Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Global od 50 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Nephalem napisał(a):
2s czy nawet 5s to żadne ograniczenie, będą pisać dłuższe wypowiedzi, to jedynie ograniczy flood, który i tak jest kneblowany, najprostszym rozwiązaniem jest lepsza moderacja czatu. Na s7 doraźna rekrutacja nowych modów ograniczyła problem w dużym stopniu, na waszym serwie też da radę.


Być może zbyt duże ograniczenie to nie jest jednak z pewnością nie powtarzały by się akcje gdy wbija pewien noob z 20 lvl i na złość wysyła ten sam długi tekst tak często ile da radę za pomocą ctrl+v i trwa to dopóki nie wbije ktoś z ekipy.

Dodatkowo można zrobić tak że nie będzie można wysłać więcej niż 2 wiadomości pod rząd.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


11 Sie 2015, o 21:12
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
i to już lepsze, żeby nie więcej niż 2-3 pod rząd, albo co jeszcze lepsze autokneble na 5min ale tu już by się trzeba nagłowić nad "wylapywaczami" automatu, żeby nie rzucał bezsensownych. 5 Min to aż zanadto, żeby ochłonąć, a jak nie wystarczy mod przedłuży:)

@TrueOgre To, że temat został zdominowany przez s7 nie znaczy, że temat go dotyczy;] mówiąc "u was" miałem na myśli serwer autora tematu:)

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


11 Sie 2015, o 21:48
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Autokneble bardzo mi się podobają. Taki mechanizm ograniczyłby spam. Hyh ale i tak wątpię że to wprowadzą... :P

@Nephalem
Wiem, że inni też tu są, ale bardzo lubię (próbować) kogoś zdenerwować. Ot, takie hobby, nie miej mi tego za złe. :twisted:

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


12 Sie 2015, o 09:49
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Są już "kupię słownik"i to autokneble też dałoby radę zorganizować, np 3x ta sama wypowiedź w ciągu 2 min, użycie w wypowiedzi więcej, niż 3 identycznych znaków pod rząd - kwestia obgadania z modami, bo oni najlepiej wiedzą co sie powinno kneblować.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


12 Sie 2015, o 12:53
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Nephalem napisał(a):
Są już "kupię słownik"i to autokneble też dałoby radę zorganizować, np 3x ta sama wypowiedź w ciągu 2 min, użycie w wypowiedzi więcej, niż 3 identycznych znaków pod rząd - kwestia obgadania z modami, bo oni najlepiej wiedzą co sie powinno kneblować.


co jeśli ktoś w nicku ma 3x te same literki i ktoś pisze jego nick na czacie? (wiem szczegóły)


12 Sie 2015, o 13:09
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Sie 2014, o 13:23
Posty: 17
Miejscowość: Kraina O!
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Nily
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Ograniczenie ilosciowe (czyli posty pod rzad) na globalu nic nie dadza. Kiedy ktos napisze jakis bezsensowny tekst i bedzie go kopiowal i wklejal w przeciagu moze 1s to moliwym jest, ze ktos pomiedzy jego postami cos napisze, dajac mu wolna reke do dzialania. Poza tym taka funkcja bedzie jedynie zatrzymywala post spamera, a nie mina zalozmy 3s i znowu.

Padl pomysl na stworzenie dodatkowych chatow- bezsensowny. Chat do pomocy w questach? A kto by go odwiedzal? Spotkalby go ten sam los, co dzisiejszego kurczaka.

_________________
-Co to jest czasoprzestrzeń w wojsku?
- Gdy chorąży powie "sprzątaj korytarz od tego miejsca aż do obiadu".


12 Sie 2015, o 13:17
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
Progi lvl dla kurczaka były projektowane gdy nikt nie marzył o 140 lvl, już dawno powinno się to zmodernizować i ustawić kurczaka na 33% maksymalnego poziomu w grze.
Dobrym miejscem na taką zmianę jest okolica 50 lvl, więc popieram inicjatywne.
PS.
Fajnie by mieć witalnego asystenta, co by z automatu umieszczał treść ogłoszenia na handlowym co 30 min, gdy jesteśmy on-line.


12 Sie 2015, o 15:26
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Global od 50
@Hard
Temat nawiązuje do globala od 50 a ty rzucasz pomysł o tym, by kurczak był od 45lvl +/-... gdzie logika :D.

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


13 Sie 2015, o 19:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron