Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Ustawianie taktyki na szybko 

czy takie coś ułatwiłoby Ci grę?
Na pewno tak 44%  44%  [ 7 ]
Nie, w ogóle 56%  56%  [ 9 ]
Razem głosów : 16

 Ustawianie taktyki na szybko 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Ustawianie taktyki na szybko
Ciężko mi było jednym słowem napisać o co mi chodzi, w każdym razie opiszę jak to ma wyglądać.

Weźmy sobie przykładowego barbę solującego geomorpha czy tam duntira do zlecka na kasę no i ten mu się zdefia na ataki fizyczne i nic nie wchodzi, no to sobie barba przeklikuje każde "kółko" ataku i za każdym razem ustawia kamień na zmianę defa, co trochę trwa i jest upierdliwe, w kolejnej turze znowu z kolei przestawianie gryzki/dwureczne, podobnie z mośkiem i kulką przestawianą na podpałkę.

Za każdym razem PA zostaje bez zmian, a przestawiamy tylko ataki.

Moja propozycja jest taka: jak klikniemy 1 okienko i ustawimy co tam chcemy, to się nie zamyka, że potrzebujemy kliknąć ponownie drugie ustawić kliknąć trzecie itd, ale klikamy pierwsze, ustawiamy i okno umek się nie zamyka, ale przeskakuje na kolejne "kółko", w ten sposób klikamy ten kamień 5x i mamy all kamienie ustawione, czy też klikamy np front kick, dotkliwe, chi chi chi u sh czy jakąkolwiek inną kombinację. Jeśli natomiast chcemy przestawić tylko jedną umkę (rzadziej niż wszystkie/większość) to sobie zamkniemy okienko jak przeskoczy po prostu i tyle.

Do fajnego i szybkiego przestawiania taktyk w ten sposób brakuje już tylko wprowadzenia mojego innego pomysłu z czyszczeniem okna taktyk jednym kliknięciem, wtedy ustawiamy bardzo szybko od zera 5 "kółek" def i PA w atakach, zamiast przeklikiwać wszystkie kółka, wycofywać przez podwójne kliknięcia PA i ustawianiem od początku - np jak chcemy uciekać, czy brakuje nam zasobów na więcej ataków, ktoś zabierze nam PA taranem itp.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


16 Sie 2015, o 12:28

Podziękowali: TrueOgre (16 Sie 2015, o 12:39)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
Wspaniały pomysł. Często solując np. Icha muszę się przeklikiwać przez wszystkie okienka by dać ukłucie lalki. Fajnie by było, gdyby to wprowadzili :).

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


16 Sie 2015, o 12:39
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
no ja się bawię w przeklikiwanie meteorytów jak wrażka ma za krótki czas, czy kulek na podpałki i odwrotnie, nie mówiąc o przeklikiwaniu sheedem debufów na ataki (wtedy zostaje tylko 1 kratka taka jak była czyli front kich na wejście).

I ja mam premkę i 4 taktyki a mnie to boli, to co mają powiedzieć Ci co mają tylko 2 i większośc ustawiają na bieżąco?

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


16 Sie 2015, o 12:51
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Sty 2015, o 17:58
Posty: 48
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
Są 4 taktyki do wyboru, danie czegoś takiego zrobi zamach na korzyści płynące z premki.


16 Sie 2015, o 13:34

Podziękowali: Przeprobest (17 Sie 2015, o 16:41)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
SvcII napisał(a):
Są 4 taktyki do wyboru, danie czegoś takiego zrobi zamach na korzyści płynące z premki.


A jeśli ktoś nie ma kasy na premke?

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


16 Sie 2015, o 18:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Lut 2014, o 00:10
Posty: 3
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
TrueOgre napisał(a):
SvcII napisał(a):
Są 4 taktyki do wyboru, danie czegoś takiego zrobi zamach na korzyści płynące z premki.


A jeśli ktoś nie ma kasy na premke?


To nie ma takiej możliwości proste. Wiele osób wykupuje premke dla tych 4taktyk które może sb ustawić, więc dlaczego oni maja placić platyne za to do czego ty będziesz miał dostęp bez premki ?

_________________
Ave Oro


MordenCain mo 100 (Ostlor) On


16 Sie 2015, o 19:15
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
MordenCain napisał(a):
TrueOgre napisał(a):
SvcII napisał(a):
Są 4 taktyki do wyboru, danie czegoś takiego zrobi zamach na korzyści płynące z premki.


A jeśli ktoś nie ma kasy na premke?


To nie ma takiej możliwości proste. Wiele osób wykupuje premke dla tych 4taktyk które może sb ustawić, więc dlaczego oni maja placić platyne za to do czego ty będziesz miał dostęp bez premki ?


Ale czemu to musi być w premce? Takie coś możnaby było bez premki posiadać i każdy by był zadowolony.

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


16 Sie 2015, o 19:22
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
TrueOgre napisał(a):
Ale czemu to musi być w premce? Takie coś możnaby było bez premki posiadać i każdy by był zadowolony.

Wtedy premka nie będzie już tak atrakcyjna jak obecnie.
Ja osobiście bijąc dunthira zmieniam przed walką dwie taktyki na takie które będą pasować. Zajmuje mi to około dziesięciu sekund, dla chcącego nic trudnego


16 Sie 2015, o 21:35
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
@Torkil
Jakim cudem nie będzie atrakcyjna? Bo "zwykli" gracze dostaną jakieś ułatwienie? Premkowcy mają dodatkowe strategie, to ktosie bez premki mogą dostać szybkie przestawienie ataków. Ot, tak sobie :P.

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


17 Sie 2015, o 10:15
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2013, o 23:17
Posty: 43
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Kessai
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
Chociaż używam konta premium to jestem za wprowadzeniem tego pomysłu bo mnie również ułatwiłoby życie. Nie zgodzę się z tym, że wówczas opcja premium straci na atrakcyjności, bo możliwość ustawienia 4 strategii to tylko jeden z elementów i to na pewno nie najważniejszy.

_________________
Druid 54 i rośnie
Barba 40 (szykowany pod PVP)


17 Sie 2015, o 10:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 414 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron