Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Zlecenie "expowe" na 55lvl. 

Przydało by się takie zlecenie?
Tak! 78%  78%  [ 64 ]
Nie. 16%  16%  [ 13 ]
Nie mam zdania. 6%  6%  [ 5 ]
Razem głosów : 82

 Zlecenie "expowe" na 55lvl. 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Onion napisał(a):
Ad. Krytyka blokowania
Bo to zlecenie jest dla tych co mają kasę, a wolą exp.

Biedny: zlec na kase + 3x v1 = czas: 80-100 min, złoto: 0, dośw.: 200k expa
Bogaty: zlec na exp + 3x v1 = czas: 80-100 min, złoto: -360k, dośw.: 400k expa (jeżeli nie sam to znacznie mniej)

"Bogaty" DZ czas ~~60min złoto -40k dośw 300-400k
Onion napisał(a):
Ad. Krytyka, że dla leni
Na 55 lvl sam nie zrobisz tego zlecenia, a więc nie zdobędziesz całych 200k, a znacznie mniej.
Na takim 70 lvlu zrobisz sam, ale to już nie jest dla 70 lvla aż tak dużo, ale nadal się opłaca.
Na większych lvlach masz lepsze miejsca do expa chociażby v2. Tak wiem taki dr, czy ryc mogą na v2 chodzić nawet na 70 lvlu.

To nie zmienia faktu że exp dostajemy codziennie za kilkanaście minut, mój przykład, miałem koło 3 lat takiej gry że wchodziłem zrobiłem jednego bossa albo wchodziłem zobaczyć co dzieje się na czacie, 3 lata zleceń dałyby mi już 100 lvl, a bym się nie namęczył. Do tego wyexpiłbym 2x 55 lvl i robił na tych postaciach to samo co na druidzie, i w ten sposób bo 3 latach gry po 1-1,5h dziennie, miałbym 3 postacie z min 90 lvlem
Onion napisał(a):
Ad. Twój pomysł
Kreatywne, ale załóżmy, że wylosuje DZ, duszki i żabkę to zajmie mi to może i nawet 2 godziny. Ale innym to wręcz sprzyja bo pochodzą sobie bossy, w szczególności jeżeli ktoś farmi dz i w dodatku dostanie darmowy exp więcej. Nie przemawia to do mnie.


W takim wypadku zlecenie nie miałoby określonego czasu na wykonanie(no może 24h)ale blokowałoby zlec na kase

biore o 15, mam 24h na zlecenie, oddaje o 20, nastepne mogę o 15 wziąć

W ten sposób zlecenie nagradza aktywnych i nie zmusza do monotonnego bicia całymi dniami DZ, dzieki bonusowi ze zlecenia ludzie mogą "nadrobić" exp z DZ i pójść na inne bossy (różnorodnośc)


18 Sie 2015, o 19:24
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
seba11pl napisał(a):
Onion napisał(a):
Ad. Krytyka blokowania
Bo to zlecenie jest dla tych co mają kasę, a wolą exp.

Biedny: zlec na kase + 3x v1 = czas: 80-100 min, złoto: 0, dośw.: 200k expa
Bogaty: zlec na exp + 3x v1 = czas: 80-100 min, złoto: -360k, dośw.: 400k expa (jeżeli nie sam to znacznie mniej)

"Bogaty" DZ czas ~~60min złoto -40k dośw 300-400k

Porównujesz najpierw do v1, a teraz wyskakujesz z DZ, ale dobra. DZ możesz robić cały dzień, a gdy nie będziesz mógł znaleźć ekipy szukasz slota (55lvl)i idziesz na "zlecenie expowe", na wyższych lvlach często nie chcą z tobą chodzić na dz bo już za duży lvl masz, a oni expa chcą. To pozostaje tylko takowe "expowe"
seba11pl napisał(a):
Onion napisał(a):
Ad. Krytyka, że dla leni
Na 55 lvl sam nie zrobisz tego zlecenia, a więc nie zdobędziesz całych 200k, a znacznie mniej.
Na takim 70 lvlu zrobisz sam, ale to już nie jest dla 70 lvla aż tak dużo, ale nadal się opłaca.
Na większych lvlach masz lepsze miejsca do expa chociażby v2. Tak wiem taki dr, czy ryc mogą na v2 chodzić nawet na 70 lvlu.

To nie zmienia faktu że exp dostajemy codziennie za kilkanaście minut, mój przykład, miałem koło 3 lat takiej gry że wchodziłem zrobiłem jednego bossa albo wchodziłem zobaczyć co dzieje się na czacie 3 lata zleceń dałyby mi już 100 lvl, a bym się nie namęczył. Do tego wyexpiłbym 2x 55 lvl i robiłbym na tych postaciach to samo co na druidzie i w ten sposób bo 3 latach gry po 1-1,5h dziennie) miałbym 3 postacie z min 90 lvlem

Po trochę o to chodzi w tym pomyśle, ale to opłaci się takiemu graczowi tylko wtedy gdy kupuję platyne. Gdyż jak będzie robił same zlecenia expowe to nie będzie miał jak zarobić kasy, a bez kasy nie ma eq, a jak nie masz eq to nie wezmą cię na bossy. Więc masz 2 opcje kupujesz platyne lub kolejne pare miesięcy (może nawet rok) robisz zlecenia kasowe żeby mieć co ubrać.

Onion napisał(a):
Ale innym to wręcz sprzyja bo pochodzą sobie bossy, w szczególności jeżeli ktoś farmi dz i w dodatku dostanie darmowy exp więcej. Nie przemawia to do mnie.

W ten sposób zlecenie nagradza aktywnych i nie zmusza do monotonnego bicia całymi dniami DZ, dzieki bonusowi ze zlecenia ludzie mogą "nadrobić" exp z DZ i pójść na inne bossy (różnorodnośc)

Wszystko ładnie brzmi, ale to zależy od najważniejszej kwestii czy pomysł jest dobry, czy też to jest sztucznie dodany exp. A mianowicie ile "twoje zlecenie" dawałoby expa?


edit. Czekam na twoją odpowiedź, ale nie będę się na razie więcej rozpisywał, bo jak bedziemy dyskutować na 10 stron to nikomu z forumowiczów nie będzie się chciało tyle czytać, a ten temat nie jest tylko dla nas, a dla wszystkich, aby się mogli do niego odnieś.
Jak będziesz bardzo chciał/a to poproś o moją odpowiedź na priv.

edit.2. A więc PW zapraszam.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


Ostatnio edytowany przez Onion, 18 Sie 2015, o 20:21, edytowano w sumie 1 raz



18 Sie 2015, o 19:39
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
seba11pl napisał(a):
juz nie wspominajac o DZ dla takiego 55 lvla


chciałeś lepszej opcji? masz

Onion napisał(a):
Po trochę o to chodzi w tym pomyśle, ale to opłaci się takiemu graczowi tylko wtedy gdy kupuję platyne. Gdyż jak będzie robił same zlecenia expowe to nie będzie miał jak zarobić kasy, a bez kasy nie ma eq, a jak nie masz eq to nie wezmą cię na bossy. Więc masz 2 opcje kupujesz platyne lub kolejne pare miesięcy (może nawet rok) robisz zlecenia kasowe żeby mieć co ubrać.


Znam(znałem, bo w sumie nicków już nie pamiętam) osoby, które miały "okradane" konto po 2-3 razy i potrafiły z tego wyjść. Przy odpowiednim lvlu kasa to nie problem.


Onion napisał(a):
Wszystko ładnie brzmi, ale to zależy od najważniejszej kwestii czy pomysł jest dobry, czy też to jest sztucznie dodany exp. A mianowicie ile "twoje zlecenie" dawałoby expa?


I ~~60 min
II ~~ 30 min
III ~~ 15 min

Tak wiem, ubicie niektórych bossów jest szybsze niż ubicie innych, można też iść w 5 a można solo, we 2, w ilu chcesz.

exp ~~150k


18 Sie 2015, o 19:52
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 1 Lip 2015, o 09:29
Posty: 31
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: BrataBrata
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie "expowe" na 55lvl.
Mój boże, to jest coś o czym marze.


16 Lis 2015, o 19:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 508 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron