Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Maksymalne lvle 

Pomysł...
dobry(mam 100+) 25%  25%  [ 11 ]
dobry(nie mam 100+) 20%  20%  [ 9 ]
słaby(mam 100+ 18%  18%  [ 8 ]
słaby(nie mam 100+) 36%  36%  [ 16 ]
Razem głosów : 44

 Maksymalne lvle 
Autor Wiadomość
Inżynier

Rejestracja: 9 Maj 2013, o 00:25
Posty: 384
Podziękowano: 394 razy
Otrzymanych podziękowań: 255 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
jak wpis dalej pójdzie tym torem to powstanie spis najbardziej poszkodowanych i osamotnionych taernijskich mobków i prawdopodobnie szczury byłby najczęściej bitym mobkiem :twisted:

a tak poważnie, sądzisz że jest sens robienia takiego ograniczenia? wg mnie na high lv zwyczajnie się nie opłaca tego bić, a samo to jest najlepszą karą dla nich ;)


2 Sie 2015, o 02:13
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
to powiedz mi dlaczego w evencie brało udział 3-4 100+ do tego z 2 postacie 80+?
bo im się nie opłaciło?

Karne złoto nie jest po to żeby karać 100 lvle łase na 50k expa, tylko po to aby je zniechęcić do tego. Jesteś modem na czacie, dajesz knebla(za przekleństwa) komuś kto nie przeklina?


2 Sie 2015, o 03:19
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Gru 2011, o 14:17
Posty: 2
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Cayere
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Na tych grupkach bardzo fajnie expi się pety :) I jak tylko widzę event koldów czy orków, korzystam i będę korzystał :) Bardzo często jest tak, że te eventy nie przeskoczyłyby na 2 etap, gdyby nie uczestnictwo wyższych leveli. Sam czasami stoję i obserwuję.


2 Sie 2015, o 09:28
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
seba11pl napisał(a):
to powiedz mi dlaczego w evencie brało udział 3-4 100+ do tego z 2 postacie 80+?
bo im się nie opłaciło?

Karne złoto nie jest po to żeby karać 100 lvle łase na 50k expa, tylko po to aby je zniechęcić do tego. Jesteś modem na czacie, dajesz knebla(za przekleństwa) komuś kto nie przeklina?

Pewnie że się opłaca i dlatego to bijemy. Nadal nie widzę w twoich postach uzasadnienia dla takiego ograniczenia, bo tekst " bo zabierają exp mniejszym " nie jest żadnym uzasadnieniem.
Jak kolega wyżej napisał, często gdyby nie koksy event nie przeszedł by do 2 etapu, bo bije 1 grupka midów.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


2 Sie 2015, o 10:52
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Darkhen napisał(a):
seba11pl napisał(a):
to powiedz mi dlaczego w evencie brało udział 3-4 100+ do tego z 2 postacie 80+?
bo im się nie opłaciło?

Karne złoto nie jest po to żeby karać 100 lvle łase na 50k expa, tylko po to aby je zniechęcić do tego. Jesteś modem na czacie, dajesz knebla(za przekleństwa) komuś kto nie przeklina?

Pewnie że się opłaca i dlatego to bijemy. Nadal nie widzę w twoich postach uzasadnienia dla takiego ograniczenia, bo tekst " bo zabierają exp mniejszym " nie jest żadnym uzasadnieniem.
Jak kolega wyżej napisał, często gdyby nie koksy event nie przeszedł by do 2 etapu, bo bije 1 grupka midów.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


nie miałbym nic przeciwko temu gdyby taki 100+ walnął 1 grp chcąc być pomocnym, a nie ile wlezie bo jest łasu na te 50k expa o którym wyżej napisałem...

Ostatni raz spróbuje, może nie rozumiesz ograniczeń na typowych eventach z respiącymi mopkami ? Z tego co pamiętam jak ich nie było to 100+ lecieli do trentis i wybijali mobki dla ~~20 lvli

poza tym, czy ktoś powiedział, że każdy event ma być zakończony pomyślnie?


2 Sie 2015, o 11:23
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
Nic z tego co piszesz nie przemawia za takim ograniczeniem. Tylko czekać jak jakiś koks wysoluje jakiegoś bossa i nie daj Boże coś dropnie, a Ty założysz temat żeby zakazać solowania i temu co dropnął zabrać całą kasę i połowę expa, bo mimo ograniczenia jemu dropi, a Tobie nie.
Powiedz mi jak skończysz 18 lat idziesz do sklepu i możesz kupić alkohol, a masz ochotę na lizaka panie ekspedientka powie Ci ze masz zapłacić za niego 100 zł bo jesteś za stary, a być może przyjdzie dziecko i będzie chciało kupić?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


2 Sie 2015, o 11:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Ja jestem za co ty możesz zrobić jak taki +100 przyjdzie złapie sane z petem i ma bloka ...

_________________
Image


2 Sie 2015, o 12:37
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
@seba11pl , @Darkhen.
Przypuszczam ,że te ewent'y zostały wprowadzone dla graczy z postaciami z 30-75 lvl by ułatwić expienie profesji, takie postacie mają z tego ewent'u konkretne profity, za to taki 140 lvl to chyba robi to z nudów psując niskim lvl cała zabawę. Na ewent'ach organizowanych przez GM często lecą ostrzeżenia dla graczy, którzy nie przestrzegają zasady progu levelu. Przy ewent'ach automatycznych GM nie kontroluje tego, tak więc myślę, że to dobry pomysł by coś z tym zrobić. Zgodnie z powiedzeniem "kij ma dwa końce" taki +100 lvl często pomaga słabszym w wykonaniu zadań ewent'u, nie zawsze bicie mobków z ewent'u musi się wiązać z dewiacją ;) . Myślę, że wystarczyło by by +100 lvl nie uwzględniać jego postaci w rankingu event;u, co by też skutkowało że nie otrzymał by on żadnej nagrody po jego zakończeniu. :twisted:


2 Sie 2015, o 12:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
Sposobów na utrudnienie życia midom koksy mają masę. Począwszy od wybicia misiów w górach i wymarłej, bandytów pod wieżą, krabostworów na plaży. Skończywszy na biciu na małżach lub na ostatnim zakręcie przed zieloną. Czy to robią? Nie, bo im się nie chce. To że jakiś 100+ raz na jakiś czas zrobi sobie mini event w lesie nie oznacza jeszcze konieczności zmian systemowych.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


Ostatnio edytowany przez Darkhen, 2 Sie 2015, o 13:25, edytowano w sumie 1 raz



2 Sie 2015, o 13:15
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Darkhen napisał(a):
bandytów pod wierzą


ok #mod #czatu

I wcale to nie jest raz na jakiś czas, w tych eventach zawsze ktoś z h lvlowych(na nieodpowiednim lvlu). Jak już powiedziałem: zmiana nie ma karać biedne 100 lvle które nie mają co robić, tylko ich zniechęcać do kradzieży expa low lvlom


2 Sie 2015, o 13:23
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 458 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron