Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 wybór pvp 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Lip 2015, o 22:26
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wybór pvp
No, oki kosztuje, ale za każdy lvl up dostaje pl zatem ma juz na wstępie mozliwość posiadania jej. sa pola kolorowe, ok, al ja np. nie jestem zainteresowany pvp, nie atakuje innych graczy, niestety inni mnie atakują stąd ten post. wielkość opłaty za zmaine statusu na pvp dlatego taka, by nie bylo tak że co chwila zmieniają bo kogoś pokonałem i ktoś się odgrywa.


co do odpowiedzi:
Vcoorv napisał(a):
A nie przyszlo Ci do glowy, ze moga Cie bic poniewaz mogles im cos zrobic, zdenerwowac? Albo wypisywac glupie pomysly na forum :p
Ta zmiana nie przejdzie.
Jezelii nie angazujesz sie w pvp to po takim dedzie powinienes miec 2 dni ochrony. 1 ded na 2 dni ( a nawet wiecej) to tak duzo, zeby wypisywac na forum takie pomysly? Z drugiej strony, jezeli uczestniczysz w pvp to zasluzyles sobie na pranie. Bijesz innych = inni bija Ciebie.

to nie bije innych. Często idą w zamku do ekipy jest sie atakowanym, czy nawet idąc na instancje.

Nie jestem agresorem bo pvp mnie nie pociąga, i nie chodzi mi o to że mogę kase czy jakąś śmieciową rzecz stracić, chodzi mi bym miał spokój że nikt mnie nie zaatakuje, np. 49 i 64 (postaci pod pvp) tylko zajde tam gdzie chce.

"Kurczak" DLA POCZĄTKUJĄCYCH, osoby nie chcące walczyć w pvp mogą mieć np. czerwony "x", albo nawet "aureole" a chcący walczyć "rogi".

Co jest w tym śmiesznego że 130czy nawet 140lvl nie chhce brać udziału w pvp? Nie każdy lubi takie walki a w razie czego istnieją turki


18 Lip 2015, o 10:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Lip 2015, o 22:26
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wybór pvp
No, oki kosztuje, ale za każdy lvl up dostaje pl zatem ma juz na wstępie mozliwość posiadania jej. sa pola kolorowe, ok, al ja np. nie jestem zainteresowany pvp, nie atakuje innych graczy, niestety inni mnie atakują stąd ten post. wielkość opłaty za zmaine statusu na pvp dlatego taka, by nie bylo tak że co chwila zmieniają bo kogoś pokonałem i ktoś się odgrywa.


co do odpowiedzi:
Vcoorv napisał(a):
A nie przyszlo Ci do glowy, ze moga Cie bic poniewaz mogles im cos zrobic, zdenerwowac? Albo wypisywac glupie pomysly na forum :p
Ta zmiana nie przejdzie.
Jezelii nie angazujesz sie w pvp to po takim dedzie powinienes miec 2 dni ochrony. 1 ded na 2 dni ( a nawet wiecej) to tak duzo, zeby wypisywac na forum takie pomysly? Z drugiej strony, jezeli uczestniczysz w pvp to zasluzyles sobie na pranie. Bijesz innych = inni bija Ciebie.

to nie bije innych. Często idą w zamku do ekipy jest sie atakowanym, czy nawet idąc na instancje.

Nie jestem agresorem bo pvp mnie nie pociąga, i nie chodzi mi o to że mogę kase czy jakąś śmieciową rzecz stracić, chodzi mi bym miał spokój że nikt mnie nie zaatakuje, np. 49 i 64 (postaci pod pvp) tylko zajde tam gdzie chce.

"Kurczak" DLA POCZĄTKUJĄCYCH, osoby nie chcące walczyć w pvp mogą mieć np. czerwony "x", albo nawet "aureole" a chcący walczyć "rogi".

Co jest w tym śmiesznego że 130czy nawet 140lvl nie chhce brać udziału w pvp? Nie każdy lubi takie walki a w razie czego istnieją turki


18 Lip 2015, o 10:25
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Maj 2013, o 09:57
Posty: 33
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: XtrunksX
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wybór pvp
Bez przesady, kiedyś nawet pumpa nie było.


18 Lip 2015, o 10:44
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wybór pvp
Narutokun napisał(a):
No, oki kosztuje, ale za każdy lvl up dostaje pl zatem ma juz na wstępie mozliwość posiadania jej. sa pola kolorowe, ok, al ja np. nie jestem zainteresowany pvp, nie atakuje innych graczy, niestety inni mnie atakują stąd ten post. wielkość opłaty za zmaine statusu na pvp dlatego taka, by nie bylo tak że co chwila zmieniają bo kogoś pokonałem i ktoś się odgrywa.


co do odpowiedzi:
Vcoorv napisał(a):
A nie przyszlo Ci do glowy, ze moga Cie bic poniewaz mogles im cos zrobic, zdenerwowac? Albo wypisywac glupie pomysly na forum :p
Ta zmiana nie przejdzie.
Jezelii nie angazujesz sie w pvp to po takim dedzie powinienes miec 2 dni ochrony. 1 ded na 2 dni ( a nawet wiecej) to tak duzo, zeby wypisywac na forum takie pomysly? Z drugiej strony, jezeli uczestniczysz w pvp to zasluzyles sobie na pranie. Bijesz innych = inni bija Ciebie.

to nie bije innych. Często idą w zamku do ekipy jest sie atakowanym, czy nawet idąc na instancje.

Nie jestem agresorem bo pvp mnie nie pociąga, i nie chodzi mi o to że mogę kase czy jakąś śmieciową rzecz stracić, chodzi mi bym miał spokój że nikt mnie nie zaatakuje, np. 49 i 64 (postaci pod pvp) tylko zajde tam gdzie chce.

"Kurczak" DLA POCZĄTKUJĄCYCH, osoby nie chcące walczyć w pvp mogą mieć np. czerwony "x", albo nawet "aureole" a chcący walczyć "rogi".

Co jest w tym śmiesznego że 130czy nawet 140lvl nie chhce brać udziału w pvp? Nie każdy lubi takie walki a w razie czego istnieją turki

Nie przejdzie, dlaczego?

1. Otóż na większych lvlach większość czempów jest na red polach (a nawet black itd.). Taki 130 lvl mający wieczną ochronkę miałby przewagę w wyłapywaniu takowych czempów, bo nikt mu nie przeszkodzi.

2. Dlaczego dałeś opcję wykupienia możliwości pvp, a nie wykupienia ochronki? Z twojego założenia wynika, że każdy ma ochrone, a jak chce walczyć to musi płacić...
Bezsens totalny.

3. "Kurczak" (ochronka dla początkujących) to też jest zły pomysł. Pierwsze mapki nie mają red pól. Nowi gracze mogą zderzyć się z nimi dopiero na 10 lvlu (q "Krwawe zaloty"), chyba, że na własną rękę odkrywają mapę. I według mnie jest to dobre. Na początku mają 10 lvli na zaaklimatyzowanie się w grze.
Jeżeli grałeś w inne gry MMORPG to z pewnością wiesz, że większość z nich ma pve i pvp, więc dobrze, że mogą zderzyć się z nim już na 10 lvlu, gdzie mają małe straty przy śmierci (ogólnie straty w pvp są niewielkie, ale na małych lvlach to praktycznie nic nie tracimy).
A więc mamy 10 lvl i pierwsze pvp, większość nowicjuszy zanim dostanie się do Alarilu ma już 20lvl+. Wychodzi na to, że mają 10 lvli (od 10 do 20lvla) na przyzwyczajenie się do niego. Dlaczego Alaril jest takie ważne? Otóż tam jest już o wiele więcej red pól i ogólnie pvp zazwyczaj występuje tam na znacznie większą skalę. Początkowo będą mieli z tym problemy, ale wkrótce dowiedzą się jakich miejsc unikać jeżeli nie chcą być zabici przez "koksów".
I nie zapominajmy, że jak dostaną ochronkę to mają 2 dni "luzu i swobody"

PS: Dałeś przykład zamku. Przechodzisz tunelami pająków (szybciej i mniej graczy) do klapy, a tam czeka na cb drużyna. Jak jesteście już w 3-5, to jedynie może wam zagrozić bardzo wysoki lvl lub zorganizowana grupka jakiś 3 graczy (co rzadko spotykam, a już na pewno nie w zamku)

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


18 Lip 2015, o 12:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Lip 2015, o 22:26
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wybór pvp
Nie, ważne czy wykupić ochronke, czy możliwość atakowania, chodzi o to by był wybór czy chce czy nie.

Piszesz, że idąc na mocniejsze boski nikt ci nie przeszkodzi, co w tym złego? Chcesz to też wykupisz nie to giń.

Tylko to mi się nie podoba w tej grze(% w walkach też ograniczają ale jest ciekawiej dzięki temu) a opcja możliwości walki pvp bądź nie to już każdy niech wybiera.

Dlaczego mam tracić czas na pvp jak nie mam ochoty, ci co mają niech walczą na czarnym polu jak to robią na małżach.


18 Lip 2015, o 14:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 10:13
Posty: 323
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 115 razy
Nick w grze: Doneu
Odpowiedz z cytatem
Post 
Kazdy kiedyá zaczynał jako newbie i dostawał po papie. Pomysł idiotyczny napisany przez kolesia, który zapewne jeszcze nic szczególnego nie osiągnął w Taernie i dostaje bęcki co chwilę .

Wysłane z mojego Combo przy użyciu Tapatalka


18 Lip 2015, o 14:23
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2015, o 15:46
Posty: 54
Miejscowość: Tam ----->
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: LuigiVampa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wybór pvp
No tak, gratuluje, przecież to ma sens! Napadną cie na ulicy i powiesz im "Nie chcę walczyć"? Pomysł całkiem bez sensu i bez racji bytu, czerwone i czarne pola do czegoś służą.

Pozdrawiam


18 Lip 2015, o 14:24
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Lip 2015, o 22:26
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wybór pvp
chłopie w życiu co innego jest tak?

Chcecie atakować to się naparzajcie ile tylko chcecie i róbcie ustawki na czarne/czerwone pola.


18 Lip 2015, o 14:33
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2015, o 15:46
Posty: 54
Miejscowość: Tam ----->
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: LuigiVampa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wybór pvp
Pvp to tylko dodatek do gry. Czerwone pola są charakterystyczne dla tego że można na nich atakować innych graczy, czarne że nie ma tam obrońcy, a zielone że nie można tam atakować ABSOLUTNIE nikogo i można korzysta tp w gildii. No ale oczywiście ze szwagrem to lepszą grę kształtujecie. Oczywiście nie należy brać pod uwagę że poszczególne pola zostały zrobione do poszczególnych celów, już wyobrażam sobie sytuację gdzie idę sobie zabić z kumplem smoka, a tu nagle widzę kogoś kogo trzeba zaorać bez żadnego ale. Wyrzucam kumpla z drużyny (Pump) i klikam w miecze, a tu "Nie chcą z tobą walczyć". Kumpel się rozmyśla i wychodzi z gry. Absolutnie nie oceniam twojego pomysłu na szambo, ale jest on pisany na szybko, nie rozwinięty i zlepiony z płaczu który ogarnął ciebie jak zostałeś zabity przez czaszki kiedy szedłeś sobie na Ichitiona. No ale nie należy zapominać że go się soluje to ekipy nie potrzeba ale kiedy już idziemy na tak prestiżowego bossa jak smok czy też geo to może to wyprowadzić z równowagi no nie? Najpierw poznaj mechanikę gry, dla czego to jest do tamtego, a nie napisałeś pomysł przez to że już dość masz karczmy.


18 Lip 2015, o 14:54
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Odpowiedz z cytatem
Post 
A co by było z czachami i tarczami?Przecież czachy atakują znienacka i to zazwyczaj słabszych.A tarcze biją czachy.Pomysł nie ma racji bytu.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


18 Lip 2015, o 15:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 502 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron