Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Ucieczka peta 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 23 Gru 2014, o 10:45
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: JeeanD
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ucieczka peta
Luciuss napisał(a):
Samo odblokowanie slota jest plusem, nie bedzie czekania az pet padnie bo trzeba wpuścić VD czy rycka, klikasz wypad z party i od next rundy jazda. Kazda forma kontroli peta jest zaletą na tą chwilę, chodzisz ze zwierzakiem do tresera, exp mu nabijasz a ta bestia czasami głupia jak but.

Lepiej bym tego nie ujęła. W ten sposób otrzymali byśmy chociaż namiastkę prymitywnej kontroli nad petem podczas walki. W końcu pies posłuchał by panai w określonych sytuacjach przestał być zbędnym balastem.

lisarioIII napisał(a):
Pomysl fajny i grywalny.
Jednak dopiero dodatek mikhella powoduje jego kompletność.
Czyli pozostawienie poziomu hp i dodanie "gwizdka"/ komendy (tutaj jedynie nie byłbym za tym aby wszystkie pety naraz uciekały).
Dlaczego? Ano na przykład taka sytuacja: walczysz z petem i dostajesz ucieczkę. Pet zostaje sam - kto wtedy gwizdnie?

Wybacz lisario ale pomysł "gwizdka" troszkę mnie bawi bo jest w zasadzie zbyteczny. Jeśli Ty uciekniesz to twoje pety uciekną w następnej rundzie zaraz za tobą (o ile oczywiście przeżyją). Tak jest przecież teraz. To samo dotyczy flagi, nikt nie musi gwizdać, pet sam zwieje w następnej rundzie jeśli cie wyrzuci.
No chyba że chodzi o gwizdek dany na początku rundy w 10s zegara, a wszystkie pety miały by uciekać na końcu rundy, to już troszkę inna sprawa, warta przemyślenia.

Co do pozostawienia poziomu HP była bym temu przeciwna.
Przypuśćmy że pet idzie w party z druidem i ma ustawioną ucieczkę na 400. W sytuacji gdy zdrowo oberwie i zostanie mu 399hp to po prostu zwieje. Mimo tego że druid bez problemu go uleczył.
Nie jednokrotnie przerabiałam tą żenującą sytuacje.


29 Kwi 2015, o 19:24
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ucieczka peta
Hej
Up@JeeanD
Jak dla mnie to hp musi zostać.
Dałem przykład z ucieczką, może inny będzie bardziej trafny: giniesz na mocnej grupce i Twój zwierzak walczy sam. Ponownie wraca pytanie: kto wtedy gwizdnie?
Bez poziomu hp nigdy nie ucieknie co spowoduje zdecydowanie większą liczbę zgonów.
Twój przykład z dru i ucieczką pokazuje jedynie, że za wysoko ustawiłaś petowi poziom hp.
Z drugiej strony przecież nie ma ograniczenia w poziomie hp do ucieczki prawda?
Daj więc 1hp (lub 0 jak się da - nie sprawdzałem) i masz to co chcesz.

pozdrawiam
Lisario


30 Kwi 2015, o 12:52
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 23 Gru 2014, o 10:45
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: JeeanD
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ucieczka peta
Eh ja już nie mam siły na dyskusje..

Lisario wiesz czym się różni pole czerwone od fioletowego?


Edit//
Zrozumcie. Mój pomysł nie polega na tym aby wprowadzać jakieś "gwizdki" i inne wynalazki w grze. chcę po prostu aby gracze mieli możliwość wygonienia peta z party. To wszystko. Ta prosta czynność ułatwiła by i umiliła rozgrywkę z petami i w party.


30 Kwi 2015, o 14:38
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:04
Posty: 38
Miejscowość: k/Bydgoszczy
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ucieczka peta
ciekawy pomysł, często sie wbija na wenda a tu 'zonk' ...z petem, mój ma ucieczke na 0 to nie ucieknie potem go lecze bo szkoda pozwolić mu dednąć, także jak dla mnie takie coś by sie przydało. na+

_________________
Taernijczyk od czerwca 2011 :twisted:
dr 110 (plox 104,wilczur 79)
mo 61
ryc 50
bb 42
łu 18
sh 9
vd 3


30 Kwi 2015, o 16:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 457 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron