Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Zlecenie "expowe" na 55lvl. 

Przydało by się takie zlecenie?
Tak! 78%  78%  [ 64 ]
Nie. 16%  16%  [ 13 ]
Nie mam zdania. 6%  6%  [ 5 ]
Razem głosów : 82

 Zlecenie "expowe" na 55lvl. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Słusznie, może Twórcy wraz z Ekipą wprowadzą takie rozwiązanie już w najbliższym upku?

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


4 Lip 2015, o 14:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Da radę to wprowadzić względnie szybko? Zdecydowana większość głosujących w temacie jest za, a w skali aktywności userów na forum jest to jednak jakieś odniesienie, tym bardziej, że nie wywraca to balansu...

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


25 Lip 2015, o 03:02
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Oto moja propozycja takowego zlecenia:
[...] - wyjaśnienia
Spoiler:


1. Informacje

Nazwa: Zlecenie na exp

Kto daje: Aedan

Ilość losowych zleceń: 1

Na czym polega: Polega na zabiciu 20 grupek Imperialny Rycerz* w Chatka Darko
[Oczywiście grupki przypisane byłyby do gracza i tylko on mógłby je zaatakować]

Nagroda: -**


Wymagania: 55 level, Zlecenie koliduje z Daily Questem "Łzy Harpii" i ze "Zleceniem na kasę"

Czas na wykonanie: 40 minut

Czas oczekiwania: 24 godziny

*grupki złożone z 5 mobów (losowo wybranych z pośród Imperialny Rycerz***, Imperialny Mag****)

[A więc możliwe grupki do wylosowania: 5x mag / 5x rycerz / 4x rycerz, 1 x mag / 3 x rycerz, 2x mag / 2x rycerz, 3x mag / 1x rycerz, 4x mag]

**Grupki posiadałyby zwiększony exp (10 tys. doświadczenia za 1 grupkę) co samo w sobie jest nagrodą.
Spoiler:


*** Wzmocniona wersja Imperialny Rycerz (http://wiki.taern.pl/index.php/Imperialny_Rycerz) z 55lvl, posiadająca 2000 PŻ, 1000 many, 1000 kondycji oraz optymalnie zwiększoną siłę i zręczność

**** Wzmocniona wersja Imperialny Mag (http://wiki.taern.pl/index.php/Imperialny_Mag) z 55 lvl, posiadająca 1200 PŻ, 1000 many, 1000 kondycji oraz optymalnie zwiększoną moc i wiedzę

[Pamiętam, że w jednym z questów musieliśmy stawić czoło imperialnym w Domku Darko, na pewno byli mocniejsi od tych na bagnach, ale nie pamiętam ich dokładnych stat, ale chyba nie byli mocniejsi od tych, których proponuje. Oczywiście nie znam wszystkich stat tychże mobów, więc ich rozdanie pozostawiam ekipie]

2. Rozmowa z NPC

Aedan

Witaj każdy Taernijczyk jest tutaj mile widziany.



Witaj mogę zadać ci kilka pytań?
Nie potrzebujesz dodatkowych rąk do pomocy?
[Bywaj]
__________

Aedan

W sumie możesz się na coś przydać. Słuchaj mnie uważnie. Petr jest bardzo chytry i ostrożny. Rozkazał jednemu ze swoich szpiegów w dać się w łaski imperialnych, dzięki czemu regularnie dostarcza nam terminy ich wizyt u nas. Zazwyczaj są to drobne oględziny, z którymi sami dajemy sobie radę, ale zdarza się, że wysyłają cały oddział. No, więc czy jesteś w stanie powstrzymać ich natarcie na dom naszego dobrodzieja Darko?



Zawsze będę gotowy, aby wspomóc Taernijczyków
Kiedy imperialni znów wam będą zagrażać. [Czas do następnego zlecenia]
Może innym razem. [Chyba nie muszę wyjasniać]
[Bywaj]
__________

Aedan

Dobrze. Wezmę Neilin i małego Damira do piwnicy i będziemy chronić do niej wejścia, a ty postaraj się wybić wszystkich imperialnych, którzy się tutaj pojawią. Dasz sobie radę?



Pewnie, że tak! [Wym lvl 55, blokuje DQ Łzy Harpii i Zlecenie na kasę] [Przenosi nas do instancji, gdzie zaczną się respić grupki imperialnych (Aedan, Neilin, Damir znikają)]
Nie jestem pewien. Lepiej znajdź kogoś innego do pomocy.

[Wiem, nie jestem za dobry w pisaniu fabuły i wątpię aby ta wersja była zatwierdzona przez ekipę, ale może jednak nie jest do końca zła.]

3. Okno "Zlecenie"

Pozostały czas:
39 min 58 sec

Zabij grupki imperialnych:

Pozostało: 20

4.Zakończenie zlecenia

-W przypadku gdy nie zdążymy ubić wszystkich grupek/anulujemy zlecenie i nadal będziemy się znajdować się w instancji to pojawia się Petr Volsunr i dwóch żołnierzy Taernu.

Petr Volnsur

Dobrze, że zdążyliśmy na czas, bo takie łamagi z was, że do niczego się nie nadajecie!



Dobrze, już dobrze [Instancja wraca do normy]

[W przypadku gdy będziemy poza instancją ponowne wejście do domku Darko będzie lokacją podstawową]
__________

-Jeżeli uda nam się wykonać zlecenie to również pojawia się Petr wraz z dwójką żołnierzy.

Petr Volsunr

Już nigdzie nie ma tych parszywych psów? Dobrze się spisaliście. Odmaszerować!



Tak jest! [Instancja wraca do normy]

[W przypadku gdy podczas bicia ostatniej grupki zginiemy, a nasz team sam ją zabije to ponowne wejście do Domku będzie lokacją podstawową.




Proszę o pozytywne i negatywne komentarze forumowiczów.
Masz jakieś "ale", napisz komentarz.

I oby coś ruszyło w kierunku zlecenia expowego :!:

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


18 Sie 2015, o 16:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2013, o 23:17
Posty: 43
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Kessai
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Onion napisał(a):
[Pamiętam, że w jednym z questów musieliśmy stawić czoło imperialnym w Domku Darko, na pewno byli mocniejsi od tych na bagnach, ale nie pamiętam ich dokładnych stat, ale chyba nie byli mocniejsi od tych, których proponuje. Oczywiście nie znam wszystkich stat tychże mobów, więc ich rozdanie pozostawiam ekipie]


Staty mobków o których wspomniałeś to:

Imperialny rycerz
PŻ - 1900
Mana - 2000
Kondycja - 2000

Imperialny Mag
PŻ - 1400
Mana - 3000
Kondycja - 1500

_________________
Druid 54 i rośnie
Barba 40 (szykowany pod PVP)


18 Sie 2015, o 17:02

Podziękowali: Onion (18 Sie 2015, o 18:10)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Tu krytykuje blokowanie zleceń na kase
Spoiler:


Tu krytykuje to, że zlecenie jest dla leni
Spoiler:

Tu podaje pomysł zlecenia na exp, który nie nakłania do lenistwa
Spoiler:


Teraz będzie łatwiej ? :S


Ostatnio edytowany przez seba11pl, 18 Sie 2015, o 18:41, edytowano w sumie 1 raz



18 Sie 2015, o 17:48
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
seba11pl napisał(a):
Zlec na kase - 280-420k (?) srednia 350k

za 350k moge kupić 3 ogniwa i jeszcze zostanie mi troche czasu

na 70 lvlu dostane podobny exp do tego za tamtych imperialnych + mam szanse na to że zdobęde rarka

profit minimalny, juz nie wspominajac o DZ dla takiego 55 lvla

1)Zlecenie na kase 40 min, 3x v1 30-50 min (zależne od ekipy), a i do tego jeszcze czas na szukanie ogniw na handlowym, a następnie drużyny i znikoma szansa na rarka.

2)Tak jak wspomniałem to ma być gorsze niż dz, ale możliwe do wykonania bez pt i w dodatku darmowe.

To jest po prostu dla osób, które mają kasę a potrzebują exp, 2 osoby (55 lvl) z petami mogą zrobić 2x 20 grupek i sobie dobrze na tym podexpią.


PS: ilość doświadczenia z danej grupy może być większa/mniejsza jeżeli twórcy widzieliby takową potrzebę. Ja rzucam tylko pomysł, ewentualne wykonanie i korekta należy po ich stronie.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


18 Sie 2015, o 18:19
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Cytuj:
1)Zlecenie na kase 40 min, 3x v1 30-50 min (zależne od ekipy), a i do tego jeszcze czas na szukanie ogniw na handlowym, a następnie drużyny i znikoma szansa na rarka.


zlecenie nagradza leni, chociaż mi by to pasowało, nic bym nie robił tylko wbijał na kilkadziesiąt minut dziennie, a po zleceniu "do jutra" taern...
lepsze byłoby wymuszenie na graczach przejście się na bossy (tak wiem, że nie każdy może bez problemu znaleźć slota na danego bossa ale tak samo nie każdy na 55 robi zlec na kasę)


18 Sie 2015, o 18:23
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
seba11pl napisał(a):
zlecenie nagradza leni, chociaż mi by to pasowało, nic bym nie robił tylko wbijał na kilkadziesiąt minut dziennie, a po zleceniu "do jutra" taern...
lepsze byłoby wymuszenie na graczach przejście się na bossy (tak wiem, że nie każdy może bez problemu znaleźć slota na danego bossa ale tak samo nie każdy na 55 robi zlec na kasę)

Najpierw opisujesz, że lepiej jest zrobić zlecenie na kasę, a potem pójść 3x na v1, a następnie piszesz, że takowe zlecenie na exp byłoby dla leni...
Czyli według ciebie lepiej będą mieć ci co robią zlec na kasę i v1, ale to tych co robią zlec na exp będziesz nazywał leniami?
Zdecyduj się co by się bardziej opłacało bo albo cię nie rozumiem, albo nie wiesz co piszesz.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


18 Sie 2015, o 18:33
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Onion napisał(a):
seba11pl napisał(a):
zlecenie nagradza leni, chociaż mi by to pasowało, nic bym nie robił tylko wbijał na kilkadziesiąt minut dziennie, a po zleceniu "do jutra" taern...
lepsze byłoby wymuszenie na graczach przejście się na bossy (tak wiem, że nie każdy może bez problemu znaleźć slota na danego bossa ale tak samo nie każdy na 55 robi zlec na kasę)

Najpierw opisujesz, że lepiej jest zrobić zlecenie na kasę, a potem pójść 3x na v1, a następnie piszesz, że takowe zlecenie na exp byłoby dla leni...
Czyli według ciebie lepiej będą mieć ci co robią zlec na kasę i v1, ale to tych co robią zlec na exp będziesz nazywał leniami?
Zdecyduj się co by się bardziej opłacało bo albo cię nie rozumiem, albo nie wiesz co piszesz.


to było porównanie obu zleceń(moja krytyka do blokowania zlec na kase), niezależnie od tego ile byłoby expa z "Twojego pomysłu" jest to forma dla leni

pozwole sobie zedytować mój post i go podziele może bedziesz miał łatwiej...


18 Sie 2015, o 18:38
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Ad. Krytyka blokowania
Bo to zlecenie jest dla tych co mają kasę, a wolą exp.

Biedny: zlec na kase + 3x v1 = czas: 80-100 min, złoto: 0, dośw.: 200k expa
Bogaty: zlec na exp + 3x v1 = czas: 80-100 min, złoto: -360k, dośw.: 400k expa (jeżeli nie sam to znacznie mniej)

Ad. Krytyka, że dla leni
Na 55 lvl sam nie zrobisz tego zlecenia, a więc nie zdobędziesz całych 200k, a znacznie mniej.
Na takim 70 lvlu zrobisz sam, ale to już nie jest dla 70 lvla aż tak dużo, ale nadal się opłaca.
Na większych lvlach masz lepsze miejsca do expa chociażby v2. Tak wiem taki dr, czy ryc mogą na v2 chodzić nawet na 70 lvlu.

Ad. Twój pomysł
Kreatywne, ale załóżmy, że wylosuje DZ, duszki i żabkę to zajmie mi to może i nawet 2 godziny. Ale innym to wręcz sprzyja bo pochodzą sobie bossy, w szczególności jeżeli ktoś farmi dz i w dodatku dostanie darmowy exp więcej. Nie przemawia to do mnie.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


18 Sie 2015, o 19:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 465 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron