Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Maksymalne lvle 

Pomysł...
dobry(mam 100+) 25%  25%  [ 11 ]
dobry(nie mam 100+) 20%  20%  [ 9 ]
słaby(mam 100+ 18%  18%  [ 8 ]
słaby(nie mam 100+) 36%  36%  [ 16 ]
Razem głosów : 44

 Maksymalne lvle 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
Przejrzałem bloga (do cz 48) i wiki . Za nic w świecie nie mogę znaleźć informacji, że ten event jest na 45 lvl. Możesz mi podać źródło Twoich informacji?

@edit
Za to znalazłem bardzo ciekawą informacji, że paskudy które pojawiają się po zabiciu Sany mają zwiększony exp. Jaka szkoda, że nikt ich nie bije (chyba, że jakiś kox sobie peta poexpi). :D
Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


2 Sie 2015, o 17:19
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
@Darkhen, paskudy są porostu za silne na solowanie, 45 lvl musi zebrać pt. by to ubić, a jak już zbierać drużynę to lepiej iść na bossa gdzie jeszcze jest szansa na rar prócz expa.
Faktem jest też, że czasami koksy expią sobie na tym pety, może taki był zamysł inżynierów, nie wiadomo. Skoro mid lvl ma z tym problem to niech sobie koksy expią te pety.


2 Sie 2015, o 18:21
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
A grupki z 2 etapu eventu nie są? No nie rób sobie żartów rizurul, zaimm i telek?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


2 Sie 2015, o 18:25
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Do czego zmierzasz ?
Koksy nie muszą włazić mid lvl w miedzę. Poziom trudności na orczym ewencie jest wyższy, ale mid potrafi się zorganizować szybko i złożyć drużynę trzyosobową, a to wystarczy, za to koks +100 włącza blok i kosi nie dając mid żadnych szans.
Dla koksów jest evet na masywie czemu tam nie mogą se expić petów, poprostu "spryciarze" idą na łatwiznę.


2 Sie 2015, o 18:45
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
Zmierzam do tego, iż autor nie ma pretensji o to, że koksy biją grupy eventowe lecz o samą nagrodę końcową w wysokości ok 50k dla zwycięzcy.
Nie jestem pewien ale wydaje mi się że te 50k expa spokojnie można w 3 osobowym pt nabić na 3 grupach paskudów. Tylko dziwnym trafem po ubiciu Sany wszyscy się rozchodzą więc jednak nie o exp tu chodzi.
Wracając do pomysłu. Skąd wniosek, że jest to event na 45 lvl.
Skąd próg 100+, a nie np. 80+ gdzie nie łapią już koty i można spokojnie iść na lodową robić sobie event.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


2 Sie 2015, o 19:05
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Darkhen napisał(a):
Zmierzam do tego, iż autor nie ma pretensji o to, że koksy biją grupy eventowe lecz o samą nagrodę końcową w wysokości ok 50k dla zwycięzcy.
....

Koksy +100 niech se biją te grupy, wystarczy jak im nie zaliczy tych ubitych grupek do ewentu. Zostanie zachowana idea jaką autor nam przedstawił, a mid lvl będzie mógł cieszyć się nagrodą.
Z mojej strony koniec konwersacji. Darkhen przestać już dręczyć kota. :P


2 Sie 2015, o 19:18
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Maksymalne lvle
Na taki pomysł jestem skłonny się zgodzić, natomiast zabieranie 500k za 1 grupę to grube przegięcie.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


2 Sie 2015, o 19:19
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Pisałem, że na początku nawet myślałem o tym, aby nie liczyło, ale liczbagrupek jest ograniczona, a gdyby za każdą grupke ubitą i niezaliczoną respiła się kolejna to taki 100+ mógłby sobie znaleźć expowisko dla peta


2 Sie 2015, o 19:41
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Od zawsze koksy biją moby, bossy i champy dla mid i lolkow. Czesto widzę jak w nocy koks podbiera z petem Obserwatora grupce 40 - tek, to samo dotyczy eventowych grupek, widzę to od początku grania w Taern. Koksy potrafią czatować godzinami (np. osoby pracujące na nocki w ochronie, z dostępem do kompa) obstawiając miejscówki, gdzie pojawiają sie czesto rizus, zawieja czy zimowy szaman. Podbieranie lotnych champow mniejszym poziomom to dla wielu koksow standard. Sadze, ze nawet ustawienie zerowego dropa dla zbyt dużych poziomów nic tu nie da. Dalej beda tak robić z prozaicznej przyczyny - bo mogą. A mniejsze lvle... no cóż musza sie nauczyć przetrwać, to świat wojny i pożogi 8-) prawo silniejszego w Taernie jest powszechnie egzekwowane. Czy mi to przeszkadza? Nie, ja nie traktuje gry poważnie, ale sa tacy, ktorzy traktują ja w kategoriach drugiego życia, jestem tez przekonany, iz z pewnością wielu mniejszym poziomom to przeszkadza, utrudnia granie. To nawet nie sa mid, ta granica dawno sie przesunęła, dzisiaj mid to juz 60-90 ;) 40-tki to takie nieco większe lolki 8-) ... to sie wbija szybko i przyjemnie. Naturalnie działają tu idealnie pewne znane mechanizmy, gracze, którym zabierano champy kiedys podrosną i co do zasady beda te nieszczęsne champy zabierać mniejszym kolegom i koleżankom...

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


2 Sie 2015, o 23:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
@Gustavus, z tymi czempami tak już jest, że wygrywa szybszy, tam gdzie jest szansa na drop każdy orze jak może :D, Ewenty w lesie koldów pod exp to już inna bajka.


2 Sie 2015, o 23:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 500 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron