Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Wiki - Opisy rarów 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 15 Kwi 2015, o 15:38
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: Trannitis
Odpowiedz z cytatem
Post Wiki - Opisy rarów
Witam serdecznie

Zacznę od tego, że nie znalazłem działu w którym można składać propozycję co do wiki, dlatego napiszę to tutaj. Prawdę mówiąc nie wiem nawet czy wiki jest wspierana przez twórców gry czy jest to też dzieło fanów i uzupełnianie tylko przez fanów.

Ale do sedna, chodzi o to.

"Arcanscape II [VI] - Rzadki i potężny pierścień przeznaczony dla każdej profesji. Możemy go znaleźć zabijając Krzyżaka."

Hmm, może weźmy następny item, bo jeden przykład nie mówi za wiele.

"Ishelm [VI] - Rzadki i potężny hełm dla postaci fizycznych. Jest w posiadaniu Ducha Zimna."

Rzadki i potężny rzeczywiście, może weźmy jeszcze jakiś item.

Batagur [X] - Rzadki i potężny psycho młot dla postaci fizycznych. Do zdobycia u Vough

Wszystkie rary są rzadkie i potężne.. i to wszystko. Przecież do każdego rara można napisać ciekawą, krótką historie, która według mnie bardzo ładnie poprawiłaby "klimat". Jeżeli nie mają państwo czasu to ja sam chętnie się tym zajmę, pozdrawiam,


6 Wrz 2015, o 22:19
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wiki - Opisy rarów
Jestem za i to bardzo za, grałem kiedyś i inną grę i co prawda tam opisy były do przedmiotów klasę wyżej, nie do rarów (rar to była 3 klasa, a były przedmioty zwykłe, klasy II chyba się to zwało magiczne, klasa III rary, klasa IV legendarne i tu były opisy i klasa V tytaniczne czy jakoś tak... w każdym arzie leciały z tytanów - takie coś ala boss, ale mega hiper koksu no i opisy miały legendy i tytany i to bezpośrednio na itemie), ale nieistotne - liczy się to, że bardzo to urozmaicało grę.

Przykładowy opis w tym klimacie:

Arcancape II:

"Dawno temu potężny czarodziej zabłądził w pajęczych tunelach, gdzie stoczył walkę na śmierć z Krzyżakiem, który go pożarł. Został z niego tylko ten (a niech wam będzie)rzadki i potężny pierścień, który to został wydobyty po wielu latach z trzewi bestii przez dzielnego Taernijczyka, by służyć swą magiczną mocą ku chwale jego Ojczyzny."

Mogę więcej, a prędzej czy później nawet wszystkie mogę:)

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


7 Wrz 2015, o 16:02
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wiki - Opisy rarów
Rary z duszków - Kiedyś, przed bitwą maga Klaudiusa, pewni królowie poszli do zamku Gastelhof ( czy jakoś tak :D). Zastali zamek opuszczony, pełny trupów. Wiedzieni ciekawością zszedli do katakumb, do najgłębszej komnaty. Potem słuch po nich zaginął. Niektórzy powiadają, że stali się duchami, uosobieniami żywiołów, którzy pogrzebali ze sobą swoje skarby.


@Up
Również mogę :D

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


7 Wrz 2015, o 19:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2015, o 22:03
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Venthor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wiki - Opisy rarów
Co moge powiedzieć? Jestem za, ale można troche więcej przedłużyć historyjke


7 Wrz 2015, o 20:41
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wiki - Opisy rarów
Rary z herszta - Zbój, który podkochiwał się w Emilce, długo tułał się po lasach. Wreszcie z mocną zgrają przebił się przez Zedy i zajął wschodnią jaskinie. Łupił każdą napotkaną karawane. W jednej z nich napotkał skrzynię z pięknym amuletem z perłą, zwanym przez mędrców Maiarotem który rzekomo poprawia zdrowie, ostry jak brzytwa miecz Derengil, który (jak podają runy na mieczu) służył mężnemu bojownikowi. Miecz sprawia, że właściciel staje się bardziej zręczny, silniejszy oraz mądrzejszy. Znalazł też magiczną laskę, która swoją mocą potrafiła wspomagać wiedzę i moc magiczną. Przywłaszczył sobie zbir te przedmioty, które dzisiaj są poszukiwane przez wielu dzielnych Taernijczyków.

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


7 Wrz 2015, o 20:55
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wiki - Opisy rarów
Kiedys byl "konkurs" na opis dla rarkow, wystarczyłoby żeby zrobili kolejna edycję


8 Wrz 2015, o 06:43
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wiki - Opisy rarów
Ale przecież rary z herszta i krzyża mają chyba opisy

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


8 Wrz 2015, o 07:38
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wiki - Opisy rarów
Ją jeszcze w ramach dopowiedzenia dodam, że wielu graczy ma problem wejść na wiki by sprawdzic byle jakąś mała sprawe, a co dopiero czytac historię pochodzenia rarow


8 Wrz 2015, o 07:42
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wiki - Opisy rarów
seba11pl napisał(a):
Ją jeszcze w ramach dopowiedzenia dodam, że wielu graczy ma problem wejść na wiki by sprawdzic byle jakąś mała sprawe, a co dopiero czytac historię pochodzenia rarow


A to będzie smaczek dla tych którzy to umieją. :P

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


8 Wrz 2015, o 08:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 445 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron