Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Bonus Premium 

Czy uważasz te propozycje za przydatne?
Tak 76%  76%  [ 19 ]
Nie 24%  24%  [ 6 ]
Razem głosów : 25

 Bonus Premium 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Nephalem napisał(a):
No to jesli takie coś masz na myśli co do znajomych to ciekawe wyjście, aczkolwiek jakbym miał być szczery to 5platy przy obecnych cenach to są takie grosze, że już bym wolał np 5 platynowych kluczy wylosować a znajomego sobie kupić, zwłaszcza, że jeśli przy obecnej premium III można mieć 7 kluczy czyli premium V będzie tego w porywach z 12, a przy tym 5 platy za znajomego albo by musiało mieć dużą szansę wylosowania albo byłoby lipnym bonusem. Poza tym co w sytuacji kiedy ktoś będzie miał max znajomych? Losowanie w plecy i zero korzyści? Bez sensu.


Hmmm no to faktycznie bez sensu, to wywalam.

Max znajomych? Jest jakaś górna granica co do ilości znajomych?

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


11 Sie 2015, o 22:51
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Jest limit:) zawsze był:) 35 znajomych max

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


11 Sie 2015, o 23:18
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012, o 15:06
Posty: 108
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 131 razy
Nick w grze: Ner
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
ja mam coś około 100 znajomych.. właściwie każdy z moich znajomych ma ze 100 znajomych.. nie wprowadzajcie w błąd xD

_________________
---------
Żmij
Żmij
Żmij
Allenor


12 Sie 2015, o 04:09
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Nephalem napisał(a):
Jest limit:) zawsze był:) 35 znajomych max

No właśnie, co Ty piszesz? Osobiście mam ponad 50

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


12 Sie 2015, o 07:36
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
propozycja mogłaby wejść, jeśli wszystkie przedmioty, które są do wylosowania byłyby zablokowane w handlu oraz cena preemki musiałaby troche wzrosnąć


12 Sie 2015, o 11:06
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
seba11pl napisał(a):
propozycja mogłaby wejść, jeśli wszystkie przedmioty, które są do wylosowania byłyby zablokowane w handlu oraz cena preemki musiałaby troche wzrosnąć


No to oczywiste, że cena wzrośnie. Droższe premium są planowane :mrgreen:

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


12 Sie 2015, o 12:03
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
seba11pl napisał(a):
propozycja mogłaby wejść, jeśli wszystkie przedmioty, które są do wylosowania byłyby zablokowane w handlu oraz cena preemki musiałaby troche wzrosnąć

Zgadzam się, że to musiałby być warunek konieczny, aby przedmioty były podpisane, aczkolwiek z 2 strony jak Ci wypadają flaszki to nie są blokowane i to samo powinno być w przypadku diali, bo nie każdy musi mieć psycho. Spadłyby ceny diali na rynku, ale tylko wtedy jakby szansa wylosowania była wysoka.
Nerther napisał(a):
ja mam coś około 100 znajomych.. właściwie każdy z moich znajomych ma ze 100 znajomych.. nie wprowadzajcie w błąd xD

To może do jakiegoś lvla? bo te 35 wykupiłem jakoś z 20lvl i nie mogłem więcej. Może wyżej limit rośnie/znika.

EDIT co do droższej ceny, czyż nie takie było założenie początkowe propozycji?;]

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


12 Sie 2015, o 12:07
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Nephalem napisał(a):
seba11pl napisał(a):
propozycja mogłaby wejść, jeśli wszystkie przedmioty, które są do wylosowania byłyby zablokowane w handlu oraz cena preemki musiałaby troche wzrosnąć

Zgadzam się, że to musiałby być warunek konieczny, aby przedmioty były podpisane, aczkolwiek z 2 strony jak Ci wypadają flaszki to nie są blokowane i to samo powinno być w przypadku diali, bo nie każdy musi mieć psycho. Spadłyby ceny diali na rynku, ale tylko wtedy jakby szansa wylosowania była wysoka.
Nerther napisał(a):
ja mam coś około 100 znajomych.. właściwie każdy z moich znajomych ma ze 100 znajomych.. nie wprowadzajcie w błąd xD

To może do jakiegoś lvla? bo te 35 wykupiłem jakoś z 20lvl i nie mogłem więcej. Może wyżej limit rośnie/znika.

EDIT co do droższej ceny, czyż nie takie było założenie początkowe propozycji?;]


Premium to nie ma być sposób do zarabiania, samo w sobie ma dawać bonusy i dodatki, nie każdy musi ulepszać eq a lecą inhibitory, nie każdy ubiera eq(właściwie to nikt) co leci z premki ale i tak leci


12 Sie 2015, o 16:39
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Premium nie jest sposobem na bezpośrednie zarabianie, ale sposobem na osiągnięcie korzyści i zysków, czyli de facto pośrednie zarabianie, nawet jeśli nie zwiększając ilości swojej "kasiory" to zmniejszając potencjalne wydatki, gdyby premki nie było - mówisz nie każdy ulepsza eq a lecą inhibitory - ale jak ulepszasz a inhi poleci z premki to go nie kupisz - platka zostanie w kieszeni i pośrednio zarabiasz. Eliksiry są potrzebne i albo byś je kupił albo kupił platynowe kluczyki, które też Ci polecą z premki i zyskując je też pośrednio zarabiasz - i chcesz czy nie, ale wiele osób kupuje premkę nie tylko po to, żeby szybciej ekspić, ale właśnie ze względu na to pośrednie zarabianie, bo z całą pewnością wartość tego wszystkiego co Ci z premki wyleci, jakbyś to kupił za platynę kosztowałoby więcej - o wiele więcej.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


12 Sie 2015, o 22:37
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bonus Premium
Więc jeśli przedmioty będą zablokowane to nie musisz ich zakupić, skoro już polecą z premki, czyli i tak na tym zyskujesz. Nie wiem po co sie namęczyłeś z napisaniem tego wszystkiego... skoro wróciliśmy do początku.


Poza tym jak ktoś chce diele to niech idzie na v2(pamiętaj o 1 slocie) proste, do premki można dodać prawie wszystko, tylko po co?

Tak wiem, jestem zły bo nie używam premki od 3 lat... (ale po co mi to skoro co miesiac robie przerwe...)
Dla przykładu 68 lvl z premka III i bufkiem z gildii dostaje tyle samo expa co 76 lvl bez niczego (max 500 expa różnicy)


13 Sie 2015, o 00:32
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 422 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron