion jak myślę wysyłasz te pretensje w moją strone więc dam ci rade, czytaj dokładnie całość a nie tylko koniec gdybyś czytał dokładnie wiedziałbyś że ten pomysł dla mnie jest też nienormalny

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


13 Kwi 2015, o 17:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 442 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron