Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Brak możliwości ataku. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Lip 2015, o 15:22
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: Akki
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Brak możliwości ataku.
Witam, jako iż po walce z członkiem tej samej gildii można dostać bana to chciałbym zaproponować blokade możliwości ataku członka gildii. Bo po co jest taka możliwość skoro się dostaje za to bany, czy ustawiona walka czy nie to bez znaczenia, bana i tak dostajesz za walkę pvp z graczem z tej samej gildii, wystarczy ss i na support.


14 Wrz 2015, o 23:32
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Maj 2013, o 17:52
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
+

Ostrzeżenie za spam. rzuff


14 Wrz 2015, o 23:41
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2014, o 19:41
Posty: 85
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
Szczerze, to 1 słyszę, żeby za oranie kogoś z gildii leciał banik. Jestem na nie.

_________________
Barba 73-Usunięty
Ryc 75-ON


,,Fart jest nieodłączną częścią skila''-ViconiaDeV


15 Wrz 2015, o 07:16
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
Ale bany za to lecą bo "od tego jest arena"
Stanowisko administracji w tej sprawie jest idiotyczne. Co innego gdy jeden typek z gildii daje sie zabijać dla zbicia/nabicia statusu, ale walki na czarnym między członkami gildii do 3 wygranych są wg mnie normalne. Na arenie mamy 10 walk max. Co gdy chcemu urządzić sobie sparingi z więcej niż 3 członkami gildii? Także albo blokada ataku członka gildii albo zwiększenie limitu walk na arenie/dodanie pokoju gildyjnego.

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


15 Wrz 2015, o 08:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Maj 2013, o 17:52
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
od tego jest chyba czarne pole by miec mozliwosc atakowania wszystkich graczy niezaleznie czy jest z tej samej gildi czy nie. a tutaj screen z banem http://scr.hu/0cge/7eb49


15 Wrz 2015, o 11:18
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 3 Maj 2014, o 10:26
Posty: 307
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 174 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
Nie mieli za to już NIE banować?
Na s1 z banem za normalne walki z gildii się nie spotkałam, na sL też na razie nie, a walczymy sobie dosyć często. Tu raczej powinna wkroczyć opcja ujednolicenie regulaminu w takich sprawach, bo blokowanie walk dla osób z tej samej gildii jest mocno ograniczające i niesprawiedliwe.
Dopóki się ktoś nie przyznaje że to ustawka pod zbijanie/wybijanie statusu i ochronki lub nie ma sytuacji w której gracz X pada z graczem Y przez pół godziny i tylko wchodzi z 50 HP na stok, to bany za normalną walkę są absurdalne.
Na arenie jest limit, jeżeli chcemy walczyć 1 na 1 z większą ilością znajomych z gildii i nie tylko do 3 wygranych, czy nawet organizować walki grupowe w gildii to takiej możliwości nie ma.
Ban za ograniczenia gry i chęć zabawy? Nie w blokowaniu takich walk leży problem i takie rozwiązanie dobre nie jest.


15 Wrz 2015, o 11:30
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
Jako iż za pisanie na czacie można dostać bana, to dodatkowo proponuję zablokować możliwość pisania na czatach.

@Manns Jest mi niezmiernie przykro, że zmusiłem Cię do odpowiedzi w temacie w którym osoba tak głupia jak ja się udzieliła. Na otarcie łez polecam lekturę https://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


15 Wrz 2015, o 12:07
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 15 Kwi 2015, o 15:38
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: Trannitis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
Idąc tym tokiem myślenia to grając w taern można tez dostać bana, więc zablokujmy taern. Jest różnica pomiędzy rzeczami niezbędnymi takie jak czat a rzeczami, które można łatwo poprawić na korzyść graczy czyli wyłączenie tych walk "gildyjnych".


15 Wrz 2015, o 12:46
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Wrz 2015, o 23:33
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
Jako iż w trakcie grania w grę można dostać bana to zabrońmy graczom logowania.
Desacred Twoja głupota sprawia, że aż nie chce się odpowiadać w temacie w którym się udzielasz.
Co do tematu, ogólnie sprawa komedia. W PvP nigdy nie powinno się karać walk wewnątrz gildyjnych oprócz przypadków kiedy po wysłaniu na support i sprawdzeniu logów okazuje się, że jedna strona podkładała walkę(5 kamieni co runde albo 000 etc). Bo jeśli się kara za walkę dwóch graczy tej samej gildii to równie dobrze należałoby karać graczy walczących ze sobą, a będących po tej samej stronie sojuszu. Założony temat wiadomo, prześmiewczy.. ale tak właśnie wygląda banowanie osób za pvp.


15 Wrz 2015, o 12:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak możliwości ataku.
Po pierwsze z tego co widać w powodzie sprawy ban jest za jakąś konkretną rzecz. Nikt nie banuje za pvp w obrębie gildii ot tak. Ale jeśli umawiasz się z członkiem gildii, że dasz się zabić żeby mieć np. ochro bo ptak się zrespił no to chyba logiczne, że za takie coś można dostać karę. I nie musi to być członek gildii z kimkolwiek byś się tak nie umówił to by kara była. Czy podkładanie w celu expienia.
Walki na czarnym w obrębie gildii to dla mnie coś normalnego wiele razy bywa, że zaatakuje się kogoś dla śmiechu z gildii. Czasem ktoś z gildii mnie wkurzy i też mam ochotę go zabić. Albo po prostu chce się sprawdzić kto jest lepszy.

Każde pvp dopóki nie jest przed nim z góry ustalony czy umówiony wynik jest w porządku i za nie kary być nie może.
95% przypadków kar za pvp to jest za zabijanie wielokrotnie tej samej osoby w celu expienia lub zbicia/wbicia statusu

@Manns jako, że jestem Gmem to wiem ja wygląda karanie za podkladane pvp. I nigdy do tej pory nie zdarzyło mi się ukarać innego pvp niż to co napisałem w 95% przypadków (5% zostawiłem sobie na jakieś wyjątkowe sytuacje z którymi do tej pory nie miałem styczności). Jak zwykle im ktoś mniej wie tym głośniej krzyczy.

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


15 Wrz 2015, o 12:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 149 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron