Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Global od 50 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Sie 2014, o 13:23
Posty: 17
Miejscowość: Kraina O!
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Nily
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Global od 50
Witam. Po polaczeniu serwara 1 i 2 na globalu zaistnialo wszystkim nam znane, nieznosnie zjawisko zwane spamem. Proponuje wiec uczynic w tym kierunku jakies kroki, wprowadzic pozyteczna innowacje, ktora ulatwi czytanie owego chatu.

Jak wszyscy wiemy, global zaspamowany, a kurczaczek stoi pusty. Dlaczego? Powodem jest zbyt niska bramka lvlowa na globalu. Proponuje zwiekszyc ta bramke o kilka (jak nie kilkadziesiat) lvli. Spowoduje to odciazeni chatu, jak i "skolonizowanie" kurczaka, ktory zawsze stoi pusty.

Z mojej strony proponuje lvl 50. Mniej wiecej od tego lvl ludzie zaczynaja chodzic na fyo, bossa, na ktorego wyzsze lvle jeszcze maja ochote chodzic. Osoby ponizej tego poziomu beda najzwyczajniej pisac na kurczaku.

Mam nadzieje, ze pomysl uzyska aprobate odpowiednich osob i zrobia cos w kierunku polepszenia warunkow gry. Prosilbym takze o obiektywne komentarze i popatrzenie na ta sprawe z perspektywy zarowno "nupka", jak i wyzszego poziomem i doswiadczeniem gracza, ktory nie chce czytac o wyprawie na ichiego, czy smoka.

_________________
-Co to jest czasoprzestrzeń w wojsku?
- Gdy chorąży powie "sprzątaj korytarz od tego miejsca aż do obiadu".


9 Sie 2015, o 18:03
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Przeszkadzają Ci małe lvl na globalu? A mi przeszkadza zakładanie po raz n-ty tego samego tematu


9 Sie 2015, o 18:15
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Sie 2014, o 13:23
Posty: 17
Miejscowość: Kraina O!
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Nily
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Tak, przeszkadzaja, poniewaz na serwerze Larkas teraz by cos przeczytac na globalu to trzeba tymi oczami szybko latac- taki spam. Komentarz, ktory piszesz ginie w lawinie nic nie znaczacych slow graczy, szukajacych slota na ichiego, badz na zamek. Moze na s7 takie zjawisko nie wystepuje, wiec mozna tu wprowadzi c sprostowanie. A mianowicie to, ze ta reforma obejmowac moze tylko s Larkas.

A co do drugiego pytania: mysle, ze temat jasno przedstawia tresc postu. Widzac go mogles po prostu go ominac i nie czytac, skoro n-ty tego typu post Ci przeszkadza.

_________________
-Co to jest czasoprzestrzeń w wojsku?
- Gdy chorąży powie "sprzątaj korytarz od tego miejsca aż do obiadu".


9 Sie 2015, o 18:42
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Werki napisał(a):
Tak, przeszkadzaja, poniewaz na serwerze Larkas teraz by cos przeczytac na globalu to trzeba tymi oczami szybko latac- taki spam. Komentarz, ktory piszesz ginie w lawinie nic nie znaczacych slow graczy, szukajacych slota na ichiego, badz na zamek. Moze na s7 takie zjawisko nie wystepuje, wiec mozna tu wprowadzi c sprostowanie. A mianowicie to, ze ta reforma obejmowac moze tylko s Larkas.

A co do drugiego pytania: mysle, ze temat jasno przedstawia tresc postu. Widzac go mogles po prostu go ominac i nie czytac, skoro n-ty tego typu post Ci przeszkadza.

Mi przeszkadza jak 60lvl szuka slota na kurczaku np. na DZ lub fyo...
Jeśli będę chciał zebrać ekipę na duszki/mario to mam szukać na tylko na kurczaku? W większości przypadków nie dostaje zgłoszeń, a na globalu odrazu je dostaję. Moim zdaniem głupi pomysł ;).

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


9 Sie 2015, o 19:44
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Werki napisał(a):
Tak, przeszkadzaja, poniewaz na serwerze Larkas teraz by cos przeczytac na globalu to trzeba tymi oczami szybko latac- taki spam. Komentarz, ktory piszesz ginie w lawinie nic nie znaczacych slow graczy, szukajacych slota na ichiego, badz na zamek.

To już jakaś paranoja. Nie możesz pisać KOMENTARZY na globie bo małe lvl ośmielają się szukać tam slotów na bosy?
To może zakazać ofert kupna na handlowym, bo przeszkadzają tym co coś sprzedają?


9 Sie 2015, o 19:57

Podziękowali: TrueOgre (9 Sie 2015, o 20:03)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Jak ci ktoś lub coś przeszkadza to po prostu wyłącz czat albo zastosuj /f - naprawdę pomaga.

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


9 Sie 2015, o 20:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2013, o 14:57
Posty: 38
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Vandergriv
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Nie rozumiem tego ataku na niego. Założył temat żeby wyrazić swoje zdanie podając w miarę dobre argumenty a wy od razu najeżdżacie na niego. Zgadzam się że kurczak stoi zwykle opuszczony. Zwiększenie ograniczenia (nie tak mocno jakby chciał autor ale powiedzmy na np. 30lvl) na pewno by go ożywiło a także ograniczyło by spam na czacie.

_________________
Ryc 92lvl --> Ostlor (jeszcze żyje)
Dr 53lvl --> Duneb (off)


9 Sie 2015, o 21:30
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
po połązeniu naserwerze panuje bur... ale to nie znaczy znaczy, że obecnie są problemy z czatem, ja osobiscie takich nie widze... Wiadomo zeraz na jakis czas komuś odwali,ale gdyby np to 100+ odwaliło, to czemu od razu zakładać że 100+ nie umieja sie zachować?


9 Sie 2015, o 22:06
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 17:11
Posty: 36
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Global od 50
seba11pl napisał(a):
po połązeniu naserwerze panuje bur... ale to nie znaczy znaczy, że obecnie są problemy z czatem, ja osobiscie takich nie widze... Wiadomo zeraz na jakis czas komuś odwali,ale gdyby np to 100+ odwaliło, to czemu od razu zakładać że 100+ nie umieja sie zachować?

Chyba Ci się pomyliły tematy bo ten jest o tłoku na globalu gdy kurczak stoi pusty a nie o tym że czasem komuś odwali


9 Sie 2015, o 22:19
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Sie 2015, o 05:04
Posty: 31
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: GoodTank
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Mi bardziej przeszkadzają rozmowy 100+ lvli na tematy w ogóle nie związane z grą.
Ile razy musiałem przełączyć na handlowy, by nie musieć czytać tych bzdur lub kłótni.
Znaleźć pt na bosa przy takim natłoku wpisów jest utrudnione zarówno dla nobków
jak i Hi-lvli.
Jak dla mnie pomysł słaby i lepszym wyjściem byłoby tu ograniczenie czasowe.
Piszesz coś na czacie i kolejny wpis można dać po 1 sec następny po 3s kolejny po 5s itd. aż do X sec.
Może 30s wystarczy. Na handlowym jest 10 min i jest przejrzyście:P


10 Sie 2015, o 02:04

Podziękowali: TrueOgre (10 Sie 2015, o 10:18)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 471 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron