Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Parę myśli. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 13:46
Posty: 62
Miejscowość: krater w okolicach Marsa
Podziękowano: 44 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Parę myśli.
Nie stać mnie na ambitny tytuł, przepraszać.
Podrzucam samą ideę - tym za darmo mogę się podzielić, za resztę proszę mi zapłacić ^^

1) "Kolorowe" npc. Śmiem stwierdzić rasistowsko... że oprócz "Cyganów" nie widziałam żadnego innoskórego człeka z którym się gada. Wszystko białe czy delikatnie opalone (o naszych białych postaciach nie wspomnę, którymi gramy). Skoro otwieracie się na graczy z innych krajów... radziłabym pokolorować kogoś na ciemniejszy kolor skóry by być poprawnym politycznie i nie mieć żadnych problemów w tej kwestii.
PS. Dlaczego Simza wygląda tak samo jak Burdel mama Bożena? :) Nieładnie.
PS2: Nawet magów przy robocie na płaskowyżu pomalować na Niebiesko czy Zielono (skóra)... troszkę fantazji nie zaszkodzi.

2) Powiększanie cycków za platynę. Tak, nie żartuję. Pamiętam moment gdy nie miałam adblocka i widziałam reklamę taernu pani z wielkimi cycami... która to swoimi okrągłościami zarówno górnymi jak i dolnymi zachęcała w jakże wysublimowany sposób do zapoznania się z Taernem. Mam pytanie: Gdzie te cycki? Czuję się oszukana. Owszem, pani Koldzica i garstka damskich npc takowe ma... ale jako tako u graczy gdzie ja je zobaczę? Chyba tylko w lustrze jak się odlepię od komputera... ale mówimy o tym co sprzedajecie mi w Waszej reklamie i zaiste czuję się zwyczajnie wprowadzona w błąd. Zatem - nie wiem czy ta reklama wciąż jest... ale skoro obiecujecie i idziecie tą marketingową stroną... dajcie możliwość paniom na powiększenie biustu swojej postaci za pomocą platyny.
Uleczycie trochę kompleksów, pomożecie nam w otrzymywaniu rarów za darmo od uprzejmych kolegów dla których liczy się nasz charakter ;) itd. Będą w końcu te cycki, Drygu zarobi na tym platynę i wszyscy będą szczęśliwi.

Co było po 2... *liczy na palcach*
3! Esport i Taern. Nie wiem czy śledzicie trendy promowane przez Szanowną telewizję... ale pojawiło się ostatnio coś takiego jak Esport. Beznadziejna gra, mym skromnym zdaniem, zwana Liga Legend czy cuś... ma te swoje imprezki na pvp... nawet w TVPsport wczoraj to puszczali... Moja myśli brzmi następująco: Czy Taern może wejść w ten biznes? Pvp mamy... co prawda jest zbyt statyczne i nudne bo nie lata się postacią tak energicznie jak tam... ale w końcu przecież nadejdą te zmiany 3D... więc może warto się zastanowić... by rozgrywka pvp była bardziej pasjonująca? By się chciało imprezy organizować w tej kwestii i oglądać zmagania graczy na żywo :)
To by było coś... To by była reklama Taernu a nie jakieś cycki-niewidki.
[By była jasność - Rozwinąć pvp dla zainteresowanych a nie sprawić by tylko pvp miało zdominować tę grę. Osobiście za pvp nie przepadam i wolę wypady na bossy... szkoda mi jednak tych, którzy zapuszczają korzenie "na czarnym" i czekają aż ktoś się pojawi (smuuuutne) ... lub wykorzystują czas szukania czempa bo wtedy więcej osób się kręci po mapce więc jest się z kim bić... A tak... pvp miałoby wreszcie jakiś prestiż i realny, ba, szczytny cel :)]

4) Seksizm w upiększaniu postaci. Mężczyźni mają o wiele większy wybór w ozdabianiu buzi swojego ludzika... więcej kolczyków... tatuaży... Skoro nie chce Wam się stworzyć nowych rzeczy dla pań/ są aktualnie ważniejsze rzeczy do zmieniania w grze... może tak zwyczajnie udostępnić nam tamte dodatki? Jak dla mnie to chyba tylko kwestia woli. Przeżyję brak większej ilości fryzur do wyboru... ale mniejszej ilości kolczyków nie zdzierżę! (Foch.)
Po co kobiecie więcej dodatków pytacie? Bo jesteśmy kobietami i żaden facet tego nie zrozumie, poza tym nikomu jeszcze dostatek nie zaszkodził.

5) Zwój teleportacyjny (za platynę oczywiście) do znajomego. Bywają takie chwile, że coś się dzieje i trzeba do kogoś lecieć. Bywa i tak... że nawet z teleportu jest za daleko by zdążyć, np. złapanie wena czy innego czempa. Nie ma czasu na pląsy na mapce, wczytywanie czegokolwiek, itd. Jest potrzeba natychmiastowego działania. Skoro ktoś coś złapał - ma zablokowane pt i tak nikt "Obcy" mu nie wskoczy... zatem... i tak czy siak dołączy do osoby jakiś jego znajomy. Proponuję ułatwić ten manewr. Oczywiście minus taki, że ktoś Cię może zabić jak tylko się telepniesz... a Ty stracisz ów zwój - używasz go zatem na własną odpowiedzialność. Tylko tu uwaga, żeby była jasność, przenoszenie się do osoby znajdującej się w instancji ma być niemożliwe i zablokowane. By nie było oszukiwania przy biciu bossa, że w instancji nie będzie znajdować się 5 tylko 30 osób :D Polak potrafi, trzeba o tym pamiętać.
Uważam, że taki zwój musiałby mieć sporą cenę (zysk, zysk, zysk) i tylko bogatych byłoby stać na skracanie sobie drogi w kryzysowej sytuacji do swego przyjaciela... na mapce :) A niech się bogacze cieszą i trwonią swoją platę, coś im się też należy. Skoro wprowadziliście zwoje z "Żółtego" dla leni... myślę, że i taki zwój nikomu by nie zaszkodził i nie przeszkadzał i być może kogoś zainteresował.

6) Awans peta Gildyjnego - prestiż dla Gildii. Czy mi się zdaje... czy za wbicie lvla mojego peta Gildyjnego nie dostaje żadnego presta? Skoro jest gildyjny... to Gildii prest powinien jakiś lecieć, nie sądzicie? Coś Wam się stanie jak parę presta komuś wskoczy? Jakaś krzywda zostanie komuś wyrządzona? :)
Wbijam od święta więc mogłam nie zauważyć... jeśli się mylę zwracam honor.

===
Więcej grzechów nie pamiętam i za nie nie żałuję.
Jeśli się coś powtarza i ktoś już o tym pisał... zignorować, to umiecie robić najlepiej ;) Ignorować nasze potrzeby i łaskawie wprowadzać watahę po długiej drodze proszenia się o ułatwienie nam gry solo.

_________________
"Istnieje tylko jedna prawda - administracji/biurokracji".

Przypełzła from Gildia: Radykalne Śpiochy.
VD 100 coś lvl, s2.


3 Lip 2015, o 08:23

Podziękowali: Elfnocy (3 Lip 2015, o 19:42)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
Mamy wyłącznie biały kolor skóry, a jak tam ilość kobiet do mężczyzn, tutaj nie trzeba nic poprawić?

Co do esportu, raz, że w LoLu wygląda to dynamiczniej i ciekawiej, w Taernie dla osoby, która jest niezwiązana z grą taka walka jest NUDNA, mimo, że walczącemu dostarcza niezapomniane doznania :D

Poza tym, z LoLem było tak, że zaczęło się od graczy streamujących walki na żywo, będziecie streamować, będzie publiczność, to i będziemy w TVPSport, a może i na olimpiadzie?

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


3 Lip 2015, o 08:40
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Gru 2014, o 23:31
Posty: 15
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: StKatharina
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
W sumie do edytora zmiany wygladu czarna skóre oraz lekko opalona

_________________
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej,ale czwarta będzie na kije i kamienie-Albert Einstein


3 Lip 2015, o 08:53
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
No to od początku:

1) Taern leży w takim, a nie innym klimacie, zarówno Królestwo Utoru, Haligard, Alaril, Beirn. Więc chyba logiczne, że Taern to nie jest gra występująca w czasach współczesnych, gdzie każdy czarnoskóry może z łatwością przeprowadzić się do Polski, czy innego kraju. A po za tym jest to jeden naród, więc mieszkańcy z logicznego punktu widzenia powinny mieć ten sam kolor skóry.
Jednak jest tu pozostawiona furtka w postaci mieszkańców Wyspy Tryfkina. Jak Paraniki, czy jak im tam mają ciemny kolor skóry, to dlaczego też nie mogą go mieć strażnicy? Chyba, że zostali tam sprowadzeni np. z Haligardu :)

2) Ehh, sam nie wiem, czy powiedzieć, ale po co mi to?, czy jednak stwierdzić, że byłbym zadowolony z tego powodu ;) . Ale tak na poważnie to do wersji 3d zmieniają wygląd wszystkich przedmiotów, rarów, setów, epików na postacie kobiece, żeby bardziej ukazywały ich kształty. Bo obecnie zazwyczaj są to zmniejszone przedmioty na mężczyzn. No i to chyba powinno ci wystarczyć :).

3) Każdy wie, że rozgłos Taernu jest skromny, wiele razy się to już przewijało, z tego co pamiętam to w kilku tego typu tematach się wypowiadałem, więc nie będę się dublował.

4) System rozwoju postaci, w szczególności kobiety, jest skromny i ma wiele wad. Choćby nie widać posiadanych fryzur w grze, tak jak w edytorze. I za wszelkimi rozwinięciami charakterystyki swojej postaci jestem za.

5) Nie przemawia to do mnie. W tym punkcie chodzi ci chyba o to żeby osoba, która zaatakowała dajmy na to takiego Wenda, miała większe możliwości na to, że przeżyje zanim ktoś z G do niej dołączy. Jestem temu przeciwny. Na pvp też by tak skakali...

6) Nie tylko za awans, ale ja bym dał, że i za lvl :D, dlaczego? Otóż pet w pewnym stopniu też jest członkiem G, może uczestniczyć w wojnach, na wyprawach gildiowych nie zabierze rara. No po prostu skoro gildia na niego pracuje (rozwija klatki, zbiera jedzenie) to też powinna mieć z tego jakiś zysk nie tylko na polu walki, ale i bezpośrednio dla G, czyli prestiż.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


3 Lip 2015, o 12:23
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
Skoro kobiety mają mieć cycki to niech faceci mogą być grubasami! Ha równouprawnienie :D

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


3 Lip 2015, o 12:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Parę myśli.
Ja się odniosę tylko do "cycków".
Jak zapewne większość facetów lubię ale z praktycznego punktu widzenia, w walce piersi są zbędne. Wszyscy znamy opowiadania o pięknych amazonkach, które amputowały sobie piersi, żeby lepiej strzelać z łuku. Ba spojrzy na współczesne sportsmenki, które noszą specjalne staniki "spłaszczające" te walory kobiecości.
Wyobrażam sobie taką Panią vd, która chce ukazać przeciwnika leć biust w rozmiarze 85D skutecznie uniemożliwia jej uniesienie laski trzymanej oburącz:o.
Albo Pani barba próbująca gryzienia ale się nie może dopchać.
Ja wiem, że kobiety chcą się nam podobać nawet w grach ale bez przesady :roll:



Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


3 Lip 2015, o 12:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Odpowiedz z cytatem
Post 
A mnie w zupełności wystarczają cycki i figura jaski :) do reszty mam stosunek beznamietny

Tapnięte z Notki 4 Tapatalkiem.

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


3 Lip 2015, o 14:00
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
Darkhen napisał(a):
Ja się odniosę tylko do "cycków".
Jak zapewne większość facetów lubię ale z praktycznego punktu widzenia, w walce piersi są zbędne. Wszyscy znamy opowiadania o pięknych amazonkach, które amputowały sobie piersi, żeby lepiej strzelać z łuku.

Ja zastanawiam się skąd wziął się ten durny mit o Amazonkach. Przecież pozycja boczna w łucznictwie była znana już od ho ho i jeszcze trochę.
A z praktycznego punktu widzenia piersi są bardzo użyteczne w walce. Jeśli nie do rozproszenia przeciwnika poprzez ukazanie wdzięków, to choćby jako dodatkowa warstwa tłuszczu którą trzeba przebić by zadać poważne rany w tym obszarze ciała. Nie bez powodu rzymscy gladiatorzy mieli "oponki". Tłuszcz lepiej się zrasta niż przecięte mięśnie i mniej krwawi.


3 Lip 2015, o 14:57
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Parę myśli.
Torkil napisał(a):
Ja zastanawiam się skąd wziął się ten durny mit o Amazonkach. Przecież pozycja boczna w łucznictwie była znana już od ho ho i jeszcze trochę.
A z praktycznego punktu widzenia piersi są bardzo użyteczne w walce. Jeśli nie do rozproszenia przeciwnika poprzez ukazanie wdzięków, to choćby jako dodatkowa warstwa tłuszczu którą trzeba przebić by zadać poważne rany w tym obszarze ciała. Nie bez powodu rzymscy gladiatorzy mieli "oponki". Tłuszcz lepiej się zrasta niż przecięte mięśnie i mniej krwawi.

Spoko, to napełnij sobie dwa sporej wielkości balony piachem, przyczep do klatki i spróbuj pobiegać, posiadać, postrzegać z łuku lub porzucić dzidą. Zobaczymy jak bardzo będą Ci pomocne.


Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


3 Lip 2015, o 16:00
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Parę myśli.
Darkhen napisał(a):
Spoko, to napełnij sobie dwa sporej wielkości balony piachem, przyczep do klatki i spróbuj pobiegać, posiadać, postrzegać z łuku lub porzucić dzidą. Zobaczymy jak bardzo będą Ci pomocne.

Załóż kolczugę i "spróbuj pobiegać, posiadać, postrzegać z łuku lub porzucić dzidą". Czy to znaczy że kolczuga nie będzie pomocna przy otrzymaniu cięcia w część ciała którą chroni?
P.S
Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób duży biust przeszkadza w strzelaniu z łuku? Bo coś mam wrażenie, że łuk to widziałeś tylko u jednej z siedmiu klas postaci w pewnej grze MMORPG. Równie dobrze można napisać, że odstające uszy przeszkadzają w prowadzeniu samochodu.
Owszem, dla kobiet nie jest wskazane używanie łuków o naciągu powyżej 55 lbs, ale nie ma to nic wspólnego z rozmiarem biustu.


3 Lip 2015, o 17:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 489 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron