Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Znów temat zielonej :) 

Czy docierado was co napisałem?
Tak 22%  22%  [ 4 ]
Nie 61%  61%  [ 11 ]
Nie wiem 17%  17%  [ 3 ]
Razem głosów : 18

 Znów temat zielonej :) 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Sie 2014, o 10:37
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Hopnabosa
Odpowiedz z cytatem
Post Znów temat zielonej :)
Witam, po raz kolejny powrócę do tematu mobków przed zielona...Rozpiszmy to w punktach:
1) Większość ludzi pewnie będzie pisać, że trzeba wyjść w odpowiednich godzinach, lecz jest to słaby argument, ponieważ to jest gra...logujesz się, żeby pograć, a nie użerać się z mobkami przed zieloną 20 minut, bo poszedłeś o 11 a nie o 14...
2) Rozumiem jest duża nagroda za pół godziny nerwów, lecz niesamowicie wnerwiające jest jak ubijasz jedną grupke a druga respi się tuż przed tobą bo nie ubiłeś poprzedniej 5 sekund wcześniej.
3) Już widzę jak zaraz będziecie pisać, żebym nie chodził sam, bo sam sobie utrudniam...lecz gdybym za każdym razem miał kogoś brać to równie dobrze to zlecenie mogło by być od 30 lvl.
4) Teraz potki....nie każdy je ma, dlatego miło było by się pokusić chociaż o mały skrawek na odpoczynek :) ( taki pomysł w pomyśle )
5) Zwoje tp. naprawde, kiedy 1 raz robiłem to zlecenie byłem bardzo zdziwiony, że nie ma wyjścia, ponieważ wtedy jest problem z powrotem ( mówię do tych, którzy nie mają gildii, lub tymczasowo z niej odeszli )...gdy ubije się już tego duntira trzeba znów przejść przez kilka mobków ( jeżeli się nie przyszło "w tych godzinach" ) i wlec się po tych korytarzach w nadziei, że mobki się nie zrespiły).

Przeanalizujcie to co napisałem...możecie napisać punkty z którymi chociaż trochę się zgadzacie. :)


17 Kwi 2015, o 21:49
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Znów temat zielonej :)
Już drugi temat o tym samym w ciągu kilku godzin. Czy naprawdę tak trudno poszukać na forum czy podobnego tematu nie ma i się pod niego podpiąć?

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


18 Kwi 2015, o 00:11
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znów temat zielonej :)
1. No to zostaje Ci 15min na pozostałe etapy, więc nie ma problemu.
2.To ile czasu ty bijesz tą jedną grupkę że zdąży Ci się zrespić kolejna? Wiem że na 55lvl ciężko owe zlecenie jest wykonać ale od 70 już łatwo idzie (no może oprócz dt bez dobrego peta).
3. Napisanie na globalu "zapraszam do zielonej" czy "wybiera się ktoś do zielonej?" jest aż takie ciężkie? Oszczędziło by Ci to na pewno wiele nerwów.
4. Zahacz o instancje przed duszkami tam masz skrawek odpoczynku. Przykro mi ale potki są potrzebne na sporej liczbie bossów, a jeśli jedno zlecko tego wymaga to nie jest to aż taki duży problem.
5.Ktoś coś takiego wymyślił jak zwoje teleportacji do trentis co prawda są strasznie drogie ale jest zastępstwo. Od 55lvl raczej mało graczy jest bez gildii w niektórych gildiach brakuje graczy, a przez te 2 dni czekania przy zmianie gildii można wytrzymać.

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


18 Kwi 2015, o 07:29
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Znów temat zielonej :)
Strasznie drogie? 1 platy to jest jakieś 15k na 1 zlecenie. No naprawdę to może zrujnować każdego.

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


18 Kwi 2015, o 08:27
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znów temat zielonej :)
Darkhen napisał(a):
Strasznie drogie? 1 platy to jest jakieś 15k na 1 zlecenie. No naprawdę to może zrujnować każdego.

Pewnie już wielu zrujnowało skoro wolą wracać przez mobki :P Chodź czasem po prostu najtaniej iść na duszku jeśli się mobki nie zrespiły :D

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


18 Kwi 2015, o 09:20
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:04
Posty: 38
Miejscowość: k/Bydgoszczy
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znów temat zielonej :)
no właśnie 15k (1pl) kosztuje powrót z zielonej do trentis, może nie wszyscy o tym wiedzą wiec pisze:
w menu gdzie sie kupuje premke można z zielonej lecieć do trentis za 1 plate

prawda taka że jeśli to by miało być łatwe, bez mobów, z odpo, to by powinno być 50k do zgarnięcia a nie 350k :)

_________________
Taernijczyk od czerwca 2011 :twisted:
dr 110 (plox 104,wilczur 79)
mo 61
ryc 50
bb 42
łu 18
sh 9
vd 3


18 Kwi 2015, o 10:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Sie 2014, o 10:37
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Hopnabosa
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znów temat zielonej :)
Darkhen napisał(a):
Już drugi temat o tym samym w ciągu kilku godzin. Czy naprawdę tak trudno poszukać na forum czy podobnego tematu nie ma i się pod niego podpiąć?


Dark ja wiem, że ty masz wywalone na graczy 55-60lvl ( zwłaszcza jak idą bez peta ), więc tobie te mobki nie przeszkadzaja bo dla cb to 3 min...ale nie musisz krytykować każdego takiego pomysłu tylko dlatego, że taki temat pojawił się kolejny raz...lecz skoro pojawił się kolejny raz to chyba coś z tym trzeba zrobić, żeby gracza było lepiej? Chociaż nie bd za dużo roboty...przecież watahe testujecie...


18 Kwi 2015, o 11:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znów temat zielonej :)
Zlecenie ma być wymagające, na 55 poziomie te 350k to przecież fortuna


18 Kwi 2015, o 11:53
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013, o 20:56
Posty: 24
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Krzesiek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znów temat zielonej :)
Buszcik ma racje, zlec musi być wymagające. Na 55 śmigałem z kolegami, tak do 65 już sobie spokojnie dawałem rade z konowałem. Teraz natomiast (fakt że mam 84) ale nawet gdy idę do zielonej sam (staram się wołać na globalu ale czasem nie ma odzewu), zawsze dotrę niej w czasie pozwalającym zrobić zlec.
Rada: znajdź gildię, większość problemów będzie rozwiązana :)

_________________
'' Postęp jest wymówką dla zepsucia. '' - ,Diuna, Franka Herberta
'' Trzeba zrobić ściepę narodową, i kupić bombę atomową! '' - Bohdan Smoleń

Rycerz 90 (91 coming soon) toczy się do góry... Gildia FTT, nick: Krzesiek, bynajmniej Grzesiu


18 Kwi 2015, o 12:01
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Znów temat zielonej :)
Hipo1234 napisał(a):
Darkhen napisał(a):
Już drugi temat o tym samym w ciągu kilku godzin. Czy naprawdę tak trudno poszukać na forum czy podobnego tematu nie ma i się pod niego podpiąć?


Dark ja wiem, że ty masz wywalone na graczy 55-60lvl ( zwłaszcza jak idą bez peta ), więc tobie te mobki nie przeszkadzaja bo dla cb to 3 min...ale nie musisz krytykować każdego takiego pomysłu tylko dlatego, że taki temat pojawił się kolejny raz...lecz skoro pojawił się kolejny raz to chyba coś z tym trzeba zrobić, żeby gracza było lepiej? Chociaż nie bd za dużo roboty...przecież watahe testujecie...

Hipo są przynajmniej 3 tematy o tym na forum, z tego 2 identyczne, założone wczoraj. Masz do mnie pretensje, że zamiast poszukać odpowiedzi, zakładacie kolejne tematy.
Analogicznie, zamiast zastosować się do wskazówek innych graczy lepiej pospamić na forum że za trudne.


Proszę o osłabienie ogników bo za mocne na 110 lvl, a przecież ja muszę zlecenie robić.

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


18 Kwi 2015, o 12:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 89 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron