Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Kasowanie postaci 

Czy podoba ci się ten pomysł?
Nie 56%  56%  [ 24 ]
Tak 7%  7%  [ 3 ]
Tak ale do dopracowania 28%  28%  [ 12 ]
Nie mam zdania 9%  9%  [ 4 ]
Razem głosów : 43

 Kasowanie postaci 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2015, o 15:46
Posty: 54
Miejscowość: Tam ----->
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: LuigiVampa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Kasowanie postaci
Witam chciałem zaproponować pewne rozwiązanie a pewnie po przeczytaniu tematu już się domyślacie o co może mi chodzić :) mianowicie usuwanie kont które maja po 2-3lvl i stoją od ponad roku czasu, dla czego? ponieważ przeszkadza to np jakiemuś doświadczonemu graczu który chce zmienić nick, nie może ponieważ jest zajęty przez 2lvl :cry: tak więc idea jest taka:
Warunki:
Nie odwiedzanie postaci przez miesiąc która nie osiągnęła 45 poziomu
Usuwa jedynie postacie które nie były logowane
Turkowe bez obaw kasowanie będzie następować kiedy nie odwiedzimy naszego konta przez miesiąc *Biorąc pod uwagę że nie mamy wbitego 45 poziomu na żadnej z naszych postaci
Po 45 poziomie kasowanie nie następuje nigdy




Trochę uproszczę: po nie zalogowaniu się na KONTO na którym nie ma żadnej postaci powyżej 45 poziomu następuje kasowanie kasuje postaci od najniższego poziomu do najwyższego kasowanie jednej postaci (po upływie miesiąca) następuje po kolejnym miesiącu i tak dalej i tak dalej samo konto nigdy nie będzie skasowane a jeśli miało się jakąś platynę w plecaku zostaje ona przelana w paczkach lub już wypakowana na pierwsze konto które będzie stworzone po wykasowaniu wszystkich
Konto z postacią po wyżej 45 poziomu
Tu zasada jest prosta, kasowanie postaci nie następuje nigdy chyba że postać ma 10 poziom wtedy po nie zalogowaniu się na nią przez dajmy na to 3 miesiące zostaje ona kasowana natychmiastowo a wszystkie przedmioty z jej eq trafiają do depozytu bądź do rąk własnych :lol:
To by było na tyle proszę o rozpatrzenie tego pomysłu przez kogoś z kolorowych :) pzdr s1


Ostatnio edytowany przez ShaTaNek, 27 Cze 2015, o 22:23, edytowano w sumie 1 raz



27 Cze 2015, o 20:23
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
Daj spokój, raptem 400 tysięcy graczy a Tobie już brakuje pomysłu na nick? Trochę kreatywności ;)

Istnieje system usuwający małe, zbyt długo nieaktywne postacie - moim zdaniem sprawdzający się lepiej, niż mogłoby to być w przypadku Twojej wersji. Jest łagodny i nikomu nie szkodzi, a Twój mógłby napsuć sporo krwi osobom z niskim poziomem chcącym powrócić do gry po dłuższej przerwie. Raczej nie widzę szans na jakiekolwiek kroki w tę stronę.

_________________
Spoiler:


27 Cze 2015, o 20:32
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2015, o 15:46
Posty: 54
Miejscowość: Tam ----->
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: LuigiVampa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
Nicolay napisał(a):
Daj spokój, raptem 400 tysięcy graczy a Tobie już brakuje pomysłu na nick? Trochę kreatywności ;)

Istnieje system usuwający małe, zbyt długo nieaktywne postacie - moim zdaniem sprawdzający się lepiej, niż mogłoby to być w przypadku Twojej wersji. Jest łagodny i nikomu nie szkodzi, a Twój mógłby napsuć sporo krwi osobom z niskim poziomem chcącym powrócić do gry po dłuższej przerwie. Raczej nie widzę szans na jakiekolwiek kroki w tę stronę.

hmmm mówisz o jakimś systemie? ktoś mi może objaśni jaki to system? ps. 400k graczy jest już od ponad roku jeśli nie więcej


27 Cze 2015, o 20:42
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
Cytując cały system polega na tym, że: "Postać może zostać usunięta, jeśli jest poniżej 10 poziomu i nie logowała się przez 90 dni. Postacie powyżej 10 poziomu nie będą usuwane."

_________________
Spoiler:


27 Cze 2015, o 21:06
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
400k graczy to reklama, ona się nie zmienia.

System kasuje automatycznie około 500 postaci poniżej 10 poziomu na dzień, po 240 dniach bez logowania (a nie tak jak mówi regulamin po 90). Ponieważ ma do skasowania teraz około 35.000 postaci nie zawsze to automatycznie jest po 240 dniach, czasami postacie zostają dłużej, chociaż powinny zostać już skasowane.

Z całą pewnością gdy automat zacznie kasować postać podlega ona procedurze jak przy kasacji przez gracza, czyli na postaci jest krzyżyk i kasację można anulować. Nie mam pewności jak długo ten krzyżyk jest widoczny - czy są to 2 dni tak jak w przypadku kasacji przez gracza, czy nie.

@Nicolay - nie jest wcale łagodny i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo niektórym szkodzi :evil:

Moim zdaniem jeśli rozważamy logowanie nie powinno dotyczyć postaci, a konta. Jeśli ktoś na konto loguje, a nie na postać nie powinna być ona kasowana. Niestety zasady są inne.

Pozdro

@down - ta reklama wisi chyba z 3 lata. Poza tym nikt nie wie o czym mówi na prawdę - 400k kont, postaci czy graczy - to inne sprawy. O tym był już osobny temat, możesz odszukać.

@Nicolay - dokładnie, po co tylko wbijać 10 poziom, skoro na 2 postać jest takim samym depozytem, a na 5 można z niej nawet handlować.

Nie ma to jak zostawić sobie nobka, na którym jest 999 paczek platy po 50 i zapomnieć o nim na rok, a gdy chce się załadować platę na premkę nagle go nie ma :shock:

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro 27 Cze 2015, o 21:21, edytowano w sumie 3 razy



27 Cze 2015, o 21:09
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2015, o 15:46
Posty: 54
Miejscowość: Tam ----->
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: LuigiVampa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
Nicolay napisał(a):
Cytując cały system polega na tym, że: "Postać może zostać usunięta, jeśli jest poniżej 10 poziomu i nie logowała się przez 90 dni. Postacie powyżej 10 poziomu nie będą usuwane."

Wiesz zawsze jest opcja do negocjacji ponieważ 10 poziom to kwestia pół godziny gry nawet na nieogarnianiu
@Szymdaro tylko że reklama powinna mówić chyba o ilości graczy a nie o ilości graczy która była rok temu :lol: chyba że ekipa czeka aż będzie to 400k ale dyskusja na ten temat to już offtop


27 Cze 2015, o 21:11
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
@Szymdaro, chyba wiem co masz na myśli, ale od tego są właśnie depozyty. A jeśli komuś nie wystarczają zawsze można wykorzystać postać z poziomem większym niż 10 - chyba każdy ma takich przynajmniej kilka, jeśli nie kilkanaście.

_________________
Spoiler:


27 Cze 2015, o 21:17
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 3 Maj 2014, o 10:26
Posty: 307
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 174 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
@Szymdaro

Jeżeli postać jest kasowana przez system to też mamy 48h przez które kasacje możemy anulować, czyli jest tak samo jakby to gracz postać usunął.
---
Mam w osobach poleconych i w znajomych konta/postaci poniżej 10 lvl, które nie logowały się od od 4 lat i nie zostały usunięte, więc systemowi usuwania można wiele zarzucić.

Z kontami widmo przydałoby się zrobić jakiś mały porządek. Wymogi typu 45 lvl w miesiąc są przesadą, ale gdyby automatycznie wrzucić do usunięcia wszystkie postaci do 15 lvl, na które nikt nie logował się dłużej niż np 120 dni + o ile nie ma większej postaci która się logowała w czasie ostatniego miesiąca, zrobiło by się troszkę luźniej.


27 Cze 2015, o 21:49

Podziękowali: Fpkori (8 Lip 2015, o 09:59)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2015, o 15:46
Posty: 54
Miejscowość: Tam ----->
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: LuigiVampa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
@Titania chyba mnie źle zrozumiałaś. Wszystko po pierwsze jest do ustalenia a po drugie to chodziło mi że musi się przynajmniej 1x w miesiącu zalogować jeśli tego nie zrobi to dostaje kolejny miesiąc i pod koniec tego drugiego miesiąca postać się kasuje a wszystkie rzeczy które miała na sobie wędrują do depozytu/jeśli nie ma miejsca wędrują one do pierwszej postaci która będzie na nowo założona jednakże będą one przypisane jako: hmm no nie wiem coś w stylu: "Nieznany przedmiot"


27 Cze 2015, o 22:20
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kasowanie postaci
Nigdy nie usunięto mi żadnego lolka, nie mam na myśli lvli 20-50, których miałem z 60 szt., ale lolki na 5 lvlu (głownie depozyciki, mimo posiadania wszystkich, jest ich zbyt mało, robilem tez te lolki w celu pisania z nich na handlowym - kupuje itemy z lolkow). I uwaga! Plate kupowałem czesto z lolkow, hurtowe ilości, z lolkow, które nie były podpięte pod jakiegoś maina, czy chocby 20-lvlowego alta, czesto tam sobie jakiś czas leżała. Dla mnie usuwanie postaci poniżej 10 lvla to mit, nigdy nie widziałem, zeby któraś z moich postaci usunięto.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


28 Cze 2015, o 00:25

Podziękowali: 2 Fpkori (8 Lip 2015, o 10:01), Vendetta (28 Cze 2015, o 10:26)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 481 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron