Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Pumpmaster 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Sie 2015, o 05:46
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Prohibicja
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
to najlepiej wgl w ta gre nie grac bo wszedzie sa czerw ,czarne pola albo po co wgl sa pety jak ich przez pol rozgrywki nie mozna włączyć bo jest sie na polu pvp ,czempa tez nie mozna ubic bo od razu po walce atakuje i zabija peta bo zamulil i pierwszy nie ubil czempa jak tak ma wygladac gra w Taern to jakos nie zacheca niskich lv


21 Sie 2015, o 09:10
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Jest cos takiego jak 2 dniowa ochronka.


21 Sie 2015, o 09:23

Podziękowali: TrueOgre (21 Sie 2015, o 09:44)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Adamek napisał(a):
to najlepiej wgl w ta gre nie grac bo wszedzie sa czerw ,czarne pola albo po co wgl sa pety jak ich przez pol rozgrywki nie mozna włączyć bo jest sie na polu pvp ,czempa tez nie mozna ubic bo od razu po walce atakuje i zabija peta bo zamulil i pierwszy nie ubil czempa jak tak ma wygladac gra w Taern to jakos nie zacheca niskich lv

Teraz proste rozwiązanie - jeśli Ci nie pasuje, kup peta gildyjnego. Po dedzie leczy się przez 4h ale odbierzesz go za darmo. :)

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


21 Sie 2015, o 09:47
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Adamek napisał(a):
to najlepiej wgl w ta gre nie grac bo wszedzie sa czerw ,czarne pola albo po co wgl sa pety jak ich przez pol rozgrywki nie mozna włączyć bo jest sie na polu pvp ,czempa tez nie mozna ubic bo od razu po walce atakuje i zabija peta bo zamulil i pierwszy nie ubil czempa jak tak ma wygladac gra w Taern to jakos nie zacheca niskich lv

To wyobraź sobie sytuację przeciwną... wszędzie mamy zielone i nigdzie nie można atakować...

Zbierasz sobie jakiś secik i pół dnia łazisz po mapkach szukając czempa, ale ciągle ktoś Ci go wybija, no to idziesz na tamkę, ale tam stoi 30 osób i poluje na toplucha i z kluczykiem też będzie problem.

Albo inaczej - idziesz sobie ekspić na zamek i.... jest tam taki tłum, że nie idzie ogarnąć nawet 1 grupki do zabicia, a jak tylko się pojawi znika. No i każdy odpoczywa tam gdzie stoi, przez co jeszcze trudniej coś złapać, bo nie ścigasz się z odp ale z losowego miejsca w losowe. A weź zbierz jakieś ciulskie dropy typu krew komara jak komary only na zielonym i każdy chce tą krew, a niech to będzie na zlecko... i jaka frajda z zielonego dojścia do zielonej komnaty i odp na drodze co grupkę... i milion innych sytuacji, gdzie zielone mapki by zepsuły grę.

A co do ekspienia poza redem... wiadomo red jest tam, gdzie jest duża konkurencja do ekspa, ale nie w każdym miejscu do ekspa, to po 1, po 2 można sobie chodzić na insty - nawet jak na nich jest red to nikt Cie tam nie ornie, bo nikt nie wejdzie, bossa bić nie musisz, możesz tylko ekspić... dla peta idealne... 100 metrów z wyłaczonym petem na dojście i miliony kilometrów wędrówek wewnątrz i setki k ekspa dla Ciebie i peta... ale oczywiście łatwiej jest narzekać, niż szukać rozwiązań... jakby było jak piszesz to nikt by nie miał peta, a mają prawie wszyscy i max lvl byłby może z 20 bo dalej zamku nie pójdziesz...

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


21 Sie 2015, o 15:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Sie 2015, o 05:46
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Prohibicja
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
a więc ma być tak ,że biedny koleś 24lv na przykład pojdzie sb dropnac set okowy lub reffa na kosiora i kruczego to wbije mu 45lv z full eq i zaora ten 24lv i tak ma wygladac gra ,ze wyzsze lv sa faworyzowane?


21 Sie 2015, o 20:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2013, o 23:17
Posty: 43
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Kessai
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Adamek napisał(a):
a więc ma być tak ,że biedny koleś 24lv na przykład pojdzie sb dropnac set okowy lub reffa na kosiora i kruczego to wbije mu 45lv z full eq i zaora ten 24lv i tak ma wygladac gra ,ze wyzsze lv sa faworyzowane?


Tak, a następnie ten 45 lvl zostanie zaorany przez 70, 70 z kolei przez 95, 95 przez 123 a 123 przez 140 i na tym kończy się łańcuch pokarmowy. Natomiast 24 lvl może spokojnie zaorać 12. Praktycznie zawsze ktoś jest pod Tobą i ktoś nad Tobą. Nie wiem jednak czemu się denerwujesz? Jak ktoś Cię ubije to przez dwa dni jesteś nietykalny a takich ataków na czerwonym ja osobiście miałem bardzo niewiele.

_________________
Druid 54 i rośnie
Barba 40 (szykowany pod PVP)


21 Sie 2015, o 20:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Sie 2015, o 05:46
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Prohibicja
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
wiadomo ,ze frajerstwa jest niewiele ,ale wystarczy peta wlaczyc na czerwonym ,zeby ubic czempa i od razu paru chetnych sie znajdzie ,zeby zabic ci tylko peta i nie ma roznic 20lv tylko np 70lv ,zeby ten 100+ mial pewnosc ,ze wygra


21 Sie 2015, o 20:57
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
KesaiSerris napisał(a):
Adamek napisał(a):
a więc ma być tak ,że biedny koleś 24lv na przykład pojdzie sb dropnac set okowy lub reffa na kosiora i kruczego to wbije mu 45lv z full eq i zaora ten 24lv i tak ma wygladac gra ,ze wyzsze lv sa faworyzowane?


Tak, a następnie ten 45 lvl zostanie zaorany przez 70, 70 z kolei przez 95, 95 przez 123 a 123 przez 140 i na tym kończy się łańcuch pokarmowy. Natomiast 24 lvl może spokojnie zaorać 12. Praktycznie zawsze ktoś jest pod Tobą i ktoś nad Tobą. Nie wiem jednak czemu się denerwujesz? Jak ktoś Cię ubije to przez dwa dni jesteś nietykalny a takich ataków na czerwonym ja osobiście miałem bardzo niewiele.

I jedna podstawowa sprawa- ten 20lvl pracował na swoja "potęgę" może 1 dzień, ten 40 kilka tygodni, 70 pół roku, 95 niecały rok, a 123 i 140 kilka lat. Czy nie jest tak, że ten co na to poświęcił te kilka lat zasługuje na to, żeby mieć możliwość pokonać "świeżaka"? Bo dla mnie toi jest logiczne i oczywiste, a pet... na 30lvlu masz psa koszt 5 platyny, a za 30lvl dostajesz jej za free aż 20, czy to na prawdę taki majątek? Bo koszt w złocie całkowicie pomijam - 1 zlecko u Simzy i masz dużo więcej, niż potrzeba, a spokojnie jest do wykonania na 30lvl. Aż tak Cię to boli?

Zresztą jak mówiłem - ekspi się peta na instach - głównie geo, żabka i mario, a na czerwonym się bije bez, tyle. Mam 2 postaci na 70lvl i oba pety przez zaoranie na red padły mi może łącznie 10 razy, a spokojnie 3-4 razy tyle na questach, co mnie bardziej bolało. Gildyjny motyl więcej, bo go nigdy nie wyłączam, bo i tak wróci w 4h.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


21 Sie 2015, o 21:12
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 15 Kwi 2015, o 15:38
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: Trannitis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Moim zdaniem pump działa tak jak działać powinien. Na małym lvl chroni 20-30 lvle przed masakrą ze strony 80-100 lvli a później jego skuteczność jest coraz niższa. W taernie dośc szybko jest się wrzucanym na głęboką wodę i trzeba sobie radzić. Zresztą tak jak pisały osoby wyżej po śmierci masz ochronę na 48h. Ja osobiście jestem w stanie przeboleć jedną śmierć na dwie doby, która i tak ze strony graczy tak często się nie zdarza.


21 Sie 2015, o 22:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Adamek napisał(a):
Chciałem sie ogólnie spytac jaki jest sens pumpmastera w tej grze ,jak wyskakuje dopiero wtedy jak jest dwukrotnosc lv i to jeszcze nie zawsze na 20-30lv to przechodzi ,ale co ja mam powiedziec z 60lv jak mnie atakuja gracze o łącznym msl 190 i mi pump nie wyskakuje ,wiec ja sie pytam jak mam wygrac w takiej walce bez pomocy pumpa ,pump bardziej bylby ogarniety jakby wyskakiwal zawsze przy roznicy lv 20-30 od osoby atakowanej i wtedy ten pumpmaster mialby wgl jakikolwiek sens ,a takto usuncie go calkowicie bo to niepotrzebna nadzieja dla niskich lv ,ze jakis nupek z 90lv ich nie zora. Dzięki to wszystko co mialem do powiedzenia na temat śmiesznego pumpa.

Padasz to padasz nie wyżalaj się na forum . Ta gra to zabijanie,ubieranie, chodzenie itp bez zgonu nic :d jeden zgon życie ! :d

_________________
Image


22 Sie 2015, o 07:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 437 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron