Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Piach w oczy u łucznika 

Jestem za zmianą umiejetności "piach w oczy" z ataku fizycznego na atak dystansowy?
tak 55%  55%  [ 11 ]
nie 45%  45%  [ 9 ]
Razem głosów : 20

 Piach w oczy u łucznika 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Kwi 2014, o 22:29
Posty: 12
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: WandersQ
Odpowiedz z cytatem
Post Piach w oczy u łucznika
Siema, ostatnio myślałem o łuczniku i doszedłem do wniosku ze łucznika nie biorą pod party głownie u MO, ponieważ jego de bufy nic nie dają MO w 1 rundzie oprócz Twoja stara, ale łucznik bez wiedzy raczej jej nie wbije.. i mało łuczników korzysta z tej umiejętności na zwykłych grupkach na np gorzale, gram MO i sam wole do pt brać vd, ponieważ mam szpile/zaćmę w 1 rundzie co pozwala mi na trafienie przeważnie w 80% w mobka, natomiast jak jestem z łucznikiem moja celność spada do 20-40% ponieważ sam zmysł łucznika niewiele daje MO i nie wszyscy łucznicy dają MO zmysł w 1 rundzie tak samo starej tez nie dają bo i tak nie wejdzie z powodu braku wiedzy, a piach w oczy jest atakiem fizycznym i jest dany po kulach maga czy innych atakach dystansowych innych profesji, a wiec MO woli vd a barba woli sh bo jak wiemy front sheeda daje bardzo dużo barbie więcej niż de buf luka/vd. Moim pomysłem jest to by zmienić umiejętność piach w oczy na atak dystansowy animacja mogłaby wyglądać np ze strzała ma przyczepiony mały woreczek piachu lub zmienić ta umiejętność na "strzał w oko" co by oślepiało danego mobka. Możliwe ze powiecie ze wtedy łucznik nie będzie miał żadnych ataków fizycznych no trudno, myślę ze łucznikowi nie jest potrzebny taki rodzaj ataku skoro ma luk oraz możecie powiedzieć ze łucznik będzie wtedy zbyt dobry, ponieważ bezie wstanie zdebufować maksymalnie danego mobka w rundę, gdyż szpila mu zwiększy % zadawanych ataków, ale patrząc na vd sh oni mogą debuszować mobka na max w runde, czemu łucznik by tego nie mógł zrobić? Ewentualnie można by obniżyć szanse na trafienie danej umiejętności. Podsumowując vd debufuje urokami, sh fizycznymi, łuk fizycznym i dystansowym moim zdaniem łucznik powinien debufowac tylko dystansem. Proszę o wypowiedzenie się głównie ekipy oraz ŁUCZNIKÓW ale także osoby, które zauważyły ten problem u łucznika i chcą od siebie coś do dać :D.


Ostatnio edytowany przez WanderFoneQ, 10 Lip 2015, o 10:14, edytowano w sumie 1 raz



10 Lip 2015, o 09:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Piach w oczy u łucznika
Jestem za zrób ankiete

_________________
Image


10 Lip 2015, o 09:51
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Piach w oczy u łucznika
Tak, masz rację. Zróbmy z luka jeszcze większego koksa w pvp. Przecież wtedy nie trzeba będzie się defić na trzy sfery w pvp. Drodzy łucznicy, pomyślcie o balansie w pvp. Wtedy łucznicy staną się koxami, i zaczną się lamenty brb, mo, pewnie druidzka brać napisze, że druid został osłabiony, a inne profy .wzmocnione. Podsumowuje to. Jestem na nie

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


10 Lip 2015, o 10:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Kwi 2014, o 22:29
Posty: 12
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: WandersQ
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Piach w oczy u łucznika
rzeczywiście łucznik w pvp bedzie wiekszym koksem lecz mysle ze Tworcy gry by zbalansowali to w jakis sposob


10 Lip 2015, o 10:13
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lip 2015, o 18:16
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Piach w oczy u łucznika
Pomysł zły i niepotrzebny.
Taka zmiana wymagalaby sporej uwagi ekipy, calej masy balansow, a wprowadzona zmienilaby system walki.
Mogles nie zauwazyc ale szpila luka na losowych i innych bossach jest pewniejsza od takiej szpilki vdeka (Nie musze chyba dopowiadac, ze owa szpila ma lepszy debuff jak kolano sh).
Takze moja ocena postu jest negatywna.

_________________
Heremon sprzedaje mi zioło.


10 Lip 2015, o 10:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Piach w oczy u łucznika
TrueOgre napisał(a):
Tak, masz rację. Zróbmy z luka jeszcze większego koksa w pvp. Przecież wtedy nie trzeba będzie się defić na trzy sfery w pvp. Drodzy łucznicy, pomyślcie o balansie w pvp. Wtedy łucznicy staną się koxami, i zaczną się lamenty brb, mo, pewnie druidzka brać napisze, że druid został osłabiony, a inne profy .wzmocnione. Podsumowuje to. Jestem na nie

Po pierwsze, temat założył MO, nie łuk.
Po drugie, żaden walczący w pvp łucznik nie zgodzi się na zamianę piachu w atak dystansowy, właśnie z odwrotnych przyczyn niż napisałeś. Zabranie łucznikowi jednej strefy ataku osłabi go w pvp, a nie wzmocni.
Do założyciela tematu: jak idziesz z łukiem proponuję w 1 rundzie dać wrażkę i popalić po łuczniku. Zawsze lepiej trafić 2-3 podpałki niż nie trafić żadnej kulki.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


10 Lip 2015, o 13:04
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 17:24
Posty: 52
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Piach w oczy u łucznika
Darkhen
ciekawy tok myślenia. Vd, sh mogą na maxa zdebufac przed atakiem wykonanym odpowiednio vd-mo i sh-barb. A łucznik już nie.
Obecnie łucznik jest jedna z lepszych profesji w pvp, po osłabieniu dt, tylko vd ma podobny zasięg do niego w pvp. Tylko że na vd można założyć resy a na łuka już nie ma za bardzo czego zakładać.

Powiedz dlaczego nagle ekipa postanowiła zrobić rewolucje w bosach tak by debuffy łuka coś dawały? Co było powodem takiego działania? tylko ze nadal na słabszych mobach (lód/czujki/trole/lempa) nadal działają od 2 i są namiastka tego co potrafi vd (perspektywa mo)

Tak jak autor tematu zauważył łucznik będzie debuferem II kategorii bo nie współpracuje z żadnym DMG w takim stopniu jak pozostali (sh,vd).
Patrząc na skile vd- ukaz, sh-uniki+front (nie wiem co ważniejsze w grze sh) a łuk-.....(który jego skill dorównuje?)

Co do party mo+łuk -wypowiadam się ze swojej perspektywy
- v2 nie biorę wcale, jeśli nie ma vd w party nie idę
- pod lód- jeśli nie ma w pt barby również nie idę szkoda nerwów i czasu,
- lugus- bardzo fajna współpraca po zmianach,
- selena- nie byłem z łukiem ( ogólnie nie chodzę jakoś nie mam serca do tego bossa )
- moronka - specyficzny boss bez załamania chyba nie do ubicia. Walczymy w tej nierównej walce nad 1 :D

co do niższych bosów się nie wypowiadam posiadany lvl (130) oraz wiedza (400) robią swoje i dla mnie nie ma różnicy cz w pt jest debuf czy nie.


10 Lip 2015, o 13:38
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Piach w oczy u łucznika
Patrząc z perspektywy pve jestem na tak, ale pod względem pvp jestem zdecydowanie przeciwny. Więc skoro minimalnie polepszyłoby to sprawę łucznika w pve, a w pvp drastycznie by go osłabiło to werdykt końcowy nie może być inny niż NIE.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


10 Lip 2015, o 14:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Piach w oczy u łucznika
Moooo ja tu pomijam to że łuk jest debbuferem drugiej kategorii. Zmiana piachu na dystans obniży jeszcze jego pozycję w pvp, a to już zniechęci kompletnie ludzi do gry. Masz rację poza sheedem i druidem łuk nie ma przeciwnika w pvp (no może ogarnięty vd), ale to nie pretekst do osłabienia go. Co do roli łuka w pve zapraszamy Was na testy, na serwerach powinny pojawić się linki do tematu. Chcecie pomóc, testujcie.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


10 Lip 2015, o 14:46
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Piach w oczy u łucznika
Piach nie będzie w żaden sposób zmieniany. Zmiana rodzaju ataku zbyt mocno odbije się na wszystkich aspektach gry - trzebaby przerobić większość mobów w grze.
Większe szanse są na zmianę "starej", bo ten skill faktycznie nie jest przydatny w Beirn.
Zmiana starej nie jest przesądzona, ale niestety to nie jest sprawa już na ten upek. Jeśli proponowane zmiany nie przyniosą oczekiwanych skutków to będziemy dalej kombinować, lecz na pewno nie będziemy zmieniać piachu :D


10 Lip 2015, o 14:51

Podziękowali: 2 Darkhen (10 Lip 2015, o 15:07), ProfesyjnaProfa (10 Lip 2015, o 19:41)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 474 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron