Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Maksymalne lvle 

Pomysł...
dobry(mam 100+) 25%  25%  [ 11 ]
dobry(nie mam 100+) 20%  20%  [ 9 ]
słaby(mam 100+ 18%  18%  [ 8 ]
słaby(nie mam 100+) 36%  36%  [ 16 ]
Razem głosów : 44

 Maksymalne lvle 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
@Darkhen, "na teren " koksów ?, a co może masz akt własności ? to jest "prywata".
Właśnie ta wyłączność na dany teren jest absurdalna, pewna grupa graczy jest w ten sposób wywyższona od innych. Takie bramki są sztucznie tworzone i psują klimat gry , ale skoro są już tworzone to niech będzie to sprawiedliwe.


2 Sie 2015, o 14:00
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lip 2015, o 18:16
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Hard napisał(a):
Właśnie ta wyłączność na dany teren jest absurdalna, pewna grupa graczy jest w ten sposób wywyższona od innych. Takie bramki są sztucznie tworzone i psują klimat gry , ale skoro są już tworzone to niech będzie to sprawiedliwe.


@Hard, mam Ci wymienic roznice pomiedzy 90lvlem a 40 czy nie trzeba? Bramki sa postawione dlatego zeby jakis "spryciarz" nie wszedl do krainy gdzie go mobki skladaja na hita. Jedyne co mu w takiej sytuacji zostanie to albo skonczyc gre albo czekac na milego gracza, ktory go przeniesie do Trentis.

Nie zgodze sie, ze bramki psuja klimat gry. Widzac ograniczenie na wejsciu z plasko do garnizonu (65lvl) nie wmawiam sobie: "cholera, ograniczenie. Ile mi brak? 20lvli!? Ide grac w CS'a", a wrecz przeciwnie! Taka bramka tylko mnie motywuje do wbicia okreslonego lvla, poniewaz z ciekawosci chce wiedziec co tam jest.

Psucie klimatu gry byloby bieganie 20lvla po lochu w beirn i przeszkadzanie "dla beki" na kowalu (gdzie blokada pt nie dziala).

_________________
Heremon sprzedaje mi zioło.


2 Sie 2015, o 14:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
I właśnie postuljecie o wprowadzenie takiej bramki, uzasadniając to zabieraniem expa mniejszym. Skoro koksy mają płacić kary za branie udziału w evencie dla mid lvli niech to działa w obie strony. 45 lvl biorący zlecenie od maga ma możliwość wejścia na 2 z 5 map na których on występuje. Seba twierdzi no cóż nie zrobi zlecka, jego sprawa. A co z tymi którzy przez to nie zdadzą swojego? Ich czas się nie liczy. Liczy się tylko to 50 k expa za event w lesie.

PS. Wszystkie pomysły które tu podałem są tak absurdalne jak cały temat.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


2 Sie 2015, o 14:13
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
@Vcoorv , niesprawiedliwość społeczna jest wszędzie. Wprowadzanie kiepskich przepisów, które można sobie interpretować wg własnego widzimisia krzywdzą niewinnych. Twoja argumentacja z góry zakłada że każdy poniżej 100 lvl jest winny.

Tak samo ja mogę powiedzieć, że +100 lvl kombinują biorąc na miśka mid lvl tylko po to by dostać więcej expa do psycho to też jest "spryciarstwo".
Wychodzi na to, że kombinowanie jest zarezerwowane tylko dla "koksów z Berin"


2 Sie 2015, o 14:22
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lip 2015, o 18:16
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Hard napisał(a):
@Vcoorv , niesprawiedliwość społeczna jest wszędzie. Wprowadzanie kiepskich przepisów, które można sobie interpretować wg własnego widzimisia krzywdzą niewinnych. Twoja argumentacja z góry zakłada że każdy poniżej 100 lvl jest winny.

Tak samo ja mogę powiedzieć, że +100 lvl kombinują biorąc na miśka mid lvl tylko po to by dostać więcej expa do psycho to też jest "spryciarstwo".
Wychodzi na to, że kombinowanie jest zarezerwowane tylko dla "koksów z Berin"


Na takim misku zyskuja i hlvl i mid. Exp, zloto, rary dzielone sa na 2 osoby.
Wymien mi, prosze, profity 20lvla w beirn.

_________________
Heremon sprzedaje mi zioło.


2 Sie 2015, o 14:27
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
@Darkhen, z tym zleceniem od maga postacie z 45 lvl ma minimalną szanse na powodzenie, zaczynasz wpadać w paranoje. Brak dostępu do Garnizonu, długi czas przebijania się do lasu orków, czy atakujące sople na płaskowyżu skutecznie zniechęcają do robienia tego zlecenia.

@Vcoorv, pierwsze nie ma wstępu 20 lvl , drugie nawet jakby miał nic by mu z tego nie przyszło, różnice w poziomach postaci są tak duże że cały exp i złoto i tak zabiera +100 lvl . Idź postacią +110 na miśka z 20 lvl a zobaczysz, że na tym zyskuje tylko hit lvl. Jak spróbujesz wyexpić w ten sposób 20 lvl do 40 to ci pogratuluje wytrwałości.
PS.
Szczyt beszczelności : widziałem ostatnio na ogólnym jak +100 lvl szukał 30 lvl (ryca) na miśki z własnym mięskiem.


2 Sie 2015, o 14:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
@Hard tak jak skutecznie zniechęca 50 k expa koczowanie w lesie koldów i czekanie na event. Wiem że czasem z nudów po tresurze lub przelotem ktoś klepnie kilka grup, ale po co robić z tego taki problem?
20 lvla raczej do mid bym nie zaliczył, a taki 60 ma na misiu całkiem przyzwoity exp.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


2 Sie 2015, o 14:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
@Darkhen, Vcoorv skierował dyskusje w złym kierunku. Chodzi, o to że zarzucacie "spryciarstwo" mid lvl a tymczasem to hit lvll, który epiej zna luki systemu, wykorzystuje swoją pozycję, jednocześnie utrudniając gre mid lvl.


2 Sie 2015, o 14:54
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2012, o 15:12
Posty: 16
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Mam 100+, w evencie często biorę udział, bo dobrze expi mi sie na tym peta.
Seba, dlaczego hlvle mają być karane za posiadanie wysokiego lvlu? Po to go wbijamy, żeby korzystać ze wszystkich aspektów gry, ile można tłuc loski i expić do tyłu w Beirn, a jak czytam to co piszesz, to odnoszę wrażenie, że tylko to powinniśmy robić, bo schodząc na dół przeszkadzamy mid lvlom :?
Wracając do eventu, na s2 często nie cieszy się dużym zainteresowaniem, ani ze strony midlvli ani koksów, aż tak przeszkadza Ci, że czasem wpadnie tam jakiś 100+? Rozumiałabym oburzenie, gdyby to było jedyne miejsce w którym możesz dobrze poexpić, a to tylko urozmaicenie gry, nic obowiązkowego.


2 Sie 2015, o 15:57
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Już pare razy wspominałem o tym, że to nie ma być kara, eventy w lesie koldów miały być przeznaczone dla 45 lvl, w chwili obecnej takie postacie mogą tylko minimalnie spróbować tego expa

Ja chcę tylko spowodować, żeby ludzie 40-50 lvl szukali składów na ten event a nie tylko próby wbicia do jakiegoś 100+ który zapomniał o zablokowaniu

To że s2 to wymarły serwer nie ma nic do znaczenia


2 Sie 2015, o 16:26
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 480 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron