Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Puste miejsce w eq 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Puste miejsce w eq
W eq jest miejsce na zbroję, oręż,pelerynę itp. ale jest jeszcze 1 wolne miejsce, więc sobie tak myślę może by coś tam włożyć :) i wymyśliłem [werble] ''Szczęśliwy przedmiot'' : :D np. idziemy sobie na ducha energii [w moim pomyśle dropią z bossów władających energią typu duch, fyo, v1/v2] i wypada nam np. przedmiot o nazwie ''świecący kamyk'' który daje nam +50 hp +5 zręki i rozproszenie holma 3% ten szczęśliwy przedmiot jest kruchy więc co jakiś czas musimy go naprawić u kowala i założyć spowrotem.

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


24 Kwi 2015, o 18:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Puste miejsce w eq
Na jaki lvl byłby przedmiot z proponowanymi statami? Jak szybko by się psuły te przedmioty? Jaka szansa na drop? Jakie koszty naprawy? Można byłoby to expić? Jaka waga przedmiotu? Jakie bossy (dokładnie)? Ile rodzajów takich przedmiotów by było i na jakie lvle?
Dałeś nam zarys propozycji, ale jeżeli chcesz żeby była zauważona to rozwiń swoje myśli. Jestem za wprowadzeniem drobnego przedmiotu wspomagającego, ale to zależy od dobrego pomysłu.
Nie wspominam już, że jak się wymyśla nowe przedmioty to należy wziąść pod uwagę inne rary/psychorary, wszystkie profesje itp.
A kończąc chciałbym dodać, że administratorzy sami powiedzieli, ze nie potrzebują pomysłów na nowe przedmioty, no szkoda :/


24 Kwi 2015, o 21:16
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Sty 2015, o 14:51
Posty: 50
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Promilovy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Puste miejsce w eq
Jemu chyba chodzi o sam pomysł tego. Jaki sens w tym aby rozpisywał co i jak skoro to nie wejdzie? To co on napisz i tak nie wejdzie bo Drygu tak czy siak jakoś by to zmienił

_________________
<Nic tu nie ma.>


25 Kwi 2015, o 08:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Puste miejsce w eq
Po co mam dokładnie rozpisywać jak i tak to pozmieniają jeżeli będą chcieli to wprowadzić. Dałem pomysł a dokładnie to juz zależy od ekipy ja nwm na jakich zasadach oni tworzą przedmioty ale na pewno według jakiegoś schematu :?

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


25 Kwi 2015, o 08:57
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Puste miejsce w eq
Jeżeli tak podchodzisz do tej sprawy to nie było żadnego sensu żebyś to pisał, ponieważ tematów na zapełnienie tego pustego miejsca było od groma (niektóre o wiele lepiej rozpisane) a i tak zostały odrzucone, więc po co piszesz temat skoro byłeś pewien, że to wszystko i tak zrobią po swojemu?


25 Kwi 2015, o 12:03
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Gru 2014, o 23:31
Posty: 15
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: StKatharina
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Puste miejsce w eq
Jak dopracujesz swój pomysł i wiecej przedmiotów tego typu odezwij się ponownie. Lecz moje zdanie to bez sensu

_________________
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej,ale czwarta będzie na kije i kamienie-Albert Einstein


26 Kwi 2015, o 15:12
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Puste miejsce w eq
Sam nawet podawałem przy okazji pomysłu jak rozwiązać problem łuka w beirn i proponowałem tam kołczan i rzuciłem kilka pomysłów na jego staty do dopracowania.

Tu sobie możesz zobaczyć. Temat i tak umarł.
viewtopic.php?f=121&t=41297&start=30


26 Kwi 2015, o 15:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 459 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron