Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Bonus Premium 

Czy uważasz te propozycje za przydatne?
Tak 76%  76%  [ 19 ]
Nie 24%  24%  [ 6 ]
Razem głosów : 25

 Bonus Premium 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Bonus Premium
Skoro już mają powstać nowe Premium pomyślałem o tym że oprócz tego co już mamy i pomnożeniu tego przez większy %, dobrym pomysłem byłoby dodanie do premium IV oraz V również:
*Postać po śmierci powraca do życia z pełnymi zasobami. (Czyli gdy zagramy już z śmiercią o swoje życie to zamiast 50 HP mamy całość HP i dzięki temu nie musimy odpoczywać)

+20% do nagrody ze zleceń (Przykładowo- robimy zlecenie na 1000 expa i 100 złota, dzięki temu bonusowi otrzymamy 1200 expa oraz 120 złota. Tak samo z zleceniami na kamień/żelazo/honor itd.)

*Postać porusza się po mapkach szybciej o 30% (Jeżeli byłoby to możliwe do wprowadzenia w 3D, przydatne)

Do listy tego co losujemy codziennie:
*Pigment (2%)
*Wywary HP/MANY/KONDYCJI
*Klucze na Bossy
*Dielektryki
*Flaszeczka 200expa na psycho - 1%max
*Duży kamień tresera-dodajacy 220k exp dla peta



Narazie to tyle, dodawajcie własne propozycje.

Pozdrawiam

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


Ostatnio edytowany przez HELLSING 11 Sie 2015, o 22:52, edytowano w sumie 13 razy



11 Sie 2015, o 19:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012, o 15:06
Posty: 108
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 131 razy
Nick w grze: Ner
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Zamiast walut - Dykaty/Imperiały daąbym Dialektryki.
Te waluty są łatwe do zdobycia.
Usunął bym natomiast przedmiot a dodał flaszeczkę 500expa na psycho - 1%max

_________________
---------
Żmij
Żmij
Żmij
Allenor


11 Sie 2015, o 19:37
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Wyśmienity pomysł. Jaka ma być cena premki? Pomysł naprawdę warto wprowadzić. P.S dodaj ankietę :P.

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


11 Sie 2015, o 19:40
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
TrueOgre napisał(a):
Wyśmienity pomysł. Jaka ma być cena premki? Pomysł naprawdę warto wprowadzić. P.S dodaj ankietę :P.



Ankieta została dodana, zmiany wprowadzone

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


11 Sie 2015, o 20:02
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
jesli to bedzie premka za 1k platy na miesiac to rzeczywiscie moga byc te nagrody


11 Sie 2015, o 20:04
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Po 1 jeśli linkujesz cudzy temat - niech to będzie link a nie test do skopiowania i niech prowadzi do tematu a nie Twojego posta
po 2 jeśli cytujesz linkujesz cudzą pracę Twoim psim obowiązkiem jest zacytować autora nick tego autora a nie napisać o nim "inny gracz"
po 3 pomijając, że linkowanie cudzych tematów i podpinanie ich pod swoje może być nawet podpięte pod łamanie niektórych punktów regulaminu jeśli robisz to bez ich zgody to jest zwyczajnie chamskie
po 4 zupełnie nie popieram Twojej propozycji i nie chcę być z nim utożsamiany
po 5 ŻĄDAM niezwłocznego usunięcia linku do mojego tematu, gdyż zupełnie nie dotyczy tego co tu piszesz i nigdy nie miało to być dodatkowym "lepszym" bonusem premium, a opcją dla wszystkich graczy, ewentualnie do każdej premki, jeśli admini się nie zgodzą dawać tego w pakiecie podstawowym.
po 6 co do samego pomysłu - było i będzie takich setki - od za dużych bonusów ludziom w głowach się przewraca, poza tym niektóre opcje typu dialektryki - za bardzo by staniały na handlu, a to godzi w normalną konkurencję, morph, pigment, rtaz że o wiele za duża szansa, dwa że są to bonusy za platynę, więc trzeba sobie na nie zasłużyć/zarobić - i przypominam, że na inhibitor warty 5-7 platyny jest obecnie 1% a Ty chcesz 10% na pigment warty 20? i aż 5% na morph warty 50pl? Ar ju kiding mi? premka za 5k platy?

Podsumowując - poparcie nobów już masz, bo im obiecujesz góry lodowe, a doświadczeni i myślący gracze śmieją się i nawet im się pisać nie chce, a administracja tego nigdy nie wprowadzi, a link do mojej niezależnej i niezwiązanej z tematem propozycji ma zniknąć.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


11 Sie 2015, o 20:42
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Nephalem napisał(a):
Po 1 jeśli linkujesz cudzy temat - niech to będzie link a nie test do skopiowania i niech prowadzi do tematu a nie Twojego posta
po 2 jeśli cytujesz linkujesz cudzą pracę Twoim psim obowiązkiem jest zacytować autora nick tego autora a nie napisać o nim "inny gracz"
po 3 pomijając, że linkowanie cudzych tematów i podpinanie ich pod swoje może być nawet podpięte pod łamanie niektórych punktów regulaminu jeśli robisz to bez ich zgody to jest zwyczajnie chamskie
po 4 zupełnie nie popieram Twojej propozycji i nie chcę być z nim utożsamiany
po 5 ŻĄDAM niezwłocznego usunięcia linku do mojego tematu, gdyż zupełnie nie dotyczy tego co tu piszesz i nigdy nie miało to być dodatkowym "lepszym" bonusem premium, a opcją dla wszystkich graczy, ewentualnie do każdej premki, jeśli admini się nie zgodzą dawać tego w pakiecie podstawowym.
po 6 co do samego pomysłu - było i będzie takich setki - od za dużych bonusów ludziom w głowach się przewraca, poza tym niektóre opcje typu dialektryki - za bardzo by staniały na handlu, a to godzi w normalną konkurencję, morph, pigment, rtaz że o wiele za duża szansa, dwa że są to bonusy za platynę, więc trzeba sobie na nie zasłużyć/zarobić - i przypominam, że na inhibitor warty 5-7 platyny jest obecnie 1% a Ty chcesz 10% na pigment warty 20? i aż 5% na morph warty 50pl? Ar ju kiding mi? premka za 5k platy?

Podsumowując - poparcie nobów już masz, bo im obiecujesz góry lodowe, a doświadczeni i myślący gracze śmieją się i nawet im się pisać nie chce, a administracja tego nigdy nie wprowadzi, a link do mojej niezależnej i niezwiązanej z tematem propozycji ma zniknąć.


Usunięte

Wymyśl lepsze bonusy które mogłyby zostać dodane do nowych premium z następnie krytykuj, nobkiem zaś nazwij siebie a nie innych graczy. Ja tu widzę komentarze osób które podobnie jak ja chwile już grają, czego nie możesz powiedzieć o sobie patrzac na date rejestracji.

Co do szansy na Morph oraz Pigmet przyznaje racje i postanowiłem ją zmienić.
Przypominam że będzie to premium za znacznie wyższa cenę a więc i nagrody powinny być słuszne.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


11 Sie 2015, o 20:57

Podziękowali: TrueOgre (11 Sie 2015, o 20:59)
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Bynajmniej mówiąc o poparciu nubów nie miałem na myśli dyskutantów w tym temacie pytających o cenę/sugerujących, że coś takiego musi być mega drogie, bo wierz mi, jakbyś wrzucił link do tematu na kurkę dostałbyś wylew spamu chwalącego pomysł pod niebiosa i to poparcie mam na myśli. A data rejestracji nie świadczy o małym stażu w grze a jedynie o tym, że wcześniej nie udzielałem się na forum:) Pierwszą postać założyłem o wiele wiele wcześniej niż zarejestrowałem się na forum.

Mam wymyślić lepsze bonusy... ok, proszę bardzo:

1. W przypadku wylosowania eliksirów dostajemy tylko losową ilość, ale sami wybieramy co chcemy dostać - manę kondę czy hp - ja na swoim sh regularnie mam o wiele za dużo hp i wymieniam na manę - mam motyla i prawie hp nie używam, jakbym mógł nie wymieniać a od razu wybrać co chce.
2. Darmowa zmiana wyglądu na czas obowiązywania premki lub dodatkowe możliwości wyglądu (chodzi mi o kolczyki, włosy itd) dostępne tylko po wykupieniu premki i nawet niech będą dodatkowo płatne.
3. Buffy premkowe takie jak z gildii dostępne przez cały dzień od losowania - max 1 buff może się wylosować - buffy te nazwijmy to "niekonwencjonalne" czyli %ekspa, szybszy odp, mniejsze zużycie many/kondy do następnego losowania.
4. A co powicie na możliwość noszenia tego hełmu stanowiącego symbol premki?

Wystarczy?

I to możesz dodać, wyrażam zgodę, wiem o tym i jest na temat.

P.S. opcja z kluczami na bossy bardzo mi się podoba, ale pomysł nadal jest przegięty ze zwględu na te 500 ekspa psycho - to jest pół lvla z 1 na 2 czy 1/4lvla z 2 na 3, a nawet jak nie w ten sposób to przeliczając na diale z 2,5-2,7kk wartości a raz, że obecnie przedmioty z premki są drogie, ale nie aż tak. Powiedzmy 200 ekspa dla psycho byłoby ok, ale jak już idąc w tą stronę to jeszcze jakiś mega kamień tresera rzędu 220k ekspa dla peta.
Dodatkowe miejsce w znajomych jako coś co jest na stale według mnie nie może być też bonusem z premki, która jest czasowa.
Morph dla mnie sam w sobie jest przegięciem, a pigment nadal ma za duży %

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


11 Sie 2015, o 21:19
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Nephalem napisał(a):
1. W przypadku wylosowania eliksirów dostajemy tylko losową ilość, ale sami wybieramy co chcemy dostać - manę kondę czy hp - ja na swoim sh regularnie mam o wiele za dużo hp i wymieniam na manę - mam motyla i prawie hp nie używam, jakbym mógł nie wymieniać a od razu wybrać co chce.

Pomysł dobry, tylko jak ten wybór miał by przebiegać? Myślę że po tym gdy wylosuje nam eliksiry pojawiają nam się na ekranie trzy flaszki HP/MANY/KONDYCJI i możemy w ten sposób wybrać.

Nephalem napisał(a):
2. Darmowa zmiana wyglądu na czas obowiązywania premki lub dodatkowe możliwości wyglądu (chodzi mi o kolczyki, włosy itd) dostępne tylko po wykupieniu premki i nawet niech będą dodatkowo płatne.

Też o tym myślałem jednak wątpię że administracja zgodziłaby się na ten bonus.

Nephalem napisał(a):
3. Buffy premkowe takie jak z gildii dostępne przez cały dzień od losowania - max 1 buff może się wylosować - buffy te nazwijmy to "niekonwencjonalne" czyli %ekspa, szybszy odp, mniejsze zużycie many/kondy do następnego losowania.
Jednak mało przydatne, szybsze odp mamy już po wykupieniu samego premium więc wylosowanie tego samego nic by nie dało, to samo z exp. Lepiej nie dodawać tego samego co mamy już z buffów gildyjnych.

Nephalem napisał(a):
4. A co powicie na możliwość noszenia tego hełmu stanowiącego symbol premki?

Wtedy każdy z premka biegał by w tym samym hełmie i już by to nie było takie pro :D




Nephalem napisał(a):
P.S. opcja z kluczami na bossy bardzo mi się podoba, ale pomysł nadal jest przegięty ze zwględu na te 500 ekspa psycho - to jest pół lvla z 1 na 2 czy 1/4lvla z 2 na 3, a nawet jak nie w ten sposób to przeliczając na diale z 2,5-2,7kk wartości a raz, że obecnie przedmioty z premki są drogie, ale nie aż tak. Powiedzmy 200 ekspa dla psycho byłoby ok, ale jak już idąc w tą stronę to jeszcze jakiś mega kamień tresera rzędu 220k ekspa dla peta.
Dodatkowe miejsce w znajomych jako coś co jest na stale według mnie nie może być też bonusem z premki, która jest czasowa.
Morph dla mnie sam w sobie jest przegięciem, a pigment nadal ma za duży %


Zmniejszyłem liczbę proponowanego exp dla psycho do 200, dodałem o tym kamyku, morph wywaliłem a szanse na pigment zmniejszyłem do 2%.

Co do miejsc dla znajomych chodzi o to że możemy wylosować sobie dodatkowe miejsce które normalnie musielibyśmy kupić za 5platy.

Dziękuje za uwagi, proszę o dalsze komentarze ;)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


11 Sie 2015, o 22:21
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
HELLSING napisał(a):
Nephalem napisał(a):
1. W przypadku wylosowania eliksirów dostajemy tylko losową ilość, ale sami wybieramy co chcemy dostać - manę kondę czy hp - ja na swoim sh regularnie mam o wiele za dużo hp i wymieniam na manę - mam motyla i prawie hp nie używam, jakbym mógł nie wymieniać a od razu wybrać co chce.

Pomysł dobry, tylko jak ten wybór miał by przebiegać? Myślę że po tym gdy wylosuje nam eliksiry pojawiają nam się na ekranie trzy flaszki HP/MANY/KONDYCJI i możemy w ten sposób wybrać.

No mniej więcej tak bym to widział

HELLSING napisał(a):
Nephalem napisał(a):
3. Buffy premkowe takie jak z gildii dostępne przez cały dzień od losowania - max 1 buff może się wylosować - buffy te nazwijmy to "niekonwencjonalne" czyli %ekspa, szybszy odp, mniejsze zużycie many/kondy do następnego losowania.
Jednak mało przydatne, szybsze odp mamy już po wykupieniu samego premium więc wylosowanie tego samego nic by nie dało, to samo z exp. Lepiej nie dodawać tego samego co mamy już z buffów gildyjnych.


Początkowo pomyślałem o wylosowaniu z mała szansą happy hours czyli godzinę podwójnego ekspa, ale potem pomyślałem, że co? ktoś wylosuje o północy 2h HH to będzie siedział do 3 nad ranem albo się zmarnuje? To zmieniłem to na opcje buffa, chyba, że jakoś inaczej to rozwiązać, ale HH dla premki fajna sprawa.

HELLSING napisał(a):
Nephalem napisał(a):
4. A co powicie na możliwość noszenia tego hełmu stanowiącego symbol premki?

Wtedy każdy z premka biegał by w tym samym hełmie i już by to nie było takie pro :D


To jakieś coś innego co by wskazywało na to, że ktoś ma premkę bez sprawdzania pt - szarfa w poprzek zbroi jako item dostępny do założenia tylko dla mających premkę a dający symboliczne staty np 20hp lub 1 siły 1 zręczności i oczywiście zróżnicowany wygląd i możliwość kolorowania. Kiedy premka się skończy item blokuje się w slocie i jest nieaktywny, nie daje stat i go nie widać, a niezależnie od tego czy jest aktywny czy nie - nie ma ciężaru i nie da się go ulepszać.

HELLSING napisał(a):
Zmniejszyłem liczbę proponowanego exp dla psycho do 200, dodałem o tym kamyku, morph wywaliłem a szanse na pigment zmniejszyłem do 2%.

Co do miejsc dla znajomych chodzi o to że możemy wylosować sobie dodatkowe miejsce które normalnie musielibyśmy kupić za 5platy.

Dziękuje za uwagi, proszę o dalsze komentarze ;)


No to jesli takie coś masz na myśli co do znajomych to ciekawe wyjście, aczkolwiek jakbym miał być szczery to 5platy przy obecnych cenach to są takie grosze, że już bym wolał np 5 platynowych kluczy wylosować a znajomego sobie kupić, zwłaszcza, że jeśli przy obecnej premium III można mieć 7 kluczy czyli premium V będzie tego w porywach z 12, a przy tym 5 platy za znajomego albo by musiało mieć dużą szansę wylosowania albo byłoby lipnym bonusem. Poza tym co w sytuacji kiedy ktoś będzie miał max znajomych? Losowanie w plecy i zero korzyści? Bez sensu.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


11 Sie 2015, o 22:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 453 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron