Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Zwycięzca jest tylko jeden 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Cze 2012, o 10:33
Posty: 134
Podziękowano: 519 razy
Otrzymanych podziękowań: 276 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Zwycięzca jest tylko jeden
Witam.
Chciałbym zaproponować event, który miał już kiedyś miejsce, ale nikt nie ma chęci, żeby go powtórzyć.
Igrzyska Śmierci.- świetna zabawa dla graczy lubiących rywalizację, PvP, turnieje oraz nagrody. Czyli teoretycznie dla każdego coś fajnego- pomijam osoby, które 100% czasu w grze spędzają na expie, ale oni biorą udział tylko w HH i grupkach z expem.

ZASADY
Event podzielony na przedziały lvlowe- jeden przedział na jeden miesiąc.
Przedziały levelowe- identico jak podczas LIGII PROFESJI:
1-29
30-59
60-94
95+
Zamiast 9 turniejów w miesiącu zostałoby 8 oraz w każdą ostatnią sobotę miesiąca odbywałyby się Igrzyska Śmierci. Oczywiście jeśli nie cieszyłyby się one dużym zainteresowaniem to po pierwszym sezonie stałyby się historią, ale w innym wypadku mogłyby zostać comiesięcznym wydarzeniem, którego pełny cykl trwałby 4 msc(cztery przedziały lvl).

Dlaczego zamiast turnieju?
Ów wydarzenie wymagałoby poświęcenia kilku godzin ze strony ekipy, a nie można pozwolić, żeby się przemęczyli :D Natomiast zamiast trzygodzinnego turnieju (30minut walk i 2.5h czekania) mielibyśmy dwugodzinny event (godzina zapisów i teleportowania na mapkę oraz godzinka walk). Odskocznia i dla graczy i dla prowadzących.
Zapisy od 18 do 18:55 w dokach portowych przy zacumowanym stateczku. (1gracz=1postać).
Image
Wybrany członek ekipy teleportowałby chętnych na mapkę ukazaną w filmie.
O godzinie 19 START.

Wygrywa osoba, która jako ostatnia zostanie na mapie. ( w przypadku remisu czyli śmierci dwóch ostatnich graczy w tej samej rundzie zwycięzców mamy dwóch).
Spoiler:

Minimalna liczba osób, żeby event się odbył to 30 graczy w przedziale.

Nagrody
Zwycięzca (w przypadku 1 gracza) otrzymuje:
1-29- 100 platyny, pet krzyżak, 10WF HP.
30-59-200platyny, pet babadek, 2 czarne perły.
60-94-300platyny, pet Wściekły grizzly, 2 mapki na modle.
95+ -400platyny, pet Zimowy Szaman, Dusza vorlinga.

Wszystkie pety są tak dobrane, żeby nie żyły zbyt długo i szybko mogły paść. :D

Zwycięzcy (w przypadku remisu) otrzymują:
1-29- 50 platyny, 5 WF HP, pet żebrak.
30-59- 100 platyny, czarną perłę, pet żebrak.
60-94- 150 platyny, mapkę na modlę, pet żebrak.
95+ - 150platyny, duszę vorlinga, pet żebrak.

Dodatkową nagrodą ekstra jest lista , która będzie wisieć w karczmie w Trentis (zamiast obecnego rankingu) przez kolejne cztery miesiące z nickami wygranych.

Za wszelkiego rodzaju przeszkadzanie w evencie gracz otrzymywałby dodatkową nagrodę jail+kulkę u nogi na 7 dni (z kulką nie da się wyjść z jaila, więc taki 7 dniowy odpoczynek).

Oczywiście to luźna propozycja i szczere liczę, że ekipa podejmie się wyzwania i być może rozwinie pomysł na ligę profesji.

Pozdrawiam V

_________________
IImiejsce-jedyny 29lvl, który dobił 800powera
http://scr.hu/2s0/ullr3

Koniec gry 2017.04.19


5 Cze 2015, o 14:45

Podziękowali: 2 Mroku (8 Cze 2015, o 20:36), VitekSheed (8 Cze 2015, o 08:19)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zwycięzca jest tylko jeden
No z tymi petami to zaszalałeś, a co do takiego eventu to od razu wiadomo, że wygra ktoś z G, której najwięcej członków się zgłosi...

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


5 Cze 2015, o 15:03
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Cze 2012, o 10:33
Posty: 134
Podziękowano: 519 razy
Otrzymanych podziękowań: 276 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zwycięzca jest tylko jeden
Raz na miesiąc jeden pet, który zależnie od przedziału padałby na mobach od icha do gmo. Przesadziłem? Nie wydaje mi się, bo każdy z wymienionych petów ma strasznie małe pancerze.
Co do żebraka jest to nagroda "pocieszenia", która ma dawać niedosyt i chęć wzięcia udziału w następnym cyklu.

Nie rozumiem jednak dlaczego wygrać miałaby osoba, w której zgłosi się największa ilość ludzi. Wystarczy, że będą musieli stanąć przeciwko dwóm mniejszym bractwom lub jednej ogarniętej ekipie, a wygrana stanie pod dużym znakiem zapytania.

Oczywiście pewnie jest mnóstwo niedopracowanych szczegółów. Dlatego zachęcam Was do udzielania swoich poprawek i wyrażania opinii- czy wzięlibyście udział w takim "turnieju/oraniu" na specjalnej mapce?

_________________
IImiejsce-jedyny 29lvl, który dobił 800powera
http://scr.hu/2s0/ullr3

Koniec gry 2017.04.19


6 Cze 2015, o 10:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zwycięzca jest tylko jeden
Vendetta ja nigdy nie powiedziałem Ci nie. Tylko nie w tej chwili. Taki event ma dla mnie wiele punktów które mi się nie podobają.
Takiego eventu nie jest w stanie przeprowadzić dowolny człowiek tylko osoba w randzie Gm/Administratora.
A więc tak:
- wygrzebie się z egzaminów (czerwiec = sesja)
- posprawdzam na s0 moje wątpliwości
- ewentualnie zmodyfikuje to według tego co może być co nie
Wcześniej niż w lipcu się za to nie zabiorę. Jak będę pracować nad tym żeby dograć wszystkie szczegóły z chęcią się z Tobą skonsultuję.

@
"Dodatkową nagrodą ekstra jest lista , która będzie wisieć w karczmie w Trentis (zamiast obecnego rankingu) przez kolejne cztery miesiące z nickami wygranych."

Niewykonalne - taka lista tylko na forum
Nie da się zrobić niczego na poziomie GMa co wymaga zmian programistycznych.

Czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje?

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


6 Cze 2015, o 13:56
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Cze 2012, o 10:33
Posty: 134
Podziękowano: 519 razy
Otrzymanych podziękowań: 276 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zwycięzca jest tylko jeden
ViconiaDev-
jak możesz wymień co Ci się nie podoba. Co dwie głowy to nie jedna :P

Oczywiście rozumiem Twój brak czasu na zorganizowanie tego typu eventu, gdyż jako wolontariusz, chyba można tak nazwać pracę GMa, nie spędzasz każdej wolnej chwili w grze. Jednak opisałem tutaj ten event, żeby również inni game masterzy mogli go przemyśleć i ewentualnie wcielić.


Cóż... Wykonalne było zmienić mapkę pod CTF, a lista jest "impossible"? Gdyby zamiast turniejów raz w miesiącu na każdym serwerze rozgrywałaby się bitwa w "plenerze" to zrobienie takiej listy byłoby wręcz wskazane- tak jak jest to z turniejami (jednak kilka dni po turku napis kto wygrał jest kasowany).

_________________
IImiejsce-jedyny 29lvl, który dobił 800powera
http://scr.hu/2s0/ullr3

Koniec gry 2017.04.19


7 Cze 2015, o 17:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zwycięzca jest tylko jeden
Vendetta napisał(a):
Cóż... Wykonalne było zmienić mapkę pod CTF, a lista jest "impossible"? Gdyby zamiast turniejów raz w miesiącu na każdym serwerze rozgrywałaby się bitwa w "plenerze" to zrobienie takiej listy byłoby wręcz wskazane- tak jak jest to z turniejami (jednak kilka dni po turku napis kto wygrał jest kasowany).

Dokładnie tak...
Zmiana mapy, tworzenie mobów do CTF, nowe komendy do wojny to była praca wielu ludzi. Którzy oderwali się na moją prośbę od swoich obowiązków i zrobili to.
Wcześniej jednak był prequel eventu którym zobaczyłem, że jest zainteresowanie takim wydarzeniem. I będzie ono cykliczne raz na miesiąc - dwa miesiące, już moja w tym głowa. A sama idea wciąż jest dopracowywana (dzisiaj kończy się konkurs na logo eventowe i jest parę interesujących prac).

Co do Twojego eventu to najpierw skorzystamy z tego co mamy a potem będziemy myśleć jeśli się spodoba co można ulepszyć. Niemniej jednak jeśli coś będzie ulepszane to rzeczy niezbędne do takiego eventu (lista niezbędna nie jest).

Z strony S1 masz mnie chętnego - ale jak powiedziałem lipiec najwcześniej.

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


7 Cze 2015, o 17:48

Podziękowali: Vendetta (7 Cze 2015, o 17:51)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zwycięzca jest tylko jeden
Cóż dodać cóż ująć dobry pomysł przydało by się troche takiej zabawy ;)

_________________
Image


8 Cze 2015, o 20:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 498 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron