Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Handel 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Sie 2015, o 13:21
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Neeji
Odpowiedz z cytatem
Post Handel
Witam!

Mam pomysł dotyczący handlu w grze. Mianowicie wpadłem na sposób który, ułatwi życie i zaoszczędzi czas każdemu z graczy na monotonnym wklejaniu ofert na czacie, poprzez założenie tzw. "Domu Aukcyjnego". W tym miejscu można by wystawiać swoje przedmioty, surowce itp. na sprzedaż za określoną cenę. Przedmiot będzie można zdobyć na dwa sposoby:

a) ''Kup Teraz"
b) licytacja

Np.

"Diabolo"
- Kup Teraz: 10kk
- Licytacja: 8kk

Oczywiście długość wystawionego na aukcji przedmiotu będzie określona (np. 24h/48h). Lecz nic za darmo, wystawienie danego przedmiotu będzie podlegało wyznaczonej cenie; za samo wystawienie przedmiotu + czas wystawienia przedmiotu w zależności od jego długości. Mam tu na myśli groszowe koszty w postaci kilku tysięcy (k).

Wracając jeszcze do transakcji, za wybrany przedmiot, aukcjoner mógłby zażądać nie tylko złota ale również ''platyne'' jako alternatywną opcje zapłaty.

Mam nadzieje, że mój pomysł zostanie pozytywnie rozpatrzony oraz czekam z niecierpliwością na waszą odpowiedź i opinie na ten temat.

Pozdrawiam :)


13 Sie 2015, o 13:38
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2014, o 22:03
Posty: 40
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Nick w grze: DeadShot
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=targowisko


13 Sie 2015, o 13:45
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Sie 2015, o 13:21
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Neeji
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel
Cyt. "sposób który, ułatwi życie i zaoszczędzi czas każdemu z graczy na monotonnym wklejaniu ofert na czacie", tyczy się to również forum. Biorąc również pod uwagę to że 1/2 graczy zagląda na forum :)


13 Sie 2015, o 13:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2014, o 22:03
Posty: 40
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Nick w grze: DeadShot
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel
Nie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o targowisko, które jest na forum tylko o pomysł "targowisko", który przewija się przez to forum xxx czasu. Masz 74 strony, wejdź w parę tematów to znajdziesz odpowiedzi nawet kolorowych.


13 Sie 2015, o 13:59
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Sie 2015, o 13:21
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Neeji
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel
"Targowisko" z dopiskiem: "Chcesz coś sprzedać? Kupić coś spod lady? To dział dla ciebie.". Ja natomiast swój post umieściłem w kategorii sugestie, czyli tam gdzie powinny się znajdować pomysły, które jak mówisz są wielokrotnie powielana i zaśmiecają w dziale "Targowisko". Mam nadzieję, że odpowiednie osoby zainteresują się tym tematem i może coś się z tego urodzi ;)

Pozdrawiam :)


13 Sie 2015, o 14:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Cze 2014, o 19:52
Posty: 17
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel
GM wielokrotnie powtarzał , że targowisko nigdy nie zostanie wprowadzone ponieważ zniszczy interakcje graczy. Temat do zamknięcia.

P.S. Jak znowu wapadniesz na jakiś pomysł sprawdź czy nie był już proponowany.

_________________
Pomysł dobry ale wprowadzimy dopiero po 3d.


13 Sie 2015, o 14:21
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Sie 2015, o 13:21
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Neeji
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel
W odniesieniu do twojego P.S.

Myślałem że Liberum Veto zostało już dawno zniesione, sądząc po twojej odpowiedzi jest inaczej. Więc teraz odbiegne od Taerna. We wszystkich grupach itp. np polityce... dane tematy i ustawy są powtarzane do znudzenia inaczej jest tylko w krajach pod rządami dyktatora. Więc nie zamierzam ograniczać swojej wolności słowa i odrzucać swoich pomysłów tylko ze względu na to że temat był już poruszany!

Miłego dnia :)


13 Sie 2015, o 14:38
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Cze 2014, o 19:52
Posty: 17
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel
Albo temat umrze śmiercią naturalną albo GM ( jeśli mu sie zechce) po raz enty powtórzy to co napisałem w poprzednim poście i go zamknie
Po co znowu poruszać temat skoro był już wałkowany wielokrotnie bez skutków (od około 5lat) ?

_________________
Pomysł dobry ale wprowadzimy dopiero po 3d.


Ostatnio edytowany przez Dannovan, 13 Sie 2015, o 14:46, edytowano w sumie 1 raz



13 Sie 2015, o 14:45
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2013, o 23:17
Posty: 43
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Kessai
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Handel
Był poruszany dziesiątki razy, nawet całkiem niedawno. Możesz próbować kopać się z koniem - druidzi próbują od dłuższego czasu i niewiele im to daje.

Co do dyktatury to tak - to jest dyktatura! To jest czyjaś firma i będzie robił jak mu się podoba tak długo, jak długo wyniki finansowe są korzystne a gracze zadowoleni. Targowisko jest w tej chwili kwestią absolutnie podrzędną w relacji do najnowszego upka oraz 3D, toteż nikt nie zwraca na nie szczególnej uwagi.

_________________
Druid 54 i rośnie
Barba 40 (szykowany pod PVP)


13 Sie 2015, o 14:46
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Odpowiedz z cytatem
Post 
Temat był już wiele razy i nic z tego nie będzie.Sam też napisałem taki temat jakiś czas temu

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


15 Sie 2015, o 16:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 432 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron