Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 rzucanie skilli bez many/kondy 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Sie 2015, o 14:33
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: majs
Odpowiedz z cytatem
Post rzucanie skilli bez many/kondy
Ze jak np uderzenie wymaga many i kondy nie mam kondy uderzam uklaniam sie bo nie mam kondy i zabiera mi 10 many zeby nie zabieralo albo np mam 5 kondy i 5 many a uderzenie 10many 12 kondy to zeby mi zostalo te 5 kondy i 5 many


18 Sie 2015, o 14:37
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2013, o 23:17
Posty: 43
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Kessai
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
Polska język trudna język :cry:

A ty myślisz, że kłaniać to się można za darmo? :D

_________________
Druid 54 i rośnie
Barba 40 (szykowany pod PVP)


18 Sie 2015, o 14:52
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
Wiesz ile masz zasobów na początku rundy. Wiesz ile zasobów potrzebujesz. Ustaw tyle akcji ile możesz wykonać - proste. A jak nie wiesz, to się możesz dowiedzieć. Moim zdaniem ten system akurat jest bardzo dobry - chociaż jakiś drobny element wymagający myślenia, żeby oszczędzać reszty zasobów na kolejną rundę i wykonać akcje.

@down - nikt Ci nie każe chodzić w eq z tym bonusem. A jak masz wątpliwości to ustaw tyle ataków, żeby starczyło na każdy podwójny lub jak uważasz ryzykuj :)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 18 Sie 2015, o 15:18, edytowano w sumie 1 raz



18 Sie 2015, o 15:05

Podziękowali: Krzeeslaw (20 Sie 2015, o 02:31)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Cze 2012, o 12:15
Posty: 27
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
Szymadaro policz mi, ile wejdzie mi podwójnych w rundę.. :)


18 Sie 2015, o 15:08
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Sie 2015, o 14:33
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: majs
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
Szymdaro napisał(a):
Wiesz ile masz zasobów na początku rundy. Wiesz ile zasobów potrzebujesz. Ustaw tyle akcji ile możesz wykonać - proste. A jak nie wiesz, to się możesz dowiedzieć. Moim zdaniem ten system akurat jest bardzo dobry - chociaż jakiś drobny element wymagający myślenia, żeby oszczędzać reszty zasobów na kolejną rundę i wykonać akcje.

@down - nikt Ci nie każe chodzić w eq z tym bonusem. A jak masz wątpliwości to ustaw tyle ataków, żeby starczyło na każdy podwójny lub jak uważasz ryzykuj :)

a jak np krytyczne zabiera 50 kondy ( nie wiem bo nie gram bb) i wrzuci mi ktos zatrucie nwm na jakim poziomie i zlamana strzale od luka to nie wiem na ktorym tez poziomie i ile kondy mi zabierze


18 Sie 2015, o 20:07
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
miszczu324 napisał(a):
Szymdaro napisał(a):
Wiesz ile masz zasobów na początku rundy. Wiesz ile zasobów potrzebujesz. Ustaw tyle akcji ile możesz wykonać - proste. A jak nie wiesz, to się możesz dowiedzieć. Moim zdaniem ten system akurat jest bardzo dobry - chociaż jakiś drobny element wymagający myślenia, żeby oszczędzać reszty zasobów na kolejną rundę i wykonać akcje.

@down - nikt Ci nie każe chodzić w eq z tym bonusem. A jak masz wątpliwości to ustaw tyle ataków, żeby starczyło na każdy podwójny lub jak uważasz ryzykuj :)

a jak np krytyczne zabiera 50 kondy ( nie wiem bo nie gram bb) i wrzuci mi ktos zatrucie nwm na jakim poziomie i zlamana strzale od luka to nie wiem na ktorym tez poziomie i ile kondy mi zabierze


to oznacza, że zatrucie działa jak powinno


18 Sie 2015, o 20:20
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
to Bierz mnie do party;] jak ja jako sh widzę, że bb dostał zatrucie to mu od razu daję KO dla wyrównania zużycia kondy, zresztą konda mały pikuś - drutek Ci dorzuci i masz full.

A co do podwójnych... np ja na swoim mosiu celowo mam eq pod brak podwójnego, żeby mi na mięsku przypadkiem nie dorzucił deszczu i nie wystarczyło many na instę. Wszystko kwestia przeliczenia/przetestowania w różnych warunkach. Dla mnie zasada jest jedna niezależnie od profy - musisz mieć na tyle dużo max many/kondy, żeby zrespiło Ci się na 1 atak z podstawowej umki w rundę - czyli np mosio 800 many, bo 1 kulka wymaga 38 a przy 800 respi się 40. Bierzemy poprawkę na zatrucie i dajemy max many do 1k, żeby mieć resp 50 na rundę.

Zresztą nie o to chodzi - w przypadku każdego pomysłu mającego na celu zmianę silnika gry, żeby grało się łatwiej to ja zawsze będę na nie - jak nie ogarniasz to jest Twoja wina, a nie złego systemu/silnika gry. KROPKA.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


18 Sie 2015, o 23:29
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2014, o 19:41
Posty: 85
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
@Nep
Nie produkuj się, autor tematu, to troll. Skoro to wypowiedź to inne osoby, to ok.

_________________
Barba 73-Usunięty
Ryc 75-ON


,,Fart jest nieodłączną częścią skila''-ViconiaDeV


19 Sie 2015, o 01:07
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
Nephalem napisał(a):
A co do podwójnych... np ja na swoim mosiu celowo mam eq pod brak podwójnego, żeby mi na mięsku przypadkiem nie dorzucił deszczu i nie wystarczyło many na instę.


To masz ode mnie ciekawostke kolego: Bonusy do podwójnych ataków nie działają na ataki masowe typu meta, deszcz, czy grad :p Więc mozesz śmiało chodzić w EQ na podwójne :)


19 Sie 2015, o 08:41
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Sty 2015, o 17:58
Posty: 48
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: rzucanie skilli bez many/kondy
miszczu324 napisał(a):
Ze jak np uderzenie wymaga many i kondy nie mam kondy uderzam uklaniam sie bo nie mam kondy i zabiera mi 10 many zeby nie zabieralo albo np mam 5 kondy i 5 many a uderzenie 10many 12 kondy to zeby mi zostalo te 5 kondy i 5 many



Image


19 Sie 2015, o 14:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 479 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron