Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Komenda na sprawdzenie, jaki mod jest online 

Czy jesteś za nową komendą?
Tak 50%  50%  [ 12 ]
Nie 46%  46%  [ 11 ]
Nie mam zdania 4%  4%  [ 1 ]
Razem głosów : 24

 Komenda na sprawdzenie, jaki mod jest online 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda na sprawdzenie, jaki mod jest online
To zrobcie tak zeby mod odpowiadal przynajmniej zanim minie 33% kary


20 Lip 2015, o 21:34
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2012, o 22:16
Posty: 1126
Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Nick w grze: Ivonic
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda na sprawdzenie, jaki mod jest online
Co do samej komendy - po sprawdzeniu, że nie ma mod'a i gm'a na czacie byłaby sodoma i gomora :)

ProfesyjnaProfa napisał(a):
Przyda się. Pytałem kiedyś przez 20 min na chacie czy jest mod, i nikt się nie zgłosił, gdy przejechałem po nickach, to się okazało, że mod jest online... :shock:


Priorytetem dla moda jest pilnowanie czatu. Jeśli jest sam, nie zawsze ma możliwość odpisywania na priv, bo czytanie 3 czatów wystarczająco wypełnia każdą sekundę. Jednocześnie są osoby, które tak jak Ty piszą na priv. Gdy takich osób jest kilka, ciężko wszystkim odpisać o czasie, czasem zdarzy się kogoś pominąć...
Możliwości wiele.

zVirusowany napisał(a):
Onion napisał(a):
Jestem na nie, bo mod też człowiek, więc może mu się czasem nie chcieć.

Czego może "nie chcieć" ? :o
Osoba funkcyjna zgodnie z http://scr.hu/6z5/vt3qc powinna być dostępna i powinno jej "się chcieć". Rozumiem, że chcą uniknąć poznania który mod dał warna/knebla, żeby ich czasem nie przestali lubić :lol: [żart]


Czytając czat kilka godzin każdemu należy się chwila wytchnienia, nie musi się to wiązać z wylogowaniem. Zamknięcie czatu i gra bez oglądania literek, które już zlewają się w jedno pozwalają na zachowanie równowagi i możliwość ponownego wypełniania swoich obowiązków z pełnym profesjonalizmem. Są wtedy inni, trzeba się wspierać, uzupełniać, wymieniać...

seba11pl napisał(a):
Ja bym oczekiwal komendy zeby moć odpisac do moda ktory dal ci kare, jesli ktos mu chce pochwalic sie chamstwem to zalozmy jakis banik na 1h, ale w normalnym warunku zeby moć wyjasnic sprawe, ... Chociazby komenda zwrotna do moda dzialajaca tylko jak masz knebla, a jak ktos bez podstaw(np na serio handlowal na czacie ogolnym) pisze to mozliwosc jailu albo przedluzenia kary zą utrudnianie pracy ekipy


Niezależnie od tego kto dał karę odpowiedzi może udzielić Ci każdy członek Ekipy. Bo jakie to ma znaczenie kto dał karę? Wszyscy są w stanie sprawdzić powód, a jeśli masz odmienne zdanie na temat swojej winy, należy zgłosić się do GM'a lub na support. Moderatorzy nie są od wyjaśnień, co już Rzuffi pisał ;)

_________________
"Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, znaczy, że nie rozumiesz tego wystarczająco dobrze" Albert Einstein
S1 Ivonic - vd [100]


20 Lip 2015, o 21:46
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Komenda na sprawdzenie, jaki mod jest online
iwonic napisał(a):

Czytając czat kilka godzin każdemu należy się chwila wytchnienia, nie musi się to wiązać z wylogowaniem. Zamknięcie czatu i gra bez oglądania literek, które już zlewają się w jedno pozwalają na zachowanie równowagi i możliwość ponownego wypełniania swoich obowiązków z pełnym profesjonalizmem...

Przyjąć więcej modów ! dość wyniszczającej pracy na najniższej stawce!
Żądamy profesjonalizmu i szacunku dla szeregowych pracowników! ;)

jest ich wystarczająco dużo, tak aby każdy mógł odetchnąć ;) ~ ivo
[poprawiłem ;) ] koloruj całość, bo pomyślą, że to ja wpisałem takie mądre słowa ~ Dood 8-)


[Edit]
O i między innymi właśnie po to byłaby komenda.
http://scr.hu/6z5/oxiv5

Dodajcie chociaż komendę "aktualna ekipa" z nickami modów :evil:


20 Lip 2015, o 21:52
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 333 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron