Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR 

Czy taki pet powinien być wprowadzony
Tak, dokładnie taki 50%  50%  [ 20 ]
Tak, taki, ale trochę poprawiony (+komentarz) 15%  15%  [ 6 ]
Tak, powinien być pet jednorazowy na high-lvl, ale inny 18%  18%  [ 7 ]
Nie 18%  18%  [ 7 ]
Razem głosów : 40

 Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR
Witam w związku z propozycjami nowych petów, zgłaszam projekt swojego:

Będzie to wysoko-lvlowy pet jednorazowy, gdyż obecnie jednorazówki się kończą na 75lvlu i taki gracz 140lvl sobie może pomarzyć o takim pecie i może albo wyekspić jakiegoś małego albo męczyć się solo lub ze słabym petem, ale jednorazowej alternatywy mu brak.

Nazwa peta: CENTAUR
Poziom: 140
wymagany poziom: 115 [edytowano było 110] odbiór w Beirn za Vorlińskie dukaty (NPC i cenę zostawiam w rękach ekipy, ale powinien być drogi)
Wygląd: jak wyglada centaur każdy widział, pół koń-pół człowiek z łukiem w ręku
Umiejętności: pet atakuje na wszystkie strefy, używa kopyt i łuku, używa:
-Twoja stara
-ryk
-taran (z racji na ciężkich przeciwników w Beirn na 4PA)
-krytyczne uderzenie
-grad strzał
-zatruta strzała
-płonąca strzała
-dyńka
-strzał strategiczny (z racji na ciężkich przeciwników w Beirn na 3PA)
-wyostrzone zmysły (od czasu do czasu rzucone na drużynę, ale nie za często, częściej na siebie)
HP: 3600
kondycja: 1600
mana: 1200


Zastanawiam się nad jakimś jeszcze debufem, ale jak ma ryk to chyba już piachu nie trzeba, a okrzyk niech sobie już daje gracz. Ma to być najsilniejsza jednorazówka w grze i wszystkie posiadane umiejętności powinna mieć przynajmniej na 6lvlu a najlepiej na 7, nie tylko po to, żeby był to silny pet, ale również ze względu na psucie debufów profkom posiadającym daną umiejętność, żeby pet był uniwersalny i chciał go łuk mimo TSa i strategicznej, bo nie ma lodowej, piachu i atakuje fizycznie, żeby barba go chciał mimo tarana i dyńki bo ma ataki dystansowe w tym obszarówkę, druid cenił go jako DMG z dodatkowym debufem, plus dyńka podnosząca celność z laski. Mosio będzie liczył na zmysły, VD na wbicie zatrucia do ukazu i dodatkowe debufy na lepszą szansę tego ukazu, Sheedowi pewnie najbardziej przypadnie do gustu obszarówka.

Co do rodzącego się argumentu, że dlaczego 1 pet ma zabierać tyle PA, top odpowiedź jest prosta - można z powodzeniem stworzyć watahę wbijającą więcej debufów i zjeżdżającą PA bardziej, zresztą jest w grze wielu przeciwników z tak skomponowaną drużyną, że zabierają PA z 2-3 różnych umiejętności i sprawiedliwość musi być.

Czekam na uwagi, ankietę dodam później:)

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


Ostatnio edytowany przez Nephalem 24 Sie 2015, o 12:30, edytowano w sumie 2 razy



23 Sie 2015, o 13:14

Podziękowali: GazowanyRum (1 Lis 2015, o 19:57)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR
Dlaczego pet 140 lvl a poziom gracza 110 lvl, skoro gracz nie kupi peta z levelem wyższym od swojego?


23 Sie 2015, o 15:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2014, o 22:03
Posty: 40
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Nick w grze: DeadShot
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR
@DevV, a mućka?


23 Sie 2015, o 15:09
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2014, o 20:56
Posty: 1894
Miejscowość: Krusin
Podziękowano: 106 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Nick w grze: Poszyty
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR
Osobiście podoba mi się pomysł, aczkolwiek troszkę trzeba zmienić, np lvl (110 byłby spoczko, nawet taka 100 też)

_________________
Poszyty z Ostlor



Nieobliczalny z Nieobliczalnych

23 Sie 2015, o 15:11
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR
Mućka to pet poza wszelkimi normami, nie można traktować jej jak normalnego peta, bo nim nie jest.


23 Sie 2015, o 15:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR
Ja za :) zrób ankiete oraz lvl tak 110 :d

_________________
Image


23 Sie 2015, o 15:19
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR
Nie zrobiłem ankiety, bo musiałem lecieć do pracy. Zaraz ogarnę temat.

@szyty, @devV
A co do waszych uwag... Wymagany lvl 110, nie niżej, bo taki jest wymagany, żeby w ogóle być w Beirn, a na tamtejsze tereny ma ten pet być p[rzeznaczony. A lvl peta 140, nie inny, bo tam mamy do czynienia z przeciwnikami na lvlach 125-135, a to ma być jednorazówka, która już lepsza nigdy nie będzie i raczej nie powinna być cienką pałą, która zaraz padnie. Poza tym o ile mućka jest petem poza wszelkimi normami to ten byłby nawet poza normami dla mućki i nie można go traktować jak jakiegokolwiek innego peta... Poza tym nie patrzcie na to z perspektywy gracza powiedzmy do 100lvla, bo różnica między powiedzmy 30 a 60lvlem to przepaść, między 70 a 100 jest zauważalna, ale między 110 a 140 już prawie nie. Na 110 masz dostępne eq, które w 9 przypadkach na 10 już zostaje Ci do max lvla, powyżej jest dokładnie 6 itemów na 115lvl i 3 itemy na 120lvl, poza tym na 110lvlu już masz na tyle dużo statów i PU, że praktycznie się już bardziej nie rozwiniesz wbijając te 30lvli więcej i jakoś nie ma ciśnienia co do tego. Na prawdę MO powiedzmy mający te 120 mocy więcej czyli zadający z 400 obrażeń lepiej w Moranę mającą te 60k hp... bo w umkach to co mu potrzebne już dawno ma na 7, na 140 ma na 7 nawet to co niepotrzebne, choćby z nudów i braku lepszego pomysłu - cios pięścią. Wszystko zależy od punktu odniesienia, a najsilniejsza jednorazówka w grze musi mieć najwyższy lvl w grze i koniec.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


23 Sie 2015, o 20:17
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Odpowiedz z cytatem
Post 
Mi nie pasuje tylko krytyczne uderzenie.(no bo co łukiem ma walnąć,chyba że kopytami to ok)
Mi pomysł się podoba fajnie byłoby zobaczyć coś nowego

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


24 Sie 2015, o 11:02
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Wrz 2012, o 19:08
Posty: 26
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: drutjacekk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet jednorazowy na high-lvl CENTAUR
Nephalem napisał(a):
Nie zrobiłem ankiety, bo musiałem lecieć do pracy. Zaraz ogarnę temat.

@szyty, @devV
A co do waszych uwag... Wymagany lvl 110, nie niżej, bo taki jest wymagany, żeby w ogóle być w Beirn, a na tamtejsze tereny ma ten pet być p[rzeznaczony. A lvl peta 140, nie inny, bo tam mamy do czynienia z przeciwnikami na lvlach 125-135, a to ma być jednorazówka, która już lepsza nigdy nie będzie i raczej nie powinna być cienką pałą, która zaraz padnie. Poza tym o ile mućka jest petem poza wszelkimi normami to ten byłby nawet poza normami dla mućki i nie można go traktować jak jakiegokolwiek innego peta... Poza tym nie patrzcie na to z perspektywy gracza powiedzmy do 100lvla, bo różnica między powiedzmy 30 a 60lvlem to przepaść, między 70 a 100 jest zauważalna, ale między 110 a 140 już prawie nie. Na 110 masz dostępne eq, które w 9 przypadkach na 10 już zostaje Ci do max lvla, powyżej jest dokładnie 6 itemów na 115lvl i 3 itemy na 120lvl, poza tym na 110lvlu już masz na tyle dużo statów i PU, że praktycznie się już bardziej nie rozwiniesz wbijając te 30lvli więcej i jakoś nie ma ciśnienia co do tego. Na prawdę MO powiedzmy mający te 120 mocy więcej czyli zadający z 400 obrażeń lepiej w Moranę mającą te 60k hp... bo w umkach to co mu potrzebne już dawno ma na 7, na 140 ma na 7 nawet to co niepotrzebne, choćby z nudów i braku lepszego pomysłu - cios pięścią. Wszystko zależy od punktu odniesienia, a najsilniejsza jednorazówka w grze musi mieć najwyższy lvl w grze i koniec.

Żeby być w beirn wystarczy 90 level

_________________
W grze od 19 Maja 2012


24 Sie 2015, o 11:58
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
FlisuXxX napisał(a):
Mi nie pasuje tylko krytyczne uderzenie.(no bo co łukiem ma walnąć,chyba że kopytami to ok)
Mi pomysł się podoba fajnie byłoby zobaczyć coś nowego

Wysłane z mojego Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


Jasne, że krytyczne, jak i wszystkie inne fizyczne ataki (dyńka, taran) będą "z konia" nie z łuku, myślałem, że to jest oczywiste.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


24 Sie 2015, o 12:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 107 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron